Лапа си ръцете - помощ

  • 14 599
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 31 326
Смуче и през ръкавичката, но не е същия на вкус. Не се отчайвай, а се бори със всички сили. На баткото мажи пръста с Даум Екзол от аптеката непрекъснато. Отказват се, защото той е отвратителен и колкото повече смучеш толкова па-горичв става и повече мирише на лакочистител. Аз го пробвах преди да го дам на дъщеря ми.

# 61
  • Мнения: 685
Ммм да, ръкавичката не върши работа вече. А колко бързо зацепва как да я елиминира.. не е за разправяне! Crossing Arms

# 62
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Има ръкавички с ластик, които по-трудно се свалят  Peace

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Големия ми син си лапаше двете ръце,по начина,по който описваш.Понякога дори повръщаше от цялата тази работа,повдигаше му се. Laughing

# 64
  • Мнения: 685
Има ръкавички с ластик, които по-трудно се свалят  Peace
За тях говоря! Mr. Green

# 65
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Има ръкавички с ластик, които по-трудно се свалят  Peace
За тях говоря! Mr. Green
Тц,тц! Браво на хитрушата!  Joy
Моят преди около месец се научи да ги сваля, а новото е че сега си я сваля с уста и продължава да си я дъвче с венци, защото му расте зъбче и явно така се облекчава  hahaha
Снощи го оставих да спи 1 час с палец в уста без да го цока, но после самият палец беше ужасно подут и огромен.И при вашите деца ли става така? Няма да обяснявам защо го оставих ... така се дере и пищи и се захласва като луд от тия зъби  Confused

# 66
  • Мнения: 31 326
Да точно така става. При дъщеря ми палеца след месеци цокане стана двоен и нокътчето приличаше на люспичка. Пръста беше почервенял и много подут. Когато личната ни лекарка го видя ни каза, че палеца ще загнои съмсем скоро и тряба да ходим на хирург да го реже. В този момент на 10 месеца, аз купих Даум Екзол и реших, че повече моето дете няма да си причинява това. Отказах я за по-малко от една седмица. Но бях много упорита. Преди това пробвах със всякакви бабини методи вк. и с лимон, облиза го направи смешна физиономия и после продължи. Не искаше в един момент дори мляко да пие, само искаше да си смуче палеца.

# 67
  • Мнения: 685
Не искаше в един момент дори мляко да пие, само искаше да си смуче палеца.

Лелеее, това си е пристрастяване! От всичко, което изчетох явно с времето става все по-зле.  ooooh!

# 68
  • Мнения: 31 326
Не искаше в един момент дори мляко да пие, само искаше да си смуче палеца.

Лелеее, това си е пристрастяване! От всичко, което изчетох явно с времето става все по-зле.  ooooh!
Точно така е страшно пристрастяване. Не изпускаше палеца през нощта, а след това и през деня. Да става все по силен навика. Това е вид успокоение за детето. При някой хора няма последствия, но при други се деформира смуканото пръстче или зъбите и захапката. Затова трябва упоритост при отказването.

Общи условия

Активация на акаунт