Некадърна козметичка или?

  • 938
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
След почистване на лице получих страшен червен обрив, по-късно и куп бели пъпки, каквите не съм имала. Не ми се е случвало досега, при тази козметичка съм за първи път.  С какво да си го обясня? Въпросната твърди, че има 25 годишен стаж като такава.

# 1
  • Мнения: 2 229
Или е козметичката, или може да си алергична към някой от продуктите, които е използвала?

# 2
  • Мнения: 89
Хигиената как беше там ?

Една моя приятелка беше споменала подобна реакция ( но по слабо) след козметик, други нямат никакви оплаквания при същата .. Rolling Eyes
Ако наистина е алергична реакция, то има ли смисъл да се ходи пак при нея, тя си работи така или иначе с една определена марка продукти ....
Да избиват нещица е възможно след започване на програми за вътрешно пречистване на организма, но от външно третиране, определено не звучи да е нормално.
Дано ти мине скоро  Peace

# 3
  • Мнения: 2 401
Салона е много чист, направи ми впечатление обаче, че не ми почисти лицето най-напред, а направо ми пусна парата. По едно време ме  наплеска с нещо, но пак нямаше почистване с тампон. Другото беше стандартно. Пъпките са ми точно като от замърсяване. Обрива е много вероятно да е реакция към козметиката. Беше нещо с "F".

# 4
  • Мнения: 1 416
Там е било грешката според мен - че не ти е почистила хубаво лицето първо, а е пуснала направо парата.  Така всичката мръсотия от лицето е проникнала в отворените от парата пори. Какви са тия козметички бе - мързеливи и некъдърни ooooh! #2gunfire Ама такива са да ги хванеш и ти  да им обработиш лицето! Препоръчват да се ходи на козметик веднъж месечно, за да се поддържа кожата, но аз като чета постоянно такива лоши мнения за козметички и неприятни преживявания, съм по-спокойна сама да си се занимавам с лицето. Не бих стъпила повече при тази козметичка, ако бях на твое място Peace

# 5
  • софия
  • Мнения: 2 140
Цитат
направи ми впечатление обаче, че не ми почисти лицето най-напред, а направо ми пусна парата
Това е абсурдно. ooooh!Аман от такива,,козметички" #Cussing out

# 6
  • Мнения: 2 011
Нсй-вероятно става  дума за недобре почистено лице и по-висока чувствителност на кожата към някой от продуктите .... Аз получих  нещо такова преди години при редовната си козметичка ... Оказа се че маската , която  ми е сложила не е била за моята кожа ....  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт