Остров Тасос (3)

  • 193 442
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 360
Заради пчелите- те са някакви нелетящи, пълзяха си навсякъде по пясъка. Ние бяхме септември, не знам дали през целия сезон ги има.

# 736
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Всяка година е различно, миналата бяха по-малко. Grinning  Но си ги има през целия сезон.

# 737
  • Мнения: 2 577
....Ками, може ли да попиташ ако е удобно каква е цената на ферибота и дали има паркинг.

Всъщност аз доколкото разбрах не всички апартаменти са с две спални, а по скоро спалня с хол в който има разгъваем диван.

Aviana, питах аз моята колежка и ми обясни, че нещо като обособен външен паркинг няма. Но в двора на комплекса има достатъчно място и всички гости паркират вътре колите. Няма да имате никакви проблеми с паркинга. И хората били много любезни ми каза.
Иначе апартаментите били еднакви, не е разбрала да има някакви различия. Имали по една спалня отделна и холов разтегателен диван в другото помещение. Те са били 4 възрастни - 2 семейства без деца в един апартамент  Peace  
 

# 738
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Един от отраслите на Тасос е произвоството и износът на мед, така че пчелите, предполагам целогодишно си ги има.

# 739
  • Мнения: 44
А това означава ли че ,не са само на плажа. Например в къмпинга дали ще има?

# 740
  • София
  • Мнения: 2 686
Момичета, отворете си нова темичка  Peace

# 741
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт