Гласуване за най-добър филм на последното десетилетие

  • 14 819
  • 258
  •   1
Отговори
  • Мнения: 502
     Ето я нашата анкета.
    Филмите накрая се оказаха 133, след някои поправки.
    Гледайте ги, коментирайте, гласувайте!

  Докато тече гласуването-до 14 февруари, можете да променяте гласовете си.
 
 Също така искам да ви кажа, че филмът City of God/Градът на Бога бях пропуснала и го добавих най-накрая.

 На всички любители на хубавите филми пожелавам приятни  емоции !  

Последна редакция: пн, 18 яну 2010, 17:47 от С О Н Я

# 1
  • Мнения: 60
гласувах , браво на вас , които събрахте най-добрите филми и ги подредихте ... добра работа Smile

# 2
  • Мнения: 1 726
От 131 филма е много трудно да се изберат само 10, не може ли да се увеличи бройката на филмите, за които може да се гласува?

# 3
  • Мнения: 502
От 131 филма е много трудно да се изберат само 10, не може ли да се увеличи бройката на филмите, за които може да се гласува?


    Все още мога да редактирам анкетата. Но ми се струва, че десет гласа са достатъчни. Да отсеем най-доброто. Но пък решаваме дружно, ако има и други мнения за повече гласове на човек, ще го поправя.
  Иначе след като определим десетте най-добри филма ще пуснем още една анкета, тогава ще  гласуваме само за един филм или най-много за три....

# 4
  • Мнения: 60
освен това може да се направи класация с най-добрите 30 или 40 филми на десетилетието , това което трябва да се гледа ...

# 5
  • Мнения: 3 988
Няма нужда от друга класация. Така или иначе гласуваме за по 10 филма. Първите десет с най-много гласове са "най-добрите", останалите можем да си подредим по брой гласове до 20, 30, 40 или колкото си искаме.

СОНЯ, благодаря за труда!   bouquet

# 6
  • Мнения: 60
да , имах предвид да ги подредим до 30-40 филма ...

# 7
  • Мнения: 3 988
Не виждам никакъв проблем.  Peace

# 8
  • Мнения: 1 726
Тогава какъв е проблема да се гласува за поне 20 филма?

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
повечето не съм ги гледала... Дадох глас само за 2бр.

А за кое точно десетилетие става дума?

# 10
  • Мнения: 2 254
За изминалото, Шани.
 Благодаря за усилията, Соня.

# 11
  • Мнения: 3 988
СОНЯ, до кога ще е активна анкетата?

# 12
  • Мнения: 502
СОНЯ, до кога ще е активна анкетата?

  Тина, Кюбит, да си кажа честно, удоволствие ми достави подготовката за тази тема. Hug
  Шани, поправих заглавието, сега е по-ясно, благодаря ти. Peace
 
  Сложих доста дълъг срок- до 14 февруари. Какво мислите?

Последна редакция: пн, 18 яну 2010, 01:44 от С О Н Я

# 13
  • Мнения: 6 713
Гласувах! Peace Поздравления за положените усилия! Това си е много работа Simple Smile  bouquet

Да ви кажа за мен класацията си е ОК. И аз първоначално нацъках повече от 10 филма, но ги попремислих и свалих бройката. Simple Smile

# 14
  • Далече
  • Мнения: 438
Не мога да намеря  City of God в класацията? Изпуснат ли е или е под някакво друго име?

Общи условия

Активация на акаунт