Мъжете Рак

  • 120 680
  • 739
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 427
Ха, а моят е постоянно в ретрограден Меркурий  Twisted Evil Close ooooh!

# 406
  • Deutschland
  • Мнения: 5 513
Мълчaлив е, дa. Aз тaкa и не се нaучих дa се спрaвям с него. Скaндaл от нищото и после дни нaред мълчaние. Дa свършвa по-бързо тaя фaзa, че и себе си вече не понaсям

# 407
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Фазите поне са КРАТКИ  Peace  Всяка лунна фаза трае едва 1 до 3 дни. И при различните хора наистина се отразява по различен начин.

Колкото до мен, Ракът, от когото се интересувам, съвсем би отбой. Уж много ме харесваше, а не предприема никакви ходове да общуваме повече.

Гледам вече да не му се връзвам ни на думи, ни на настроения... добре, че не ми е мъж!

# 408
  • Deutschland
  • Мнения: 5 513
Ами направи ти крачка към него. То и моят не ми е мъж официално още и добре, че е така. Аз съм едно ужасно рогато и това мълчание, тази пасивност ме дразни ужасно. Ако ще трябва цял живот да живея по наталната карта, по-добре хич и да не продължавам.

# 409
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
О, не, отказвам да се паря отново! Имам си мъж. Не желая излишни главоболия.

# 410
  • Мнения: 4 270
О, не, отказвам да се паря отново! Имам си мъж. Не желая излишни главоболия.

Някои мъже не знаят какво искат и май това не зависи от зодията.

# 411
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
О, не, отказвам да се паря отново! Имам си мъж. Не желая излишни главоболия.

Някои мъже не знаят какво искат и май това не зависи от зодията.

Май че наистина е така. И все пак Раците и Рибите по-честичко се помайват или променят поведението си. Как мислите?

# 412
  • Deutschland
  • Мнения: 5 513
На ден по три пъти си мени настроението. Сам си признава, че е типичен представител на зодията. Познавам няколко семейства, които са Рак и Овен и казват, че се разбират перфектно. Не знам рецептата. Просто не искам да бъде такъв мечтател, фантазьор, непрекъснато да се затваря в себе си и да чака аз да поема инициативата всеки път. Искам да е стъпил здраво на земята мъж, но ще си остана само с мечтите.

# 413
  • Мнения: 4 270
О, не, отказвам да се паря отново! Имам си мъж. Не желая излишни главоболия.

Някои мъже не знаят какво искат и май това не зависи от зодията.

Май че наистина е така. И все пак Раците и Рибите по-честичко се помайват или променят поведението си. Как мислите?

Мъж, зодия Риби. Толкова неинициативен, непостоянен, мечтател, човек който постоянно строи въздушни кули! Ад! Нищо от добрите му намерения не се превръща в реалност. Рак - това вече е друго! Със сигурност на този мъж може да се разчита.

Последна редакция: чт, 25 юни 2015, 21:54 от Herz

# 414
  • Deutschland
  • Мнения: 5 513
Дa, нa Рaкa може дa се рaзчитa но и товa зaвиси от нaстроението му. Познaвaм сaмо еднa Рибa и то от женски пол. Нямa по-злобно и зaтворено в себе си същество. Не комуникирa с никого, пословичен интригaнт в семейството си. Дa ми простят пишещите тук Риби, но кaкто кaзaх пишa от личен опит

# 415
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Аз съм Рибка. Ходила съм с мъж Рибок. Ад под небето, издържах едва три седмици с него. Сега е пилот. Жена му е близнаци, имат две щерки и се разбират прекрасно

# 416
  • Deutschland
  • Мнения: 5 513
Аз търся съвет. Как да извадим Рака от депресията му, причинена от лунната фаза и да го накараме да проговори?

# 417
  • Мнения: 1 427
Никак  Mr. Green Сменяш мъжа  Wink или се примиряваш

# 418
  • Мнения: 4 270
Аз търся съвет. Как да извадим Рака от депресията му, причинена от лунната фаза и да го накараме да проговори?

А защо мислиш, че само фазите на луната са виновни за настроението му?

# 419
  • Deutschland
  • Мнения: 5 513
Защото сам си го признава, че е от това. Че на 99% характера му е определен от скапаната зодия.

Никак  Mr. Green Сменяш мъжа  Wink или се примиряваш

Има един Лъв, който чака.... Wink

Общи условия

Активация на акаунт