момичета с какво се мажехте?

  • 1 886
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Копче, благодаря ти за пожеланията!  love001

Lady, аз вторият път се цепнах едва последната седмица. На финала.  CryНа върха на корема, най-близо до пъпа.

Да бе тва пък е супер несправедливо. #Cussing out
Веднъж пък една мама беше писала, че се е нацепила 2 дни преди раждането! То пък бива да нямаш късмет, ама чак пък толкова... Tired

# 16
  • Мнения: 1 639
дано устискам до понеделник, че тогава ми е секциото. Whistling

 Ей, Лейди ми то неостанало  Laughing    Леко раждане искам да ти пожелая и ще чакаме да се похвалиш  Wink       bouquet

Тук съм чела няколко мнения на момичета, които твърдят, че са им излезнали стрии след раждането :shock

Абе съмняваме тая работа (за тялото говоря) , мойте се появиха след раждането , ама щото докато бях бременна коремът ми беше опънат и не съм ги забелязала  Grinning    ..... Слава Богу , че са само 2-3 нови ........че старите са ми предостатъчно! Close


По темата: мажех се с Кокона майка , според мен целта на мазилата е да си ходратираш кожата , а относно еластичността си е до ген .

# 17
  • Мнения: 2 672
мажех се с всякакви мазнотии - кремове , бебешко олио.....

# 18
  • Мнения: 1 422
Маслата на Икаров са перфектно решение - най-вече това от пшеница. непременно опитай. Дори и вече да си се нацепила, ще ти се намали усещането за сухота. Аз имах заради едно лекарство, което пиех, засилено изсушаване и така се повлиях вълшебно. А и е много по-евтино от кремове.

# 19
  • Мнения: 733
Ще взема да пробвам нещо ма и яз вече незнам какво  ooooh! Като се знам каква ми е гадна кожата почти съм убедена, че ще се нацепя  Tired

Lady Marmalade леко и безпроблемно раждане ти желая и най-хубавото бебе   bouquet  bouquet  bouquet и после бързо възстановяване и пак да сте тук

# 20
  • Мнения: 464
И според мен си е до ген дали ще получиш стрии. ПОзнавам слаби хора със стрии, аз мойте ги получих по време на  бременноста си. Мазилата няма да помогнат особено, аз лично ползвах и сега от време навреме ги мажа Palmer's shea butter. Дали го има в БГ незнам, но СИЛНО препоръчвам кремове с кокосово масло или shea масло(от някакво африканско дърво). Успех Simple Smile

# 21
  • софия
  • Мнения: 756
на мен ми препоръчаха зехтин...качествен..купих и вече се мажа и като чели съм доволна..кожата остава много мека и леко мазна..държи така  около 2 дена..а и е икономично..иначе имам суха кожа и е много неприятно това усещане за опънатост

# 22
  • България-София
  • Мнения: 573
Аз ползвах Авент - мляко за бременни. Ползнах го през цялото време. Нямам нито една стрия, но не мога да кажа, че е от крема. Моята дерматоложка ми каза, че до около 28 години вероятността да се нацепи кожата е много по-голяма, от колкото при една по-късна бременност. Аз бях на 28.... Wink

# 23
  • Мнения: 6 315
Мажех се със зехтин и бебешко олио. По корема нямам стрии, имам малко по вътрешната част на бедрата, но те се образуваха като започнах да отслабвам.

# 24
  • Мнения: 733
ggroudov  ако твойта козметичка е права звучи добре  Party и аз сам на 28год

# 25
  • Мнения: 733
Между другото ми казаха, че домашна мас без сол действа много добре Thinking Пробвали ли сте с мас?

# 26
  • Мнения: 51
Аз се мажех с маслата на Икаров, това което е от пшеничен зародиш. Дали от него, или от гена, нямам нито една стрия нито по корема, нито по краката.

# 27
  • Мнения: 53
  Здравейте и от мен.
  От къде може да се намерят маслата на Икаров?

# 28
  • Мнения: 9 903
  Здравейте и от мен.
  От къде може да се намерят маслата на Икаров?
аптеките и дрогериите.

# 29
  • София
  • Мнения: 551
Аз се мажех само с преварен зехтин.Преди това пробвах бебешкото олио на Джонсън и се обринах от него.И от двете бремености нямам стрии.

Общи условия

Активация на акаунт