Синът ми си щипе непрекъснато врата

  • 2 955
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 508
Има ли и други такива бебета? Някакъв навик е, интересно му е и цялата му гуша е нащипана... И докато спи, така се успокоява. И моята гуша щипе, докато го кърмя... Няма обрив, всеки ден му мия вратлето... Странна работа... newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 946
Е, моята пък си дърпа косата, докато я кърмя и докато заспива. Понякога направо се скубе...

# 2
  • Мнения: 2
И аз имам сащия проблем и се чудиа от какво е?Щипе се скубе се и заспива.И мен ме скубе ужас е.И си мисля дали не го сърби нещо ?!? Shocked

# 3
  • Мнения: 43
  Моят син също си щипе или чеше гушката ,но той има атопичен дерматит и най странното е ,че на гушката не се вижда както по тялото.Мажа го с една пастичка елоком .Много съм доволна от нея и само когато започне да се дърпа и чеше разбирам че пак му се е появил дерматит.Когато се появи по тялото става на червени петна но на гушката не.
 Не казвам че и при вас е така може на детето така да му харесва.

# 4
  • Мнения: 23 000
Ирка,Елоком е кортикостероид.От  лекар ли е предписан?Иначе не мога да помогна за вашите проблеми.Явно децата си имат някакви начини за успокоенив.Моя син от малък си цока езичето,все едно суче.Още  го прави.

# 5
  • Мнения: 2 447
Според мен това е начин да се успокоява...Моя мачка едно одеало

# 6
  • София
  • Мнения: 2 734
Това е начин за успокоение и приспиване.Със сигурност не е свързано със сърбеж или друг дискомфорт,щом го правят само преди заспиване.Неприятно е,но повечето деца си имат различни ритуали.Докато дъщеря ми беше по-малка и я кърмех,драскаше гърдата ми,бях цялата надраскана все едно ми е скочила котка в деколтето.Сега е почти на 3,обаче още пие мляко от шише вечер преди лягане.С едната ръка държи шишето,с другата си мачка и дърпа ухото.Направо го сгъва на фуния.Явно обаче я успокоява и е навик свързан с предсънното състояние,докато се пие мляко.Не съм предприемала нищо,сигурно ще е така докато не спре вечерното шише...

# 7
  • Мнения: 941
и моят син от две седмици го наблюдавам , че си мачака, дърпа, бърка в ухото....помислих  ,че нещо със самото ушле не е наред...но изчистихме това като причина..явно ги успокоява  Peace

# 8
  • Мнения: 1 310
Явно всяко бебе си има ритуал преди заспиване.  Laughing
Моят син все още /на 6 години е/ преди да заспи си мачка едното ухо.  Crazy

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 09:03 от Pipi_Dalgoto_Chorapche

# 9
  • Мнения: 1 558
Всичко отминава с времето,но за сега просто не знам как може да се откаже от този навик Rolling Eyes

П.С Подписа на Пипи ме оставя без думи...... Rolling Eyes  Close

# 10
  • Мнения: 615
Малкият ми син ми мачкаше ухото преди да заспи  Laughing

# 11
  • Мнения: 959
Самата аз, до предучилищна възраст съм си мачкала долната, мекичка част на ухото и съм си дъвчела езика, даже снимки в детската градина имам, в това ми състояние  Crazy ... и сега, въпреки, че съм дърто магаре, се усещам в дадени моменти, че си мачкам ухото  Blush  Joy
...autumnsphere начин, за успокоение е ... няма причини за тревога ...  Peace

# 12
  • софия
  • Мнения: 2 140
Моето момченце пък се чеше отзад по главичката.Ама зверски,случвало се
е да си направи раничка.

# 13
  • Мнения: 3 315
и моята Доротея се успокоява , като си мачка ухото  Peace  няма страшно  Peace

# 14
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Бие се по главата,скубе се,дърпа си ушите докато го кърмя. Или малтретира мен  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт