Въпрос за изрусена коса.

  • 1 124
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
 Rolling Eyes здравейте, много се чудех каде де попитам?
Та преди месец пеших, че трябва да си изруся косата...и от там почнаха проблемите
1.точно август месец потъмних косата си с 1 тон/моята е кестенява и я боядисах тъмен шоколад/ в професионален фризиорски салон с боя на ЛОРЕАЛ , струваше си парите , които дадох, останах много доволна
 2. та , към същинския проблем, преди 3 седмици ми изрусиха косата с ''нещо'' не знам какво беше, попитах за марката, но фризиорката не ми я каза....та напавих си русите кичури и от тогава косата ми е в ужасно състояние...Не знам имал ли е някой такъв проблем , но след като се изкъпя,косата ми прилича на кошниица, още преди да съм я изсушила...и не може да се разреши,.....използвам продукти на ЕЛСЕВ /шампоан и балсам, като балсама оказва някакво благоприятно влияние, но си искам пак старата коса/
ПОМОЩ!

Последна редакция: пт, 01 яну 2010, 11:08 от renci

# 1
  • Мнения: 4 068
Много моля следващия път да слагаш разбираемо заглавие на темата си!

Иначе по самата тема-елсева няма да ти свърши работа. Факта, че е на Лореал нищо не значи. Вземи си продукти на Лореал, но професионални и от друг ценови клас. Аз след русото спасих косата си със сериите на Лореал експерт.

# 2
  • Мнения: 16
Аз дълго време бях руса и знам за какво говориш. Косата ти не може да се разреши, защото е много суха. Ползвай маска за коса с по-мазна консистенция (например на Denise), а след това и балсам. След като я изсушиш може да сложиш кристали. За подхрандване на суха коса обикновено се мажа в корените с бадемово масло, стоя 1 час с найлонова шапка и кърпа отгоре, и се къпя. Дано да се успееш!

# 3
  • Мнения: 3 675
Здравей   fifi4ka! Аз се боядисвам от доста време и съм изпробвала всички възможни шампоани и маски. Единствено съм доволна от Loreal  Expert. Ползвам шампоана и маската и това са единствените продукти според мен които биха спасили косата ти. Друго което правя е никога да не си суша косата със сешоар защото това допълнително изсушава косата. Боята също е много важна. Аз се боядисвам с Loreal Excellence.

# 4
  • Мнения: 3 376
Според мен не трябва да разчиташ на балсама,ами да си слагаш някаква маска,по-силна и подхранваща,защото след изрусяване косата наистина се изтощава,да не говорим,че и косъма много изтънява и затова така ти се сплита.

Мен ме мият само в салона и след това си правя сешоар,така косата ми изглежда винаги добре.
Само веднъж се измих сама и резултата ми беше като твоя-една кошница Tired Да не говорим,че направих глупавата грешка да се мина с преса,защото нямаше как да я узаптя тази коса и резултата беше повече от плачевен ooooh! Изглеждаше с много цъфнали и изтощени краища... а след сешоар винаги ми е гладка и лъскава.

Вземи си и професионални продукти от някой салон Peace

# 5
  • Мнения: 37
Аз също съм на мнение ,че ти трябва нещо от професионалните - серуми ,маски.... Най-добре от фризьор си вземи нещо- бих ти препоръчала Абсолют Рипер .От аптеките можеш да си вземеш има страхотни продукти на Фито.

# 6
  • Мнения: 11
Здравейте аз мога да ви препоръам да ползвате естествени продукти като маска от кал от мъртво море. На мен ми действа много добре. Дано и вие останете доволни.

# 7
  • Мнения: 3 675
Боже какво съм писала  Shocked
Вече не съм доволна от Loreal  Expert ...... сега съм фен на Kerastase  Mr. Green
И боята Loreal Excellence също не ми е любима....... замених я с Inoa  Heart Eyes

sara lara, как успя да намериш тази тема.....в нея не е писано почти една година Joy
по-добре разкажи за маската в темата за  "тайната"

# 8
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
оффф, аз вече като чуя за тази кал се изприщвам .... Sick във всяка аптека те дърпат за ръкава да те мажжат и да ти показват - тук явно има някаква кампания; сигурно не са лоши продукти - но пък толкова агресивен маркетинг  Sick

ето линк, ако ти е интересно http://www.boribel.com/kozmetika-za-kosa/maska-za-kosa-s-kal.html

# 9
  • Мнения: 35 961
темата май не е актуална вече  Wink

Общи условия

Активация на акаунт