Пътят за отслабване е начертан - отслабваме бързо или бавно с Дюкан - 220

  • 33 641
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9
Здравейте искам да отговоря на въпроса за тричавото хлебче и машината за хляб. Дозата, която аз правя е за двама и стига за около седмица : 6 яйца, 320 гр. овес. трици, 20-30 гр. ленено семе, сол, чубрица и бакпулвер . Пребвала съм и с мая, но личната ми мнение е, че с бакпулвер става много по-добре. Поотношение на машината - правя го на бързата програма - 1.20ч. Все ме е страх, че яйцата няма да могат да се разбият, но те се разбиват и само дето се притеснявам. След изпичане хлебчето стои още 1 ч. в машината за изстиване без опастност от вдлетяване.

И да кажа нещо за мен. Може би не ме помните, а като гледам има и някой от времето, когато редовно бях в темата. Може би на линийката ми виждате до къде бях стигнала, но живота ми се промени и нещата се промениха. От декември 2008г. до края на юли 2009г. нещата с кг. бяха в напълно нормални рамки. Но, но дойде момента в който трябваше да бъда опората на моята опора в живота - моя мъж, който в следствие на различни причини от най-големия оптимист, когото познавам се превърна в човек, когото не можех да позная. Изпадна в страхотна депресия - лекарства, иглотерапия и какво ли още не и так се стигна до момента в който  ядях насила за да яде и той, спях, когато той спеше (по 2-4 часа на ден), пропушихме отоново (след 9години). И така за сега - кг. -83 и, но съм щастлива и се гордея, че помогнах на моето злато. Е ето ме сега пак при вас и се надявам да си възвърна пак постигнатото. Може много от вас да си мислят, че се оправдавам, но аз знам, че ако това е цената, която трябваше да платя, бих я платила отново и отново и отново.

# 736
  • София
  • Мнения: 336
здравейте, със сигурност въпросът ми няма да е актуален, но...четох рецептите за ударния период(днес ми беше 1-я ден) и срещам кисели краставички. в маринатата им няма ли захар или са някакви специални.Simple Smileа да добавя и за маслините и гъбите иам ли ограничение?
Киселите краставички - търсиш такива, дето пише, че са без захар(проверяваш съдържанието). Peace
Гъби може в ПЗ периода Peace.
Маслините са забранени Naughty
ance2 - ти си изключително силна жена  bouquet От сърце ти пожелавам успех и безоблачни дни Hug Няма нужда да се оправдаваш, щом в сърцето си знаеш каква е истината Peace

# 737
  • Мнения: 4
.".....Циците ми драстично били намалели, ханша ми бил намалял много, а оопс цензура Embarassed дупето ми се било смалило, а пък лицето ми било изпито и с една дума направо съм била станала грозна...(в тази връзка трябва да кача новите снимки с черната коса в албума си Wink).......Бил харесвал пълни и закръглени жени и дори когато сме се запознали(вече се бях вталила бая) съм била недостатъчно пълна за вкуса му....

Всеки си има вкус ... твоя приятел пък наистина може да харесва по-закръглени жени. Ти като гледам бая си отслабнала и сигурно си много кльощава вече за неговия вкус. Той си те е харесал хубава и закръглена с големи хубави цици и закръглено дупе... И сега какво получава горкия човек насреща - циците наполовина ги няма, дупето също го няма... е кой мъж няма да се засегне - особено за циците... В сравнение с това което си била преди, сега си направо кльощава.
Единствения вариант който виждам аз е да го зарязваш този годеник и да си търсиш друг дето харесва по-кльощави жени ....

# 738
  • Мнения: 139
Наминаааавам newsm53

Обсъждали сме го и преди, ама много ми е дотежало...всичко това е свързано с доста средства, да му се не видят и парите #2gunfire...Напоследък нямам никак работа и съответно няма от съответните средстава...направо не знам  newsm78 на яйца дъл шА окрякам или най много да започна да си ги произвеждам сама  Wink

Ай, оплаках се...гушлячета за който иска  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ха, то станала 50 стр.сега Вещи шА сА запиша на първа, че и късметЯ да мА споходи Praynig

Последна редакция: чт, 21 яну 2010, 23:46 от kris70

# 739
  • Мнения: 4
Аз да попитам натуралното какао позволено ли е, и ако не е има ли някакво, което да е позволено? Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 4
Наминаааавам newsm53

Обсъждали сме го и преди, ама много ми е дотежало...всичко това е свързано с доста средства, да му се не видят и парите #2gunfire...Напоследък нямам никак работа и съответно няма от съответните средстава...направо не знам  newsm78 на яйца дъл шА окрякам или най много да започна да си ги произвеждам сама  Wink


Да и се не види Дюканската диета е една от най-скъпите диети по принцип. Всичко което може да се яде е най-скъпото на пазара... Само яйцата са долу-горе евтини... На яйца можеш да караш спокойно - белтъка на яйцата е най-чистия белтък в природата така че няма никакъв проблем да ядеш по 20 белтъка на ден Simple Smile

Аз да попитам натуралното какао позволено ли е, и ако не е има ли някакво, което да е позволено? Heart Eyes

не и пак не и пак не....

# 741
  • Варна
  • Мнения: 276
ance2, добре си дошла отново! пожелавам ти от все сърце много бързо да се отървеш от килограмите и да достигнеш целта си! ти си една страхотна съпруга и  ви пожелавам много щастие на двама ви с половинката ти! никога дно нямате повече проблеми! Hug newsm51

Тумбе, любов моя, нямам думи! те момичетата много ясно са изказали мнение, което съвпада с моето, няма да се повтарям, само искам да ти кажа че си прекрасна и невероятно красива жена! а този, който не те харесва, не те и заслужава! обичам те много, ти си знаеш! Hug Heart Eyes

# 742
  • Мнения: 139
Наминаааавам newsm53

Обсъждали сме го и преди, ама много ми е дотежало...всичко това е свързано с доста средства, да му се не видят и парите #2gunfire...Напоследък нямам никак работа и съответно няма от съответните средстава...направо не знам  newsm78 на яйца дъл шА окрякам или най много да започна да си ги произвеждам сама  Wink

Да и се не види Дюканската диета е една от най-скъпите диети по принцип. Всичко което може да се яде е най-скъпото на пазара... Само яйцата са долу-горе евтини... На яйца можеш да караш спокойно - белтъка на яйцата е най-чистия белтък в природата така че няма никакъв проблем да ядеш по 20 белтъка на ден Simple Smile

Да де, ама така заприличва на диета, а не на режим на хранене, и всичко да е супер Naughty
Обаче какво да се прави, май ще се ядат белтъци  Thinking

Петенциии, китке шарена... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 743

Общи условия

Активация на акаунт