(Без заглавие)

  • 2 695
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 056
Добър ден на всички !Родих на 16 декември в 7 месец в началото се борех ме с белите дробчета сега се борим със сърцето оказа се че днес вече се борим да станем 3 кг и да ни оперират вече не знам какаво да мисля не съм отчаяна защото нямя право но днес ме обвиниха че аз съм виновна защото аз също имам сърдечна операция и знам как се преживява много ми е тежко

# 1
  • Мнения: 9 973
 Hug Здравей!Първото,което виждам е,че си объркана!Не се притеснявай,бъди спокойна!Всичко ще е наред с бебето ти.В 3-градска работятя Богове!!!  bouquet
Преди близо 6м. бях в твоето положение,еча сега виж какъв дзвер си имам Heart Eyes
Не си виновна ти за порока!Това е смешно!Това е съвпадение,а не наследствено! Wink

# 2
  • Мнения: 9 973
kak e bebeto? Hug

# 3
  • Мнения: 58
 Hug И аз да питам как е бебчо, и се сетих да кажа, че ако е много спешна операция на сърцето - може да се оперира без да се чака да направи 3кг. Да не стане беля  Praynig докато се чака. Стига да може да диша самичко и без паузи....
И на мен ми казваха че трябва да стане 3кг, но не е вярно и се оказа че сме влошили положението с това чакане .... Можело е да се оперира още на 1.200кг. Ние направихме първата операция на главата на 1.900кг.
Смело напред и всичко ще се оправи!

# 4
  • Мнения: 923
И аз ти пожелавам да си много силна и вярвам, че всичко ще бъде наред. Кураж. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 5
  • Мнения: 9 973
Hug И аз да питам как е бебчо, и се сетих да кажа, че ако е много спешна операция на сърцето - може да се оперира без да се чака да направи 3кг. Да не стане беля  Praynig докато се чака. Стига да може да диша самичко и без паузи....
И на мен ми казваха че трябва да стане 3кг, но не е вярно и се оказа че сме влошили положението с това чакане .... Можело е да се оперира още на 1.200кг. Ние направихме първата операция на главата на 1.900кг.
Смело напред и всичко ще се оправи!
Не е точно така мила!Това не е глава,а сърце-главен орган!Има значение.
Под 2.500кг. упойката би го убила.Все пак се стои  в най-добрия случай 4-5 под пълна упойка на апаратно дишане.Бебето като е малко после не може да излезе от апаратното дишане,ако стигне до там изобщо....

пп Praynig дано да е добре бебето!

# 6
  • Мнения: 58
 Hug  Аз исках да кажа, че ако трябва да се рискува - да го направят... Моя син има 4 операции докато беше под 3 кг. Е, да - после на апаратно дишане и т.н.. но ако бяхме чакали за кг. нямаше да има смисъл да правим каквото и да било....
  Hug  Желая здраве на всички и ако може - без операции  Praynig
И за едно бебче няма значение кой орган ще се манипулира, важното е да издържи на упойката, а бебчовците са изключително борбени и силни...  bowuu  bowuu

# 7
  • Мнения: 1 685
Ох, дано детето да е добре.

# 8
  • Мнения: 114
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=459021.msg13803007#msg13803007попаднах на темата и ме заинтригува дали бебчо е добре и за съжаление открих това.Почивай в мир мило детенце  smile3518 newsm45

# 9
  • Мнения: 1 685
 Flowers Rose Flowers Rose
Още едно, малко ангелче.
Тъжно...

# 10
  • Мнения: 58
Това е нелепо   Cry , но разбира се, в Майчин дом обичат да чакат   #Cussing out
Диана, единствената утеха остава мисълта, че малкия Ванка ще бъде винаги в твоето, и в нашите сърца....

# 11
  • Мнения: 1 765
Почивай в мир малко ангелче.  Cry  Flowers Rose Flowers Rose

Много тъжно и жалко...

# 12
  • Мнения: 923
Почивай в мир малко ангелче. Flowers Rose Flowers Rose
Страшно много съжалявам.

# 13
  • Мнения: 9 973
 Cry Cry Cry
Много сила на Дияна и семейството й!Нека почива в мир!Дияна,не детенце се е отказало,просто не е могло да се пребори!Има разлика!
 Hug Много прегрътки!

# 14
  • София
  • Мнения: 39 812
Flowers Rose за малкото ангелче. Сили на семейството.

Общи условия

Активация на акаунт