претапициране на мека мебел

  • 1 073
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Здравейте, от доста време се чудя дали да си претапицирам дивана. Определено има голяма нужда , благодарско на моите две диванета Wink . Ако някой от вас го е правил нека сподели , дали самия диван си запазва здравината , имам предвид дали го разглобяват до основи или как? И ако може някой да ми сподели като цена , аз се обаждах на една обява и на примависта ми казаха 400.оо лв с  дамаската - около 12.00лв Shocked. , което за мен си е безумие. По добре да си купя нов.

# 1
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Има и такъв вариант-

# 2
  • Мнения: 673
Аз миналата година мислех за претапицирам един диван на вилата, но ми казаха такава цена, че като си направих сметка излизаше все едно да си взема нов и се отказах. Така че прецени си има ли смисъл, цените са доста високи за това.

# 3
  • Мнения: 4 965
Ние сами сме си претапицирали старите дивани - приятно и забавно е, а и далеч по-евтино. Купихме си предпочитана дамаска, измерихме я и единствено дадох за 15-тина лв. да ми я обшият, за да не се нищи. После половинката разглоби диваните и я закачихме с една машинка за закрепяне /не знам как се казва, но мъжете сигурно са наясно/. Бяха станали чудни - сега са на вилата и новият диван вкъщи е с ципове, за да може само да ми ушият нови калъфки, когато реша да го обновявам.
Има и вариант да си купиш отделни подвижни калъфки - има фирми, които правят по твой размер и дори е по-удобно за почистване.

Общи условия

Активация на акаунт