Сняг се сипе на парцали, ОКТОМВРИйските мами ,4е са бременни са разбрали

  • 22 585
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
А, добро утро и от мен!  Hug

И аз още си пийвам кафенце, вярно много слабо и с много мляко, но изобщо не мога без понеже ме боли глава ако не пия, та мерси за кафенцето!   bouquet

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 181
Добро утро, момичета!
Мерси за кафенцето Simple Smile
veselina miteva , поръчай моля те и на мен такава рокля. Тази пижама , също ми харесва , ако си поръчваш за себе си вземи и за мен   bouquet
Само не знам като номер ти какво си взе? Какви им са номирациите?
Да видях ги номерациите, извинявам се!

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 09:03 от nani-banani

# 707
  • Мнения: 109
Ами не,че ми се гади, просто не ми е вкусно,но вчера понеже много ми се доспа в офиса и си направих 1 с многоооооо захар и сметана и така.Хайде момичета отивам да закуся и да трагвам за работа. От там ще се включвам. Лек ден! Wink

# 708
  • Мнения: 109
А защо спря да ми излиза линийката? Close

# 709
  • Варна
  • Мнения: 245
Добро утро, аз не пия вече кафе, пробвах се но го връщам.Кристал не си чела по напред Wink доста сме тук вече с гадене и повръщане  Sick Неразположения е мека дума  Joy
При мен вече и храната не помага, дано по бързо мине още един месец, с надеждата, че ще се пооправят нещата. Момичета тъй като гледам утре или даже може и днес ще пусна новата тема исках да ви обясня някои неща. Ако някой липсва, значи не ми е написал термин, може и да съм пропуснала някой или да съм объркала дата, много ви моля не се сърдете, постепенно ще си оформим списъка като трябва. Второ всеки може да прави по темата каквото си иска, да я украсява, поправя и т.н. Ще я пусна от общия акаунт, който може да ползвате всички. И още един път, моля да не се сърди някой ако нещо не е така, само да ми напише в темата и ще оправя.

# 710
  • Мнения: 65
Хах,добро утро и от мен,благодаря за кафенцето,но ще му се порадвам само виртуално  Laughing и аз съм от отбора на гадещите им се,та от доста време съм спряла иначе любимото ми кафенце  Mr. Green

Lady V Hug не се тревожи важно е старанието ти,нормално е и да си пропуснала някой,ние вече доста се понасъбрахме.  bouquet

# 711
  • Мнения: 356
 Lady V, ама разбира се, че няма да се сърдим!   bouquet Ако си ни пропуснала, ще ти пишем  Wink

 Кристал, благодаря за кафето. Аз ще си пийвам млчко с инка  Sunglasses

 veselina miteva, много е готинка пижамата  Simple Smile

 Аз тази нощ сравнително добре поспах - само 3 пъти се будих и сега ми е екстра..
Хм.. и моята линийка не се вижда  newsm78

# 712
  • Мнения: 270
Добро утро!!  Hug

На който пие кафе да му е сладко, аз съм на фреш.

Днес май ще си имаме нова темичка, нямам търпение да я видя.  Flutter

Хубав ден на всички, аз забравих какво още исках да напиша.  Crazy


п.п. и моята лентичка не излиза. Явно проблема е с бг-мамма.

# 713
  • Мнения: 21
Добро утро и от мен!И аз в момента пия кафенце,не ми се гади от него и не ми пречи!Аз не пиша много често,но ви чета постоянно Hug!И аз чакам с нетърпение да видя новата тема.Лек ден на всички!

# 714
  • София
  • Мнения: 5 742
Добро утро!
Мерси за кафенцето! Party
Аз също не пия от няколко дни... гади ми се и от него! Sick
Преди малко станахме та още сме в леглото  Райън той гледа детско! Crazy
Веселина,аз същопоръчвам много от ларедут Party
Сега чакам куп неща но няма да се носят тази година  Mr. Green
Поръчах ги преди да разбера,че съм бременна! hahaha

Lady,за акаунта за темата мисля,че парола имаме няколко мами 3,4 и мисля,че е достатчъно защото ако всеки  започне да пиша повярвай ми ще стане страшно!  Joy

Барбалетка,Кат88явно има проблем в сайта с линийките Simple Smile ще се оправят. Hug

Бобче,аз забравих също за безалкохолната бира но май ще си взема тези дни да си бутна в хладилника!

# 715
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен момичета,

Lady V благодаря от името на всички за новата темичка!

И аз днес съм на фреш от грейпфрут, при мен нищо освен лимонадата до този момент не ми помагаше, но като прочетох всичко за оцветители и подсладители реших, че ще я намаля!

И аз съм от отбора на  Sick снощи си легнах уважавайки тоалетната, тази сутрин си отворих очите с мисълта за нея, а даже днес отбелязах вече и тази в офиса. Това е ужасно неприятно чувство, през живота си не съм повръщала толкова, колкото през послдните 10 дена! Но всичко в името на newsm30 Леле момичета, как пазарувате от този сайт, та то всичко е на френски, а и може ли през paypall да се плаща, защото аз имам там регистрирана карта, тъй като пазарувам често от американски сайтове. Иначе пижамката и на мен ми допада! В България са много скъпи дрехите за бременни, не мога да повярвам, че един панталон е 100 лв. Това е направо подигравка. Че то ние само за прегледи и дрехи трябва да отделяме сериозен бюджет Simple Smile Ако някой може да ме ориентира как намирате туниките, ще съм много благодарна!
Оставям Ви за сега, че съм на работа. Ще пиша пак!
Успешен ден на всички и по- малко неразположения Simple Smile  bouquet

# 716
  • София
  • Мнения: 5 742
mariya_d,може и през Paypall Peace
ето ти тул линк за дрешки за бременни:
http://www.laredoute.fr/Search/SearchResults.aspx?dims=&keyw … mp;dimorder=&

http://www.laredoute.fr/achat-les-aubaines-offre-arrivage-printe … mp;dimorder=&
По късно ще кача още!  Hug

# 717
  • У дома
  • Мнения: 59
Добро утро, благодаря за кафенцето, но аз съм на чайче с медец Hug

Днес започваме добре деня, без много гадене и такова слънце е навън, честно да ви кажа не ми се влизаше в офиса, ама...... Whistling

Страхотна пижама, пратете линкове към тези туники, аз не съм поръчвала от този сайт, но имам две приятелки, които често пазаруват от там, та ще се възползвам.

# 718
  • Мнения: 0
Димяни, много благодаря за помощта! Ще пробвам и аз днес!  Hug

# 719
  • София
  • Мнения: 5 742
По принцип има много туники ако не ги намерете кажете ще ви дам линкове! Hug

Общи условия

Активация на акаунт