Бронховаксон

  • 17 832
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Предписан ни е от лекар по схема,заради чести ангини(3,4 пъти годишно)
Провеждали ли сте лечение с него и какви са били последствията?

обърках мястото на темата ми,немога да я преместя

# 1
  • Мнения: 265
Не ти го препоръчвам,вместо детето да се оправя може би ще се влоши защото този медикамент е на принципа на ваксините и взесто да спре детето да рави ангини това може да се хронифицира.Освен че това е много силен препарат т.е. жестока химия която ще навреди много на които и да било.Не знам на колко е детето ти но иамй в предвид ,че е за деца над 3 г.

# 2
  • Мнения: 63
На 5г е детето ми.
Надявам се и на други мнения.Жанетка,благодаря ти.

# 3
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Аз също имам негативно мнение към точно този вид "продукт".
Преди години го пи хлапето, по схема - резултата беше негативен. Започна се едно често боледуване, от което трудно се стабилизирахме.

ПС Определено тук ще получиш повече негативни мнения, все пак препарата не е "алтернативна медицина"

# 4
  • Мнения: 265
Аз също имам негативно мнение към точно този вид "продукт".
Преди години го пи хлапето, по схема - резултата беше негативен. Започна се едно често боледуване, от което трудно се стабилизирахме.

ПС Определено тук ще получиш повече негативни мнения, все пак препарата не е "алтернативна медицина"
Вервам ти ,като знам какъв е механизма на действие на този препарат ...  чак косите ми настръхват.Може да звучи пресилено но за нищо не света не бих тровила децата си с подобно нещо

# 5
  • Мнения: 6
Личната лекарка ми препоръча бронховаксом когато сина ми беше на 2 год. Резултатът - пневмония по средата на третата опаковка. Последва убеждаване от страна на лекарката, че не е възможно да е от бронховаксома. И аз с целия си акъл взех че повторих процедурата на следващата година.Последва нова пневмония този път на втората опаковка. Едно съвпадение мога да приема, но два пъти.........Вече съм убедена, че се получи някаква реакция от бронховаксома. Сега давам коластра и зелена енергия и мисля, че ефект има.

# 6
  • Мнения: 265
Личната лекарка ми препоръча бронховаксом когато сина ми беше на 2 год. Резултатът - пневмония по средата на третата опаковка. Последва убеждаване от страна на лекарката, че не е възможно да е от бронховаксома. И аз с целия си акъл взех че повторих процедурата на следващата година.Последва нова пневмония този път на втората опаковка. Едно съвпадение мога да приема, но два пъти.........Вече съм убедена, че се получи някаква реакция от бронховаксома. Сега давам коластра и зелена енергия и мисля, че ефект има.
И аз от както давам коластра и ЗЕ сме много добре и не пием антибиотици.

# 7
  • Мнения: 376
И аз не го препоръчвам.

# 8
  • Мнения: 63
Жанетка може ли по-подробно да кажеш как я пиете коластрата (колострум нали?), какво е ЗЕ и на колко години е детето ти?
Питам защото личния и на нас ни препоръча Бронховаксон но и аз съм скептична, а смятам към март да го пускам на ясла и бих искала нещо да му стимулира малко имунитета. Ние сме на 1г6м.
Предварително благодаря.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 565
Бронховаксона всъщност е препарат, който цели организма да си създаде бариера срещу БАКТЕРИАЛНИ ангини. На практика е изграден от "опаковките" на бактериите  Mr. Green, за да се научи организна да ги разпознава и да изгради антитела.

За мен лично е много важно да се разбере дали детето прави вирусни или бактериални ангини. Срещу вирусните помагат съвсем други средства - коластра, пчелно млечице, клеева тинктура, ехинацея и т.н. имуностимилиращи продукти.

Не мисля, че бронховаксона може да навреди, а още по-малко да предизвика заболявания като например пневмония... Просто в някои случаи от него няма никаква полза...

# 10
  • Мнения: 265
Имайте в предвид ,че бронховаксона е за деца над 3 г. ,които често боледуват от ангини,много силен и вреден препарат е ,освен това не харесвам механизма му да действие - създава изкустен имунитет а имунната система сякаш спира развитието си.За какво ли ние бронховаксон,след като природата може да ни даде всичко необходим за поддържане на добро здраве?

# 11
  • Мнения: 82
Личната лекарка ми препоръча бронховаксом когато сина ми беше на 2 год. Резултатът - пневмония по средата на третата опаковка. Последва убеждаване от страна на лекарката, че не е възможно да е от бронховаксома. И аз с целия си акъл взех че повторих процедурата на следващата година.Последва нова пневмония този път на втората опаковка. Едно съвпадение мога да приема, но два пъти.........Вече съм убедена, че се получи някаква реакция от бронховаксома. Сега давам коластра и зелена енергия и мисля, че ефект има.
До сега само имах подозрения ,но сега вече съм сигурна .
Пихме бронховаксом по схемата като редувахме с енгистол три месеца.
В момента ,в който свърши, дъщеря ми,10 г., направи пневмония,а е правила само веднъж, преди 5 години и то след операция от апендикс.
Моето решение е повече този препарат да не се използва от нас! Naughty

# 12
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Всички са се изказали против Бронховаксова. Е аз съм доволна. Малката /сега е на 5 год./ боледуваше често изписани го доц.Недкова от УМБАЛ гр.Плевен. Пием го септември , октомври и ноември по 10 дена по 1 , комбинирано с Есберитокс 20 дни по 2 на ден. Миналата година /имам предвид есен зима 2008/2009/ не е боледувала въобще. Тази година боледува веднъж през ноември от грип , но мина бързо и леко.

# 13
  • Мнения: 265
Всички са се изказали против Бронховаксова. Е аз съм доволна. Малката /сега е на 5 год./ боледуваше често изписани го доц.Недкова от УМБАЛ гр.Плевен. Пием го септември , октомври и ноември по 10 дена по 1 , комбинирано с Есберитокс 20 дни по 2 на ден. Миналата година /имам предвид есен зима 2008/2009/ не е боледувала въобще. Тази година боледува веднъж през ноември от грип , но мина бързо и леко.
Езначи детето ти е наистина генитично здраво,нп повечето деца трудно се преборват с тази отрова

# 14
  • Мнения: 12
Миналата есен пихме бронховаксом и сме мн доволни...до преди това бяхме всеки месец с ангина или гнойна такава (с една кратка почивка лятото Simple Smile ) след препарата остана здрава, след като ходи на ясла и по време на болестите през ноември и се разболя чак февруари и то минахме за пръв път без АБ!
тази есен пак ще го дам...даже и сега си мислех пак да направим един курс, мисля че е по-добре да пием този препарат пред риска от АБ лечение всеки месец!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт