Да отслабнем докато спим... - 2

  • 46 218
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 275
и аз почвам елдата от утре на обяд,а дали да не направя и една -две безглутенови седмици newsm78?Нямам алергии,но ми се отразяват добре!
облаче  Hugопитай билкови отвари/ чайове
Snow4eva Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 807
tania6  Hug
Аз нещо се запалих много с тази елда! Не знам защо, но ми е много вкусна!  Embarassed Както се казва... въпрос на вкус!  Sunglasses Laughing Толкова ми хареса, че днес издирвах различни рецепти и попаднах на едни диети, при които основно елда се яде и реших да съчетая няколко неща: така и така ми харесва, ами защо да не си направя една въглехидратна закуска за утре с елда /направих - сварена елда, със стафиди, сушена слива, малко овесени ядки попарени и сигурно 1 лъж. трици - ако не е сладко - ще му сложа малко мед/. За обяд - както днес - елда със сирене, а вечерята ще видим. Днес, понеже съм сама, направих си един бъркоч със зеленчуци и елда - по-скоро малко салата прибавих към сварената с малко сирене елда и това беше - само 1 купичка! Изобщо не ми се яде повече!
Но искам да минат няколко дни и да видя:
1. как ще се чувствам
2. какво ще покаже кантарът
За сега - само споделям  Sunglasses
А... забравих най-важното - принципът си е на д-р Папе, с ранна вечеря - около 18 ч.
Хубава вечер на всички!  Hug

# 32
  • Мнения: 2 275
Snow4eva ходиш след мен Joy
я погледни в системата-60,там дадох рецепти за палачинки с брашно от елда!Дали да не отворя тема за безглутенови рецепти в готварския newsm78
сложи в закуската и малко орехи и ядково мляко,а овесените трици можеш да ги заместваш понякога с мляно ленено семе!
и на мен сега ми харесва елдата,а елдовото брашно винаги ми е харесвало.

# 33
  • София
  • Мнения: 807
tania6  Hug направо ходя по петите ти!
Ау, как се запалих с тази елда - виж какво реших: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397533.75
Няколко дни ще съм само на това, като прибавям, както ти предлагаш за закуска малко овесени ядки, стафиди, сложих и лъжичка мед, за да сладни /а и нали съм по Папе и трябва да "хвана" 75 гр въглехидрати  Hug /
обяд - елда със сирене
вечеря /вчера беше елда като обяда, но с чаша вино/ Забравих да спомена и кефира преди това. Приключих вечерята в 18.30.
Ще се опитам да изкарам така до неделя, а после ще продължа с елдата само на обяд
От онази диета на рускините с елда http://diet-diet.ru/ves/dieta-106.htm   вчера прочетох много изчерпателно мненията им и отзивите и те ме запалиха. Има хора, които за 1 седмица са отслабнали със 6-7 кг! Та... затова реших!
А палачинките - това е страхотна идея!
Аз повече няма да се разпростирам тук за елдата - ще пиша в онази тема.
Тук сме се събрали за режима на Папе! /позволих си само защото го съчетах, но няма да спамя повече, обещавам!/
Днес съм -900 гр! Започвам на чисто!
Хубав ден, Папеси!  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 2 896

Днес съм -900 гр! Започвам на чисто!
Хубав ден, Папеси!  Hug

Олеее, браво на теб!

Аз не рзбирам много руски, можеш ли на две-на три да кажеш за тази диета, с която сес валят до 6-7 кила за една седмица.

Аз днес съм -500. (ама имам солиден плюс да изчиствам от преди 1-2 седмици Embarassed)

# 35
  • Мнения: X
Браво, момичета, страхотни сте!  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 807
Гуш  Hug браво! И аз имах огромен плюс, който почти се стопи!
Облаче  Hug
Ено я въпросната диета на български -
- http://www.dieti-otslabvane.com/%D0%94%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0_% … 87%D0%BA%D0%B0%29

Това е много краен вариант и днешния ден ще го карам както съм писала, ако имам хубав резултат утре - продължавам, а ако не - тогава ще се придържам по-стриктно към предписанието.

# 37
  • Мнения: 2 275
Гуш  Hugкъде си?Идвай тук на доклад и не се притеснявай:и ние сме с грехове!
за елда/гречка smile3513 в съседната тема,но ние я комбинираме с Папе,система -60 и за това я споменаваме и тук!
Аз си правя моя диета,като използвам информация /идеи от други!
Облаче,Марива Hug
лек и успешен ден

# 38
  • Мнения: 21
Привет Папески, да ви кажа за вчера: имах един изключителен изпълнен с много положителни емоции и изненади ден. За мое щастие нямам + което си е цяло постижение имайки предвид цялото това плюскане Simple Smile Embarassed, но от днес ще се постарая повече Laughing и ще се опитам да стопя излишното. Няма да се отказвам в никакъв случай, и ще споделям редовно с вас какво се случва с мен. Да ви кажа само че и в сантиметри няма разлика, но какво пък по -важна е крайната цел, нали така.Пожелавам ви един хубав и отслабващ ден. До после.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш  Hug браво! И аз имах огромен плюс, който почти се стопи!
Облаче  Hug
Ено я въпросната диета на български -
- http://www.dieti-otslabvane.com/%D0%94%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0_% … 87%D0%BA%D0%B0%29

Това е много краен вариант и днешния ден ще го карам както съм писала, ако имам хубав резултат утре - продължавам, а ако не - тогава ще се придържам по-стриктно към предписанието.

Мерси Snow4ewa!

# 40
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
mariva_76  Hug права си! Трябва да гледаме крайната цел. Режимът е дългосрочен и това предполагаплавен спад в теглото.
Днес съм - 1 кг, но навярно е от елдата!
Но няма значение от какво е! Laughing
Хубав ден на всички! Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 2 896
Добро утро!  Hug
mariva_76  Hug права си! Трябва да гледаме крайната цел. Режимът е дългосрочен и това предполагаплавен спад в теглото.
Днес съм - 1 кг, но навярно е от елдата!
Но няма значение от какво е! Laughing
Хубав ден на всички! Hug

 Shocked
леле, направо трепеш рибата! Браво!

# 42
  • Мнения: 2 275
Папеси Hug
и аз, и аз включвам елдата ,но спазвам принципите на д-р Папе!
Гуш,как е при теб?
лек ден

# 43
  • София
  • Мнения: 2 896
Папеси Hug
и аз, и аз включвам елдата ,но спазвам принципите на д-р Папе!
Гуш,как е при теб?
лек ден

ох и аз не знам вече, от няколко дни правя някакъв режим скалъпен, с 2 хранения (без вечеря), както бях писала преди няколко дни, до обяд въглехидратно нещо закусвам, обикновено към 10-11, и обядвам към 15-16, и това е. Може вечер парченце кашкавал да хапна, като снощи. Абе объркана работа. Едно реших - че не мога без въглехидрат (който ям сутрин) и че мога без вечеря. Ще видим докъде ще се докарам. Папе явно вече не го спазвам - има 2 хранения с пауза от 4-5 часа между тях.  
Ще взема и аз да я пробвам елдата. Подозирм, че ще ми хареса със сирене и малко масло.

# 44
  • Мнения: X
Гуш, и аз съм на някакъв измислен режим. И аз не мога в момента да спазвам д-р Папе. Закуската ми е въглехидратна, обяда - какъвто дойде, а вечерята е извън всякакви правила, защото не се храним вкъщи, освен това е късна, към 19-19,30, но нямам избор.
Аз благодарение на Сноучето си купих елда, накиснах я и днес за пръв път ще обядвам с нея.

Общи условия

Активация на акаунт