Колко сантиметра средно е мъжкото достоинство?

  • 113 341
  • 306
  •   1
Отговори
  • Мнения: 487
Та това ми е въпроса, ако има мами доФторки да се включат и те плз.

# 1
# 2
  • Мнения: 4 965
Зависи в какво състояние те интересува. Или средно между двете състояния?

# 3
  • Мнения: 9
 newsm48 newsm48 колко е нормално, или колко ни се иска!?!

10см  -   smile3511

16см  -   smile3506

18см  -   smile3521

20см  -  smile3501

# 4
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Нямаше как просто - тооооолкова теми за секс - чудих се кога ще се появи тази Joy

По темата - диаметърът май е по-важен, а?

# 5
  • Мнения: 9
Честно казано, размера и диаметъра остават някакси на по-заден план, ако работата се свърши с "майсторлък", в  горния отговор се пошегувах с размерите, но наистина не са толкова важни!

# 6
  • Мнения: 3 371
много си е важен размерът, разбира се. не знам с размер 10 см , какъвто и майстор да е, тенкс  Stop Stop Stop .
аз вибратори в секс магазини не съм видяла досега с такива размери  Crazy.
18-20 е много добре.  Flutter Flutter Flutter

# 7
  • София
  • Мнения: 23 093
Честно казано, размера и диаметъра остават някакси на по-заден план, ако работата се свърши с "майсторлък"!
Да бе, да... Размерът винаги има значение, освен, ако не се опитваш да извиниш мъжа си  Wink
Това в кръга на майтапа, но наистина съм на това мнение.

# 8
  • Мнения: 2
От мъжка гледна точка средният размер е по-добре.
Още не съм виждал жена дето да иска 20 см със съответната дебелина отзад. А е малко кофти да го правиш с гаджето по принцип, а за анален да си плащаш на магистралките.
А и на някои момиченца 20 см им идват в повече (имам преки наблюдения върху продажбите на най-различни гелове).
И последно - доста жени хем искат голям за секс, хем като правят френска не могат да го поемат както трябва. За справки как да се прави - ввв.ideepthroat.ком
Но по-добре по-голям от средното, отколкото по-малък от средното.

# 9
  • Мнения: 3 447
И последно - доста жени хем искат голям за секс, хем като правят френска не могат да го поемат както трябва.
Така е, идеалният за френска (с големината на палец и да свършва за половин минута) е много различен от идеалния за секс  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2
И последно - доста жени хем искат голям за секс, хем като правят френска не могат да го поемат както трябва.
Така е, идеалният за френска (с големината на палец и да свършва за половин минута) е много различен от идеалния за секс  Simple Smile

Аз затова съм дал сайт за справка, където едно момиче нагледно показва, че за френска и 20 см не са проблем, ама трябва малко старание все пак, което явно повечето жени не си правят труда да положат.

# 11
  • тук-там
  • Мнения: 4 269

[/quote]

Аз затова съм дал сайт за справка, където едно момиче нагледно показва, че за френска и 20 см не са проблем, ама трябва малко старание все пак, което явно повечето жени не си правят труда да положат.
[/quote]

Ми колкото и старание да полагаме - вашите езици няма как да станат по-дълги. Така, че ще си останем само със старанието май.

# 12
  • Мнения: 212
Може да ви прозвучи смешно,но аз предпочитам 16-17 сантиметров,отколкото 20 Stop

# 13
  • Мнения: 2 448
20 см ни за секс, ни за френска. Освен за гледане не знам за какво друго стават, или да си ги подържиш в ръката. Като не може да ти влезе целия останалите см за какво са, да прави опити да ти издъни вътрешностите ли? Тая лакомия женска граници няма.  Laughing  

# 14
  • Мнения: 2
Ми има разлика - в единия случай трябва да се положи старание, в другия - какво, мъжа да си направи операция за удължаване на езика ли?
Ако държиш на 20 см език - вземи си куче. Чувам, че е на почит сред някои жени.

Общи условия

Активация на акаунт