Движенията на бебето?

  • 2 037
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 153
Цитат на: mama_p
Цитат на: Petinka
знам че в 8-ми мес. бебто се обръща и заема положението, в което ще се появи на бял свят....знаете ли точно в коя седмица се случва това и редно ли е аз да почувствам нещо по-специално?
Sorry за тъпия въпрос, ама...... Embarassed

Не тъп въпроса, нормално е да мислиш за това!
Аз ли4но не усетих обръщането на бебка, тя и без това доста подска4аше, та може би затова.  Laughing  Просто на следващата консултация видяхме, 4е се е обърнала. (някъде към края на 8 месец)
Но и да не се обърне сега, да не вземеш да се притесниш! Както ве4е много пъти писах, бебето на приятелка се обърна с главата надолу 4ак като и по4наха контракциите, а ина4е беше седалищно и трябваше да ражда секцио. Да, ама то имаше други планове, обърна се и си се роди нормално! Това за да не се притесниш, ако слу4айно бебето има свое мнение по отношение на обръщането с главата надолу, което се слу4ва рядко.
Поздрави и леко раждане! Grinning


Благодаря за инфото;))Значи да не очаквам някви специални усещания при обръщането;)

# 16
  • Мнения: 61
Цитат на: biliana333
Вече не рита така както преди и се притеснявам.За два дни усещам само леки потупвания по няколко пъти на ден,това нормално ли е? замислям се вече дали да не отида на лекар да му чуят тоновете Cry  Sad



Май още ви е рано да спирате да се движите. А ти самата да не би през тези два дни да си била супер активн като движения, защото това също е причина за такава промяна при бебка. Ако имаш възможност наистина идете да чуете тоновете и един ехограф за всеки случай! То може и нищо да няма, ама нали сме неспокойни мамаи....
Поздрави и леко!

# 17
  • Мнения: 1 616
Някой може ли да ми каже колко често всъщност трябва да чувам бебето?Има дни,в които рядко ме сритва,а друг път само дебне да се спра на едно място и почва да мърда..Това нормално ли е за бременност в края на 6-ия месец?

# 18
  • Мнения: 5 228
Аз съм в средата на шестия и чувствам движенията по същия начин - понякога много активни, а понякога - съвсем лекички.

# 19
Цитат на: Petinka
И аз се притеснявах, но на консултацията тоновете му бяха по ясни от моите;))
На мен друго не ми е ясно и за товаще запитам Laughing  Laughing -знам че в 8-ми мес. бебто се обръща и заема положението, в което ще се появи на бял свят....знаете ли точно в коя седмица се случва това и редно ли е аз да почувствам нещо по-специално?
Sorry за тъпия въпрос, ама...... Embarassed


не се притеснявай за позата на бебето. Случвало се е и две седмици преди термина да се обръщат /така твърдят лекари и очевидци Stuck Out Tongue /, ката че има време. Не се притеснявай, то само ще си покаже! Мойто в момента имам чувството че прави лупинги и кълбета накъдето си иска нищо че съм в 36 г.с.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт