Остров Тасос (3)

  • 193 425
  • 741
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 310
Не бях погледнала каква е разликата, но се спрях на Вилидж Есперия заради  студиата (апартаментите).  В хотела май само стаи предлагат , а ми се иска да сме поне в две отделни помещения, че сме с едно 4 г. и едно 16 г. дете.
Сега като видях разликата в разстоянието вече се замислям кое ще предпочета.

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 13:17 от veti_d

# 256
  • Мнения: 2 255
.........че сме с едно 4 г. и едно 16 г. дете. ......
ние пък сме с едно на 5 и едно на 17 г.  Mr. Green но голямото окончателно ни отряза  Rolling Eyes и не иска дори до магазина да ходи с нас  no та вече сме 3ка спатия за почивка и пътуване  Peace
Даже сега за 1ви път ще го оставяме за цели 10 дни сам да се гледа ....досега само по 3-4-5 му се е случвало ....та ще видим как ще си заварим и къщата и него  Joy
сори за отклонението

# 257
  • Мнения: 214
http://www.reyma.bg/index.php?option=com_content&view=articl … 43&Itemid=215

 Сайтът е с много хубави оферти . Хотелите изглеждат много добре  Simple Smile Rachoni Bay 3*  и Akti Belvedere 4*   ми харесаха, но вече сме си избрали хотел .  Grinning

# 258
  • Мнения: 2 255
veti_d, може да погледнеш и да попиташ тук, на мен ми допаднаха, а и ми дадоха добра цена, но аз предпочетох хотел, за да съм сигурна, че няма да пипам печка и тенджери 10 дни  hahaha а и мъжът ми просто си заплю хотелчето още от 1вия път като му показах оферти за Тасос  Peace и после каквото и да му предлагах все на него се връщаше...та така за сефте резервирам хотел някъде по негов избор и се надявам всичко да е наред
http://www.christin.gr/_english/index.html

# 259
  • Мнения: 5 278
*2K*,какви са цените там? Много добре изглежда.Вие кога ще ходите? Аз много се разочаровах от нашето черноморие и се замислям за Гърция,но е далечко ,а и там не знамкак са цените за храна,а повечето хотели в Тасос не предлагат ол инклузив.

# 260
  • Мнения: 2 255
*2K*,какви са цените там? Много добре изглежда.Вие кога ще ходите? Аз много се разочаровах от нашето черноморие и се замислям за Гърция,но е далечко ,а и там не знамкак са цените за храна,а повечето хотели в Тасос не предлагат ол инклузив.
на мен за 1вата половина на юли ми бяха оферирали 60Е, мога да ти пусна копие от мейла на ЛС ако искаш

# 261
  • Мнения: 3 091
аз също се заглеждам към Гърция за почивка това лято, но малко се притеснявам от обстановката там.
Някой пътувал ли е скоро, да каже впечатления?


# 262
  • Мнения: 2 255
аз също се заглеждам към Гърция за почивка това лято, но малко се притеснявам от обстановката там.
Някой пътувал ли е скоро, да каже впечатления?
и аз малко се притеснявам, най-вече за ферибота  newsm78 ама вече съм капарирала и се надявам всичко да е ОК  Peace
няколко приятели ходиха по майските празници и мнението им беше, че няма никакъв проблем за туристите, дори тук около Халкидики и Тасос изобщо не се усещало да има напрежение ...дано да е така  Praynig

# 263
  • Мнения: 934
Няма място за притеснения за почивка в Гърция.
Ние бяхме 12 дена на почивка по Йонийските острови, всичко беше спокойно,
даже много ни се радваха.
Единствено отмениха ферибота между остров Лефкада и остров Кефалония заради силен вятър и
взехме ферибот от друго пристанище за Кефалония.
Като цяло сме много доволни, очарована съм от КефалонЯ  Peace

Последна редакция: пт, 11 юни 2010, 15:28 от scorpios

# 264
  • Мнения: 11 122
2K*, аз съм писала по-нагоре в темата за "Кристин". Не съм отсядала, но съм ходила и съм разглеждала стаите и двора.

Не е лошо мястото, но е доста комерсиално управлявано. Студиата и бунгалата са доста върху един неголям парцел и ако е пълно, си е гмеж. Намира се почти в центъра на Потос, дано нямате трудности с паркирането.
Наистина е до брега, но точно там няма плаж, а и изобщо плажът на Потос не е първа хубост, най-близкият добър ви е Пефкари (1-2 км).

Пожелавам ви хубава почивка, все пак, Тасос е едно много приятно кътче Simple Smile

# 265
  • Мнения: 2 255
ние няма да сме там, а в Пефкари  Peace
предложих го, защото момичето се интересуваше за място, което предлага помещение с 2 отделни стаи  newsm78

# 266
  • Мнения: 310
*2K* , тук съм и продължавам да ви чета, но за съжаление плановете ни се промениха и за това лято се отлага Тасос (в БГ ще сме). Сега ми остава да трупам информация от темата и непременно ще очаквам отзивите ви след като се върнете.

# 267
  • Мнения: 214
"Кристин" не се ли намира малко встрани от Потос , на плаж Сан Антонио?  newsm78 Интересувам се за този плаж, понеже много го хвалят , а и на снимките изглежда наистина добре . Ето един сайт. Иии снимка на плажа - тук


Поправка: Точно на Сан Антонио Бийч е  Simple Smile . Снимка от сайта на "Кристин" е същата като снимка на плажа от сайта на остров Тасос  Simple Smile


Между другото, някой може ли да ми даде логично обяснение на факта, че на официалния форум за Тасос ( http://www.thassos-forum.com/ ) всички пишат на немски???  newsm78

# 268
  • Мнения: 2 255
С това ..... www.  ....  .de ...не мисля, че е официален сайт на острова, по-скоро е сайт с много информация, може би немски  newsm78
По принцип много хотели, а и градчета в Гърция имат такива сайтове, заради преобладаващите до скоро немски туристи  Rolling Eyes

# 269
  • Мнения: 11 122
"Кристин" не се ли намира малко встрани от Потос , на плаж Сан Антонио?  newsm78 Интересувам се за този плаж, понеже много го хвалят , а и на снимките изглежда наистина добре . Ето един сайт. Иии снимка на плажа - тук


Поправка: Точно на Сан Антонио Бийч е  Simple Smile . Снимка от сайта на "Кристин" е същата като снимка на плажа от сайта на остров Тасос  Simple Smile

Не -- не е на Сан Антонио, баш в центъра на Потос е.

Общи условия

Активация на акаунт