В ЮЛСКИТЕ тумбачета има лъвчета и рачета

  • 19 504
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Честита Нова година!

Нека през предстоящите 12 месеца се сбъднат най-съкровените ви мечти, нека здравето и късметът не ви оставят нито за момент и нека винаги да имате до себе си хора, които ви обичат и подкрепят, за да споделяте с тях радостите и тревогите си! Tada

# 16
  • Мнения: 137
Честита Нова Година!

# 17
  • София
  • Мнения: 272
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА  Hug

Момичета, на някоя от вас случайно мозъкът й да дава грешки?  Laughing имам чуството, че отскоро говоря големи глупости.  newsm78 преди малко помолих мъжа ми да "затвори телевизора"  Mr. Green

# 18
  • Мнения: X
Ами аз днес няколко пъти разказвах какво съм яла като съм ходила на "китайски резултат" едно време  Laughing.

# 19
  • Мнения: 7 420


Момичета, на някоя от вас случайно мозъкът й да дава грешки?  Laughing имам чуството, че отскоро говоря големи глупости.  newsm78 преди малко помолих мъжа ми да "затвори телевизора"  Mr. Green
  Води се,че това е нормално "бременно" състояние. Laughing Peace
   Жената малко повече е унесена в своите мисли и затова е по-разсеяна.Бърка думи,забравя и т.н..

# 20
  • Мнения: 235
Честита Нова Година!!!



Момичета, на някоя от вас случайно мозъкът й да дава грешки?  Laughing имам чувството, че отскоро говоря големи глупости.  newsm78 преди малко помолих мъжа ми да "затвори телевизора"  Mr. Green
 
Аз преди две седмици цял ден питах мъжът ми какво да направя за вечеря, а милия му писна да ми обяснява че сме на банкет вечерта.  Joy Joy Joy Joy Joy - С първата бременност нямах такива проблеми, но сега се очертават, а може да е и от годинките  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 185
Привет от още една тайна читателка  Grinning - Честита Нова Година и Весел празник  на всички именници!

Следя темите от първия пост преди няколко месеца, но все не ми идваше меракът да се разпиша  Blush . За списъка- Clairette, САЩ, 19 Юли, първо попълнение в семейството  Wink .

За оглупяването по време на бременността имам и аз какво да разкажа, но няма сега да се излагам в първия пост още  Flutter
Някой би ли ми изпратил паролата за албумчето  Wink ?

# 22
  • Мнения: 326
Честита Нова Година мили момичета ,
бъдете живи и здрави  Hug а юли месец всяка от нас да гушка рожбата си  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 361
Ох,заболя ме корема с вашите бисери.Ама и аз говоря едни глупости в последните дни,не е за разправяне.
Мен нещо ме заболя глава,ама не съм и излизала цял ден,че нещо ми се гади,та може и от висене пред телевизора да е. Crazy

# 24
  • Мнения: 7 420

Мен нещо ме заболя глава,ама не съм и излизала цял ден,че нещо ми се гади,та може и от висене пред телевизора да е. Crazy
    АЗ пък съм излизала.Даже направих една хубава разходка,но......и моята глава нещо... Crazy
    Всъщност всеки ден имам някакви гадни главоболия.Дано поприключат с влизането в 4-ти месец! Praynig

# 25
  • Мнения: 3 640
Честита Нова година! Много щастлива, много здрава и успешна да е за всички!  Hug

Аз днес, да чукам на дърво, съм доста по-добре - не съм вдигала температура и хремата ми чувствително намаля. Невероятно, но явно соленият разтвор подейства. Не смея да излизам по разходки още докато не се стабилизирам напълно и вече подивявам у дома, но така ще е.  Simple Smile

Sun, и аз съм със същата таласемия Simple Smile Откриха ми я когато бях бременна със дъщеря ми? Ти как се справяш с ниския хемоглобин? Аз при предната бременност само със инжекции б12 успях да го вдигна, но не много - от 81 на 91
освен това скоро разбрах че имам хашимото (с много високи антитела) и тромбофилия. Сега съм на инжекции фраксипарин през ден + аспирин протект.

nlight, аз съм диагностицирана с таласемия минор на 2-годишна възраст и от тогава си ме следи хематолог. По принцип това е анемия, с която човек може да живее напълно нормално и тъй като е наследствена (имаш си я по рождение), организмът се приспособява и човек се чувства добре при нормални условия. Единствените мерки, които съм вземала досега са приемът на комбинирани витамини през пролетта и есента или Неуробекс - което са си просто витамини от В групата. Единствено предишното лято изкарах по-тежко и се наложи да ми бият през ден В12, но това беше заради жегите и дългия престой в неклиматизирани помещения (така се случи, че нямах климатици покрай мен него лято и ефектът не закъсня) - жегите ускоряват още повече разпадането на еритроцитите, което при нас и без друго е бързо (заради което е ниският ни хемоглобин). За бременността нямах опит досега - тази ми е първа. Засега приемам само Ферофолгамма по схема - отначало бях на 3 х 1, сега съм на 2 х 1 и след седмица предстоят 7 дни почивка и после отново съм на контролни изследвания и тогава ще видим как ще процедираме нататък.

Последна редакция: пт, 01 яну 2010, 23:08 от Sun

# 26
  • Мнения: 108
Мъчи ме страшно безсъние. Sad Има ли себеподобни? Thinking

# 27
  • Мнения: 128
За много години и от мен! Желая Ви много здраве на Вас и на семействата Ви, а другото се постига с работа!
И най-голямото ми желание и пожелание е да родим здрави и хубави бебчета юли месец! Hug

# 28
# 29
  • Мнения: 7 420
Мъчи ме страшно безсъние. Sad Има ли себеподобни? Thinking

    ПО-скоро постоянно ми се спи.Имам чувството,че и устата вече ми е станала по-голяма от вечните прозявки. Laughing  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт