Хубави обиколници за креватче!

  • 4 647
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Здравейте момичета, Честита Нова Година на всички. Много здраве, щастие и хубави мигове през тази година!!!
Моля ви кажете ми виждали ли сте някъде хубави обиколници за креватче, но такива, които обикалят цялото креватче, а не от тези половинките? Много ви благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Не знам какво имаш впредвид да обикалят цялото креватче. То си зависи и от креватчето, дали има възможност да се завързват от всички страни. Моите са купувани преди 4 години и нямаше голям избор. Четири отделни части са, всяка се завързва отделно. Бях много изненанаданаскоро, при едно познато бебе, само едната част се завързваше, другите просто се поставяха. Това е много рискована според мен, защото когато започне да е подвижно бебето, има опасност да ги събори върху себе си и да се задуши.

# 2
  • Мнения: 86
Креватчето ни е с решетки цялото, няма плътна част. Тези, които гледах в Премаман бяха само три малки части около главата. Мисля, че нямам претенции за това дали да обикаля леглото или да са четири части, стига да не е само около главата.

# 3
  • Мнения: 65
Аз си взех обиколник от 4 части в комплект с възглавничка/все още не я ползваме, но е много мекичка/ и олекотена завивка от Вис Виталис, и нашето легло е цялото с решетки и е с размер 70/140.

# 4
  • Мнения: 1

Честита Нова Година и на теб! Виждала съм много сладки обиколници и всякакви бебешки принадлежности  в един нов магазин Pure Linen  на бул.България  58, работи и през weekend-ite. Магазинът е нов на около 2 месеца и има спални комплекти, хавлии, бебешки пеленки,активни матраци,одеялца и много други. Аз си купих от магазина халат и спален комплект и съм много доволна. Стоките са израелски и са производство на самата фирмата, обслужването е уникално, а и цените са приемливи. Надявам се да останеш доволна! Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 813
Ако все още те интересува, аз си купих комплект на мария дизайн. имах изискване да не са шарени, на сто фигурки, а сравнително изчистени обиколниците и чаршафите и да са рейнфорс, тоест една идея по меко е хасето. И съответно критерий имах да не са някоя космическа фирма. Огледай в нета, те си имат и сайт. Дано съм била полезна.

# 6
  • Мнения: 0
Има едно ново магазинче в кв.Павлово,ул.Пирин 7. Имат мн готини обиколници ,с комплекти ,без комплекти. Аз взех розов с принцеси Grinning

Общи условия

Активация на акаунт