Бихте ли гледали внуците си?

  • 1 450
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 017
мисля 4е да  Hug Hug
все се старая да опровергавам максимата, 4е "дне6ните млади" нямат време за децата си  Sunglasses
понякога наистина по приоритетни мистават други мисли в главата (може и секундно да е , ама се слу4ва), та си мисля, 4е като си баба просто такива не ти идват на ум (целулит, мъже, и все "безмислени" тревоги  Mr. Green)
а сериозно, мисля 4е просто поради мъдрост по възрастните поставят по разли4ни приоритети, по търпеливи са и по про6тава6ти (не слагам об6т знаменател, оба4е). а ние пак може да си се опитваме да сме по добри от тях сега  bouquet
6те си гледам вну4етата, ако имам такива, ако снахата (за сега само снаха мога да о4аквам) ми позволи (4е ги има и дзверове  Mr. Green)...а ако не, няма да ги ли6а от никоя бабина гу6ка, целувка, и подкрепа  Hug
ако трябва 6те пътувам хиляди километри, за да им покажа 4е ме има, и 4е могат да раз4итат на мен. и снахата 6те ухажвам ако трябва  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 6 390
Не. Нямам никакво нито намерение, нито желание да гледам деца.
Един живот имам и смятам занапред да си го изживея без да ми се налага да дундуркам бебета повече.
Децата - при майката!
Ако искат свобода - има детегледачки!
Сори за нахлуването в стройната редица на кандидатите за внучегледане с едно отрицателно мнение.
не е само едно  Wink
трудно ми е да отговоря че ще ги гледам, след като сега мисля че майката най добре си ги гледа, бабите само развалят работата  Crazy
ама да се доживеем пък ще видим каква песен ще пея тогава Whistling Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт