Supernatural - Sexy! Scary! Over? - 3

  • 22 402
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Мили ми мараканки, днес ужасно не ми се работи  Mr. Green и по този повод се развявам из нета в търсене на нещо Supernatural. Такааааа... оказа се, че брадата на Дженсън, когато реши да си пусне такава, де, е рижа.

Мила ми Злата,

Вие организирахте един мини-сърцетуп с тези снимки smile3544  Heart Eyes Дори и рижа, брадата много му отива Heart Eyes
Ох, даа Heart Eyes

А докато се прехласваме по бради и мустаци, Изи, Фейче, Злата - да очакваме ли нова тема, че гледам тук сме се докарали до заветната стр. 48 newsm78

# 706
  • Мнения: 3 818
А докато се прехласваме по бради и мустаци, Изи, Фейче, Злата - да очакваме ли нова тема, че гледам тук сме се докарали до заветната стр. 48 newsm78

Е, айде сега, нова тема, вие утре ще искате и двамата Дж да ви доведа Joy Joy
Ще направя утре, като знам към края как се развихряме, тия страници като нищо ще ни стигнат до края на седмицата Laughing
Сега е моментът който каквито мечти има за първата страница, да ги сподели, феята изпълнява всякакви желания.

Ейнджъл, ти можеш и искаш ли да сложим онзи линк с гифчетата, който беше слагала преди? Ако нямаш против да го изтъпанчим на първата страница, прати ми го Grinning

# 707
  • Мнения: 0
Ами, основните неща от сегашната първа страница - линковете към сезоните, инфото в IMDB и Супер=Wiki-то мисля, че трябва да си останат, както и химните - Sammy song и Dean Song. Това с линка с гифчетата е добра идея. Срещали ли сте някъде гифче на интрото на втори сезон (онова с горящите букви SUPERNATURAL от самото начало на всеки епизод? Аз си го търся като гиф за телефона, но нещо не мога да го намеря, има го само като клипче...

Аууу! Браво на Злата още веднъж за снимките от behind the scenes. Вижте на какво съкровище попаднах (снимките са огромни) виждали сме ги, но да зърнем още веднъж нашия любим папарак никога не е излишно, нали?  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 01 фев 2010, 20:20 от Dana_Scully

# 708
  • Мнения: 0
Дами, попаднах на нещо интересно - фенове и журналисти на снимачата площадка на нашия филм. Grinning Инфото е от преди 2 години, но пък като се има предвид, че на нас едва ли ще ни се случи да отидем и да го видим наживо, поне да попрочетем какво са видели другите. Има даже снимка на леля Даян Уидас Grinning - много я уважавам таз жена  Mr. Green и особено много снаха й!  Mr. Green Mr. Green
Ето и цялото описание: http://www.duckydoestv.com/supernatural-set-visit-2007/

# 709
  • Мнения: 2 040
Добър ден!
Брей, какво затишие! Отишли сме чааак на втора страница! Shocked Срамота!
Дейна, много ми репортажа на тоз младеж  Laughing Любимата ми част е как се е прехласнал по Дженсън, въпреки че в началото споменаваше, че е Джаредов фен - Jensen had water bottle in hand as he made his way over and introduced himself. This could be all in my head but he shook my hand for a little bit longer than one normally would. We made eye contact, and that was it kids… I quickly became a Dean Man. Shocking I know, but there was something in that handshake, the gaze, and in the way he said my name that just sent me overboard.
Момичета, на зле отиват нещата, щом и гейовете се засилиха към Маракана  Joy Съвсем ще ни отеснее стадиончето!
Дейна, още веднъж мерсаж за интересното четиво   bouquet Hug

# 710
  • Мнения: 0
Ами, предлагам да въведем пропускателен режим на Маракана, като досегашните фенки на нашия патрон ще бъдем с постоянни пропуски, а поради нарасналия обем на фенклуба и все по-тясното пространство на стадиона да се ограничи достъпа на нови фенове, особено на такива от мъжки пол, които идват главно, за да осъществяват подривна дейност от сорта на: "криви му били краката на вашия патрон", "нисък е" и др. темподобни щуротии. Grinning
Освен това мисля да въведем и изпитателен период за истинските Мараканки, защото както практиката показа, част от тях впоследствие се оказват градинарки и за да няма дезертирали от Дийн Тийм, по-добре да се даде месец-два на новите фенки, за да се "ориентират" към градинарството ли ще се насочват или ще обуват червените шорти и ще идват да викат на стадиона и да правят дружно мексикански вълни Grinning

