FarmVille - 9 тема

  • 30 092
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 28
Ох,моля ви,кажете къде бъркам при мътенето на яйцатата.Въртя милион пъти,винаги първа ми е бяла,пълня ги над 15,уж за по-голям шанс и пак нищооо,пробвала съм да влизам и излизам от фермата файда никва,а съседите ми вадят по 10-15 на вечер  ooooh!,карък ли съм,що ли  Thinking.Този рибон хич няма да мога да го взема

Ами незнам мила, май всичко е просто късмет, аз като че ли тези дни съм по-добре отколкото преди. Правя го с пълен кокошарник, а и не е задължително първата да е бяла. Като се замисля средно на всяка трета врътка вадя яйце.
Желая повече късмет и на теб! Дано започнеш едно след друго да ги снасяш.  Laughing

Ама слагаш една готова кокошка и 19 не.правилно ли разбирам.и после ги изкарваш и пак 1 готова и 19 не.

Да, точно така!

# 736
# 737
  • Мнения: 1
http://apps.facebook.com/onthefarm/reward.php?frHost=10000046272 … nsionFriendReward

Много благодаря на всичкии помогналии се извинявам, че се обърнах сам към мами...тук имало и татковци Simple Smile...
tatianaeremieva@abv.bg- за всички, на които има трябва съсед Simple Smile .... Целувки...страхотни сте...

# 738
  • Мнения: 0
Лелееее, не мога да се нарадвам на късмета си днес  newsm44 !!!
10 яйца (все златни) съм публикувала, не е истина просто!!!
Някои сега ще ми се смеете, особено онези сред вас, които публикувате по 10-15-20-30 яйца всеки път.
Досега съм пускала само по едно яйце след часове връткане и това в момента за мен си е ОГРОМНО постижение!
newsm24


Simple Smile))) А тези от нас, които сме все още по 1-2 яйца ти се възхищаваме  Crazy

# 739
  • София
  • Мнения: 4 899


ИМА НОВА ТЕМА!!!!
МОЛЯ, ЧЕТЕТЕ ПОНЕ ТРИ ПОСТА ПРЕДИ ВАШИЯ!!!

# 740
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Ако някой си търси съседи моля да ме намери Venelina Velikova.Аз си търся  SunglassesМоже и на лични да ми давате данни Peace

Общи условия

Активация на акаунт