Има ли желаещи за Пилатес в Надежда?

  • 4 006
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 287
Искам и аз! Майка ми живее в Толстой и ми е много удобно, ще гледам да уредя за петък в 18.30 да съм на линия-един час ли продължават заниманията, че нещо не обърнах внимание?
Да, един час продължават заниманията Simple Smile
Ще се радвам да се запознаем Simple Smile

# 46
  • Мнения: 235
Аз сигурно ще съм на линия от другата седмица, че майка ми замина за една седмица в Бургас и няма кой да гледа детето.

# 47
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз може ли да се запиша за събота? Или пък ако има по-късен час през седмицата. За гледането на малкия може да ме смени само мъжа ми а той свършва работа в 6.30 и докато си дойде.....

# 48
  • Мнения: 1 413
Краси, кажи какво е подходящо облекло, оказа се,че нямам анцуг ooooh!явно съм изхвърляла доста миналата пролет, което ми е любимо занимание, но последствията понякога са тежки ooooh!

# 49
  • Мнения: 287
Краси, кажи какво е подходящо облекло, оказа се,че нямам анцуг ooooh!явно съм изхвърляла доста миналата пролет, което ми е любимо занимание, но последствията понякога са тежки ooooh!
Единственото важно нещо е облеклото да е удобно. Simple Smile Някакви по-широки или по-еластични панталони, клин или каквото друго имаш. Аз играя боса, други са с чорапки или с маратонки.
И аз съм се вманиачила на тема хвърляне, защото не обичам да са ми претъпкани гардеробите, но често съжалявам за това Simple Smile

# 50
  • Мнения: 287
Аз може ли да се запиша за събота? Или пък ако има по-късен час през седмицата. За гледането на малкия може да ме смени само мъжа ми а той свършва работа в 6.30 и докато си дойде.....

Здравей!
Мисля, че заключват сградата в 20 часа, така че няма вариант за по-късен час. Ще питам в събота в колко часа е свободна залата. Но ти ми кажи към колко часа мислиш, че ще ти е удобно, за да направим най-удобния вариант:)
Лек ден! Simple Smile

# 51
  • Мнения: 4 242
Не мога да не се похваля- 2см стопени от талията, за две седмици!;-)

Смърфи супер сиии, стига се жалва Hug

# 52
  • Мнения: 1 391
ах, как ме е яд, че съм толкова далече от Надежда!!  #Cussing out
Красииии, ела в моя квартал да правиш занятия по Пилатес!!!
там съм и с двата крака!
тюх, язък, че тук няма такива работи  Sad Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 547
Мда.

Продължаваме да сме упорити в топенето на мазнините  Mr. Green

Мерииии, мерсиии  Heart Eyes, ама тежи тоз задник. Не мога да го повдигна на свещ  Crazy

Но скоро!!

Браво, Краси!! Гиричките бяха супер  Hug

# 54
  • Мнения: 287


Браво, Краси!! Гиричките бяха супер  Hug
Ей, човек с нищо не може да ви уплаши! Simple Smile
Тогава за следващата седмица ще подготвим нещо "по-така"  Twisted Evil

# 55
  • София
  • Мнения: 596
Цитат
Тогава за следващата седмица ще подготвим нещо "по-така"  Twisted Evil
Цитат

 newsm78 УаУ - Какво значи "по-така" - за мъчения ли става въпрос??? #Crazy
Ама това с гирите и на мен ми хареса! Ако има нещо такова и за дупето - от веднъж да се стегне, Краси, направо ще те разцелувам  Crazy Laughing

# 56
  • Мнения: 202
Здравейте, момичета.
Малко късничко се включвам, но смятам и аз да започвам с Пилатес.
Живея в Надежда 2 и ще се радвам да се запознаем.
Все още приемате нови членове, нали Wink
Ще мога да се освободя за петък и се надявам след първото ми посещение така да се запаля, че да не пропускам тренировка.

# 57
  • Мнения: 310
Здравейте
Аз бях един път и много ми хареса, но няма кой да гледа Теди и си останах с този пръв и последен път. Но ако има и в събота ще идвам непременно. Краси пиши ако се уреди за събота

# 58
  • Мнения: 287
Май се събира групичка и за събота, така че сериозно се заемам със задачата:)
Ще ви пиша какви са вариантите за събота:)
Целувки на юнака:)

# 59
  • Мнения: 287
Здравейте, момичета.
Малко късничко се включвам, но смятам и аз да започвам с Пилатес.
Живея в Надежда 2 и ще се радвам да се запознаем.
Все още приемате нови членове, нали Wink
Ще мога да се освободя за петък и се надявам след първото ми посещение така да се запаля, че да не пропускам тренировка.
Много ще се радваме да се запознаем:)
Мисля, че ще ти хареса много при нас:)
До скоро виждане!

Общи условия

Активация на акаунт