# 711
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 475
Освен това мисля да въведем и изпитателен период за истинските Мараканки, защото както практиката показа, част от тях впоследствие се оказват градинарки

Т.е нещо като предверие  Grinning Thinking В дясно е врата за Маракана, в ляво за овощната градинка. Всеки нов кандидат-фен сяда на диванчето и започва едно масово облъчване със снимки, клипчета и др. на Джаред и Дженсън. След 8 часа, на кандидата му се предоставя въпросник, който да попълни. След което отговорите се проверяват от екип съставен от една Мараканка и една Градинарка. И се стига до решение през коя врата ще влезе кандидата окончателно Joy Ако влезе през дясната ще го посрещне мощно УРА, дъжд от конфети, 3 мексикански вълни, плюс червено, секси екипче, все пак Патрона такива харесва Wink Joy
Пък ако влезе през лявата, там ще го посрещне една мотика, чифт ръкавици, уханието на цветя и пеенето на птички и жужене на пчелички Grinning Wink

# 712
  • Мнения: 0
Да, Изи, виждам, че много добре ми схващаш мисълта Grinning Само си мисля, коя ли ще е тази, която ще откаже секси екипчето в името на чифт ръкавици и мотика :scratch:

# 713
  • Мнения: 3 818
Да, Изи, виждам, че много добре ми схващаш мисълта Grinning Само си мисля, коя ли ще е тази, която ще откаже секси екипчето в името на чифт ръкавици и мотика :scratch:

Чифт ръкавици, мотика, но и Джаред все пак, да не забравяме Laughing

# 714
  • Мнения: 2 040
Дейна, Изи, чудесна идея  newsm20

Всеки нов кандидат-фен сяда на диванчето и започва едно масово облъчване със снимки, клипчета и др. на Джаред и Дженсън.

За снимка на Джаред не знам, там градинарките имат думата, но за Дженсън предлагам да е тази


Ха, Изи, виждам, че си си подновила подписа  Laughing Има нещо в тази рижа брада....  Thinking

# 715
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 475
За снимка на Джаред не знам, там градинарките имат думата, но за Дженсън предлагам да е тази


С тази снимка и аз бих се облъчвала нон-стоп Joy

Има нещо в тази рижа брада....  Thinking

...има, има Heart Eyes Много  Whistling Whistling има Joy

# 716
  • Мнения: 0
За снимка на Джаред не знам, там градинарките имат думата, но за Дженсън предлагам да е тази


С тази снимка и аз бих се облъчвала нон-стоп Joy

Ухаа! Oha! И още как! Тази снимка дори и на мен, като утвърдена и закоравяла от какви ли не снимки на Дженсън върла мараканка ми действа разнебитващо, камо ли на несвикналия ум на евентуалните бъдещи последователки на нашия Патрон, които още със сядането на диванчето в "чакалнята" ще бъдат отвявани от бурята, която бушува в този поглед....  Dizzy Face
Не знам в такъв случай дали пропускателната политика няма да ни изиграе още по-лоша шега и Маракана наистина да се спука по шевовете Grinning

# 717
  • Мнения: 1 775
За снимка на Джаред не знам, там градинарките имат думата

Аз мога да предложа една, която я прилагам на Фейчето за омайване и озаптяване и действа безотказно.



Обаче се притеснявам да я прилагам на ненаситници, че ще ни изпотъпчат райграса.

# 718
  • София
  • Мнения: 44 286
Мили ми мараканки, днес ужасно не ми се работи  Mr. Green и по този повод се развявам из нета в търсене на нещо Supernatural. Такааааа... оказа се, че брадата на Дженсън, когато реши да си пусне такава, де, е рижа.


Снимките са от Asylum Convention 2007
на мен на тези ми е много сладичък...пак с брада Simple Smile но по-буйна Simple Smile



Ух, много ми е тегаво с тези безкрайни едноседмични интервали между сериите....колко хубаво беше когато имах 5 сезона накуп пред мен Simple Smile))

# 719
  • Мнения: 0
Ух, много ми е тегаво с тези безкрайни едноседмични интервали между сериите....колко хубаво беше когато имах 5 сезона накуп пред мен Simple Smile))

За случаи като твоя природата е измислила.......... ПРЕГОВОРА. Питай нас! Grinning Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт