Как приемат свекървите ви факта,че/още/кърмите?

  • 2 194
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 057
 Моята е доволна, че кърмя. Настоява да го правя колкото се може по-дълго време.Simple Smile))
 Тя е кърмила до към една година децата си.

# 46
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
моята е много за кърменето, тя е кърмила и двамата си сина до година и четири месеца и се радва за нас, големия проблем дойде обаче от това че не давам вода, един ден като казах че калина не е пила вода от десет дни /понякога давах навън или при големите жеги/ само дето не припадна, и се започна цяло театро - и тя и свекъра, какво чули, какво гледали - вода да се дава. разпечатах им малко информация да четат и да се успокоят - те пък взеха че се обидиха, били възрастни хора и не трябвало да им се забелязва толкова...ко да ги прайш? иначе много ни помагат и може да се затвори едното око.

# 47
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Мойта ако я бях слушала да съм го отбила отдавна - като вдигах Т през десет дни и имах запушени канали и един мастит изкарах тя не за друго ами аз да не съм се мъчела. А пък и тя била кърмила мъжа ми 4м, а сестра му 3 и вече ни било достатъчно. За водата, сокчетата и пюредата не ми се говори големи караници. Да не ви казвам че на 3м на мъжа ми му е давала брашно размито във вода, защото бил слаб, а против повръщане,  след хранене по една лъжичка лимонов сок, захарен сироп и вода, та се опита да ме накара и аз да давам. Нямам думи.

Общи условия

Активация на акаунт