Козметичните ви ритуали

  • 8 696
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 63
Лулу лу Hug аз ползвам кална маска за лице с минерали от мъртво море на марката DSM. Ползвала съм на същата марка и продукти за коса и тяло и съм доволна.

# 46
  • Мнения: 34
stefi_82, благодаря   bouquet Ще я потърся! Още повече че цената и е доста добра (според това което намерих в нета- 11лв)  Simple Smile
(А лосиона за тяло е в много сладурска опаковка  Heart Eyes http://www.dsm.bukli.com/index.php?sesion=MTI2NDg4MjI1MQ==&a … uct&product=8)

# 47
  • София
  • Мнения: 1 573
Лулу, аз ползвам маска на Sea Beauty. Много съм доволна, но ми е подарък заедно с крем за лице и околоочен от същата серия и не знам колко струва и дали изобщо ги има в БГ. На мен един приятел на мъжа ми ми ги носи от Израел като пътува натам. Като ми свърши ако не ми донесат пак смятам да си взема на Касиопея. От тази марка съм доста доволна от всичко, което съм пробвала.

Да добавя към ритуалите си и един, който имам отскоро - затоплям си зехтин и го слагам на косата, завивам с найлон и после с топла кърпа и седя така колкото мога. После се измивам с бебешки шампоан или този на Милва с хинин и жен шен и слагам някакъв балсам. Ефектът е чуден. Почти спрях цъфтенето и накъсването само от 3 нанасяния.

# 48
  • Мнения: 34
Благодаря, Addri   bouquet

Да добавя към ритуалите си и един, който имам отскоро - затоплям си зехтин и го слагам на косата, завивам с найлон и после с топла кърпа и седя така колкото мога. После се измивам с бебешки шампоан или този на Милва с хинин и жен шен и слагам някакъв балсам. Ефектът е чуден. Почти спрях цъфтенето и накъсването само от 3 нанасяния.

Супер  Party - това ще го пробвам щом помага срещу накъсване Peace

# 49
  • Мнения: 1 080
Чувала съм за измиване и ексфолиране на лицето с крем за бръснене и хлебна сода - какво мислите за това?
Някой да го е правил?
 Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 34
Чувала съм за измиване и ексфолиране на лицето с крем за бръснене и хлебна сода - какво мислите за това?
Някой да го е правил?
 Hug Hug Hug
Аз използвам хлебна сода за цялото тяло. (за лице слагам 1во с гела за лице после обтривам със сода, за тяло 1во слагам душ-гела, после сода. И в двата случая не измивам гела преди да сложа сода.)
Използвам 2-3 пъти седмично- на тялото ми действа супер- преди имах черни точки по гърба, откакто ползвам содата нямам такъв проблем.
За лицето честно казано не забелязвам да има някакъв ефект. Може би ако е с крем за бръснене релултата ще е друг.

# 51
  • Марс
  • Мнения: 439
Аз понеже съм руса и нищо не разбрах за маската с аспирина, бихте ли ме "светнали" все пак за какво става въпрос, изгледах клипа в началото, нооооо...

# 52
  • София
  • Мнения: 1 573
Взимаш 2 таблетки аспирин и им капваш няколко капки вода. Таблетките се разтварят във водата почти моментално. Добавяш малко мед и разбъркваш. Мажеш на лицето като разтриваш леко, оставяш да преседи 10-15 минутки и изплакваш.

В същата връзка да питам - това става ли с Ацетизал или само с Аспирин? Бях казала на мъжа ми да ми купи аспирин, а в аптеката му дали ацетизал като му казали, че е едно и също  Rolling Eyes
Също така след тази маска мога ли да ходя на солариум?

# 53
  • Марс
  • Мнения: 439
Да ацетизал и аспирин са едно и също, само дето ацетизала е ефервесцентна таблетка, аз тях предпочитам и само това имам вкъщи, така, че довечера с това ще пробвам Peace


П.П. Забравих да ти благодаря Addri  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 1 573
Ми това, което ми донесе мъжлето не е ефервесцентно, а си е нормални таблетки в блистер  Rolling Eyes Трябва да се хвана някъде да прочета съдържанието и на двете лекарства за да направя сравнение

ПП: Моля. Блондинска солидарност, все пак  Joy

# 55
  • Марс
  • Мнения: 439
Не бе мила, те са си обикновенни таблетки в блистер на външен вид, но когато ги сложиш във вода се разтварят целите, пробвай Peace Hug еднакви са гарантирам ти, но все пак си прочети за собствено успокоение.

# 56
  • Мнения: 557

Също така след тази маска мога ли да ходя на солариум?

Някой по- назад спомена , че е противопоказно . Peace

# 57
  • Мнения: 4 594
и мен ме запалихте с този аспирин , аз търкам и изплаквам
правя го с вода , да слагам ли мляко?
защо пък да не се ходи на солариум след нея?

# 58
  • София
  • Мнения: 1 573
Ами то си е силен пилинг и кожата става по-чувствителна затова предположих, че излагане на слънце и солариум в същия ден не е желателно, но все пак ми се искаше ако някой е по-наясно да каже дали наистина е така Simple Smile

# 59
От маската с аспирина дали не се  получава в последствие пигментация?Може би поради това че кожата се ексфолира доста и после слънцето я прецаква.
познавам жена която си прави маска с апсирин и  лицето и е с доста петна.Затова не бих рискувала

Общи условия

Активация на акаунт