СЕПТЕМВРИ'09, тема 11

  • 15 674
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 314
Ладида: Heart Eyes

Специално за Бебешондел,която твърди,че си приличат двете ми девойки направих албум във Фейса,за да видите колко са различни като бебета на една и съща възраст.Иначе има някаква прилика де Mr. Greenhttp://www.facebook.com/album.php?aid=192599&id=550583501&l=d791cd506c
Дори си мисля,че твоя син прилича повече на моята голяма щерка като бебе Wink

Днес много гадно време,стоим си у дома.

За Равер и Анитка Hug Hug HugНяма нищо по-хубаво от здрави и щастливи деца.Пожелавам ви да приключите вече с болестите Hug

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 14:59 от arllina

# 31
  • Мнения: 116
Специално за Бебешондел,която твърди,че си приличат двете ми девойки направих албум във Фейса,за да видите колко са различни като бебета на една и съща възраст.Иначе има някаква прилика де Mr. Greenhttp://www.facebook.com/editalbum.php?aid=192599#/album.php?aid= … 583501&ref=mf
Дори си мисля,че твоя син прилича повече на моята голяма щерка като бебе Wink

Днес много гадно време,стоим си у дома.
Като близначки са,само малката няма толкова коса!

# 32
  • Мнения: 14
Arlina,според мен страшно много си приличат!!! Peace

# 33
  • където има любов
  • Мнения: 307
И аз мисля ,че много си приличат.Моите също много си приличат,даже снощи коментирахме с мъжа ми ,че след време,ако няма име на снимката,може и да се чудим кое бебе е било.
Ние след малко сме на ваксина.

# 34
  • Мнения: 14
arllina ,на пръв поглед много си приличат,но като се вгледах,са много различни Heart Eyes Сладуранки Grinning

# 35
# 36
  • Мнения: 16
Наско като бебе спеше изключително и само по корем - и денем, и нощем, .... и в количката. Хората по улиците се обръщаха след нас като го видеха надупен в количката.  Shocked
Сонката, да не остане по-назад е същата картинка. Сутрин, обед, вечер - само по корем. Само за разходките не може да копира брат си, защото майка й я разхожда в столче за кола  Grinning и трудно ще постигне необходимата чупка в кръста.

# 37
  • Мнения: 116
Един въпрос от мен.Мислите ли да слагате Преванар и кога?Като бебе или преди да тръгне на градина?Какви други ваксини мислите да слагате,Хепатит А?Май станаха няколко въпроса... Mr. Green

# 38
  • Мнения: 493
Много са различни, общото е че имат бузи  Flutter

# 39
  • Мнения: 53
Много са различни, общото е че имат бузи  Flutter
...и голеееми хубави очи... Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 314
Различни са,като ви казвам и то много.А и бузите са им различни,на Зоя висяха ,а на Лора са по-стегнати JoyИ очите на Зоя са доста по-големи Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 046
Кога изписахте три страници?
Мерси за новата тема  Sunglasses
Това вместо запис

# 42
  • София
  • Мнения: 1 504
Gaci_mama на Кати изпуснах като бебе и определено сега ще слагам..независимо, че не ходи на градина. За Ангел след дълги размисли, клоня да е след последната реимунизация на Пентаксима...тя е от 18 до 24 месец и след това еднократна доза преванар. Една мама скоро беше дала линк за новия имунизационен календар.. гледах, че преванара е успоредно с пентаксима...което означава, че вече 2 приема са изпуснати...а  и много натоварващо ми идва  за толкова малки бебета.

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 17:15 от EmiR

# 43
  • Мнения: 493
Това имах пред вид, че имат бузи, но и бузите не са еднакви, големи сладурки са Simple Smile Едната е с по-кръгли очи, другата с по-издължени Simple Smile големи мацки ще станат

# 44
  • Мнения: 314
И аз  мисля да я сложа на Зоя.А на Лора ще изчакам също,за да сложа като Емир един прием Peace

Общи условия

Активация на акаунт