РУССКИЕ СЛАДОСТИ

  • 56 956
  • 265
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 816
А дано има и алкохолче пу пу,че клюквата/ликьорче от черешки,вишни/ и ,,Отверка,, са ми любими а и триперцовка не отказвам.

# 31
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Уж има  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 437
там намерих любимия си бородински хляб Laughing

# 33
  • Мнения: 331
Как ми се прияде сладолед!  Embarassed Обожавам го! Припомних си ученическите си години. Само че него няма как да ми го доставят. Ще чакам лятото да отида до Варна...

# 34
  • Мнения: 7 418
Как ми се прияде сладолед!  Embarassed Обожавам го!
    Аха!И на мен ми се яде!Истински сметанов пломбир! Flutter

# 35
  • Мнения: 3 219
Еххх, страхотен магазин и сайт, обезателно ще го посетя при първа възможност.

# 36
  • Мнения: 7 474
.Казаха,че след около 10 дни вече ще се правят поръчки за цялата страна.


 bishop  А дано Party

# 37
  • Мнения: 11 747
там намерих любимия си бородински хляб Laughing

A, какво представлява този хляб?

Момичета, мога ли да ви помоля, като споменавате нещо, да го 'превеждате' за незнаещите като мен!  Praynig  Имам желание, но стоките са ми непознати. Ето, както rossonera спомена, че 'пряниките' са меденки, по някакъв такъв начин. Че да знам какво си купувам.

# 38
  • Мнения: 2 132
И аз като Пина искам да давате повече пояснения!
"триперцовка"- какво е?

# 39
  • Мнения: 7 418
И аз като Пина искам да давате повече пояснения!
"триперцовка"- какво е?
   Нещо като ракия от люти чушки.
   триперцовка=3 перца=3 люти чушки. Peace
    Мисля,че има такива ракии(водки) и с добавен мед и са хем силни и люти,хем са супер меки за гърлото,заради меда. Flutter

# 40
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Това за поръчки из цялата страна ми звучи много хубаво  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 697
Охооо, за малко да пропусна темата, а не бива Blush

Березка да почват да доставят по-скоро Crazy, че поръчката на г-жа Стихийно бедствие ме вдъхнови много Heart Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 816
И аз като Пина искам да давате повече пояснения!
"триперцовка"- какво е?
   Нещо като ракия от люти чушки.
   триперцовка=3 перца=3 люти чушки. Peace
    Мисля,че има такива ракии(водки) и с добавен мед и са хем силни и люти,хем са супер меки за гърлото,заради меда. Flutter
Водка,ще ви я снимам.Това което имам в къщи де.Клюквата е ликьорче,а,,Отверка,, е дамско питие водка+плодов сок хубаво и силно.
А дано има и винце пу-пу,че много ги обича мойто мъж Кримските вина.

# 43
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ха-ха, а у нас перцовката никой не я пие, а нашите все това ми пращат. Имам вече колекция, от неотворени бутилки, да взема да продавам ли. Laughing

Пина, какво по-точно те интересува. Ще обясняваме, питай. Пряниките са меденки, да в различни разновидности. Обожавам ги.
Зефир е нещо като желиран сладък разбит белтък, пак в различни разновидности - в шоколад, с добавка на плодове.
Сгущенката я знаете- кондензирано мляко, пак в разновидности, варено с карамелен вкус, с какао има и с нес кафе, но тук няма в сайта.
Сушки са малки сладникави сушени гевречета (то си личи и на снимката де).
Сырок е подсладена извара, може да бъде с различни вкусове и добавки.
За сладоледа- нямам думи, трябва да се опита. Ако е същият, който помня от години няправо ми потекоха лигите. Не съм яла руски сладолед от много време, дано не са го развалили.


Г-жо Стихийно бедствие, сигурна ли си, че ще имаш квас- вчера нямаше в магазина. Sad

# 44
  • София
  • Мнения: 816
А и е ефтинко.Сравних цените,сгущчонката е 7.25гривни/по 0.32ст. гривна/направо на далаверка.
ой ой ой, где водку-продали,где денги-пропили.

Общи условия

Активация на акаунт