Хол и кухня на едно място

  • 115 095
  • 349
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 46 535
Unknown_lady, не знаем на какъв етап е жилището им, може така или иначе да имат нужда от нова кухня. Това са неща, които си планира и решава семейството.
Ако имат възможност за по-голям, съм за, но пак бих сложила бокса в хола. Да се сврат 4 човека в стая 8-9 квадрата, запълнена с кухненски шкафове е много, много неудобно. И едно е да готвиш, а бебето да си лази и играе пред очите ти, друго да го оставиш без надзор. Да не говорим за тичането с чинии до хола и обратно, ако там обособят трапезарна част.

За спалня не мисля, че е малка, новите също са по толкова, при правилно планиране има място за всичко.
За детска и аз не бих я направила за 2 деца, ще им отстъпя другата спалня.
Ние сме с едно, но пак направихме детската в голямата. Сега е в малката, защото повече я хареса, но все пак е едно сама, не са 2-3.


# 346
  • Мнения: 1 414
Преди 4 г е купен апартамента и тогава направихме цялостен ремонт и всички мебели са нови. Това е лошото, че всичко трябва да се махне и да се поръчват нови Sad. Сегашната ми кухня със сигурност няма да стане в хола да се ползва/ размерите са различни и заради цвета. Сегашната ми спалня пък няма да се побере в тази малка стая/ сегашната кухня Sad имам скрин и голям гардероб

# 347
  • Мнения: 46 535
Олх - продаваш и купуваш друго Simple Smile
Ние допуснахме доста грешки в първоначалния план, няма нищо фатално, животът се променя, нуждите на човек също, затова и промените са в реда на нещата.

Сегашната ми кухня със сигурност няма да стане в хола да се ползва/ размерите са различни и заради цвета...
За размерите - ако се развие така няма ли да стане?
За цвета - боядисване. Нашата беше сиво и тъмно синьо, сега е бяла Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 юли 2018, 14:07 от Не се сърди, човече

# 348
  • Мнения: 1 414
Не се сърди човече много ти благодаря  за подкрепата Simple Smile. С какво сте  боядисали кухнята

# 349
  • Мнения: 46 535
Не се сърди човече много ти благодаря  за подкрепата Simple Smile. С какво сте  боядисали кухнята
Акрилатна боя + лак.

Общи условия

Активация на акаунт