Жената лъв - 17 част!

  • 16 830
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 894
Полинко, ти н'дей така. Те са в партАмАнти хората, па ти си в къщичка. Хич не ми казвай, че няма значение. Разлика от земята до небето. В къща винаги за всичко има място.

Ей като се сетя как като малка исках да живея в апартамент.  ooooh! Божеее сега като се сетя. А къща е толкова разкошно.
 
Аз похвалвала ли съм ви се с къщата ни във В-д? Дручко си е. Холчето и трапезарийката ни са в едно помещение. 44 квадрата. Отделно бокс. Три спални, баня с тоалетна, само тоалетна и отделно перално помещение. Ех, живот - с кон да играеш. Така ми е мъчно, че не съм милионерка, за да си направя една читава изолация с каменна вата, да си сменя дограмата с ка-стъкла и да сложа отопление с Aermec.
Fuck, fuck що така няма кой да ни купи земиците на брега на язовира, че да се замогна, че кат запретна ръкави да правя ремонти. Само с най-доброто и най-скъпото. По възможност всичко немско. Обичам ги аз швабите.

Брат ми пък като си говорим за къщата все току замисля да купи нещо евтинко. Аз му се карам "Бе за резиденцията във В-д плюнки нема купуваш". Иии той кат запомнил т'ва "плюнки" и да видите един ден как ми го върнА. Питах го нещо за няк'ва програма за картинки. А той веднага ме отряза, че тая програма няма изобщо да се занимава да ми я разяснява. И що бре - питам аз. Па той ми отговаря: "Аз с програми-плюнки не се занимавам. Има си Фотошоп за тая работа". Joy

# 736
  • София
  • Мнения: 6 210
Сис, ха ха ха  Joy, бе що си се крила и чак на 17-та тема се явяш, начииии!  Hug

Ох, Стеф, много са ви хубави земите на язовира, помня снимките! Айде аз кат се замогна ще ги купя, я ти ще си сложиш камъняка и Аермек-а  Laughing!

# 737
  • Мнения: 250
Добро утро!
Днес Даниела става на 6 месеца-почерпете се за нейно здраве:

# 738
  • Мнения: 5 001
Мастерче, ти май беше споменала, но май и ти пиеш щъркелин Laughing.
аХАМ..... Flutter
Ма дупе да ви е яко,ако стане работата...Аз в тая сфера ще ви засипвам с въпроси и ще трябва да ме просветлявате и да ме спасявате от грешки...Мда-дааам... hahaha hahaha hahaha hahaha


чоче,да ви е честита шестата месечинка!!!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 739
  • Мнения: 972
Ааааа ,не съм се крила,бе! Просто главата ми беше заета с други грижи и пишех в друга тема-за рака! Но сега ,като му смачкахме главата на това проклето животинче,започнах да се бутам и по другите теми... Blush А вас ви набарах случайно,но ме харесахте от първо четене...  bouquet
Пък имам и свободно време бол,така че съм на разположение винаги... Hug Сега съм си у дома,че дЯцата са сополиви...Но като се върна на работа,ще имам всичкото време на света...  Wink


Чочи,да ти е жива и здрава малката принцеса ,и само радост да ти носи!И ти да си жива и здрава да си я отгледаш!

# 740
  • Мнения: 2 274
  Ееееееееееееееееееее, оляхте се. От вчера от 16 не ви бях чела и сега няма изчитане, браткоооооооооооо  ooooh!!
  Джулкееееееее, моме, таз твойта щерка от зодията е разсеяна. По-разсеяни същества от Козирозите не съм виждала  ooooh!. Наш Велизар е същата тиква. Редовно си забравя шапка, ръкавици, несесер и го откриваме чак на другия ден. Сега от 2 седмици го чакам да си потърси шапката при "Загубени вещи" в училище, но той все забравя  ooooh!.
  Норче, ти сигур си на доФтур вече, ама да знаеш, че и аз стискам палци  Peace!
  Камче, голЕм мъж станал дребосъка! Да го щипнеш по трапчинките  Mr. Green.
  Чочка, казах ли ти, че ще дойде времето на свободната борба между твойте! Очаквай след някой друг месец при тези битки, Йоан да е нахапан /от личен опит го казвам - прилагах го на кака като ме тормозеше  Embarassed/   .  Да ти е жива и здрава порасналата госпоЙца   bouquet!
  Поли, аз пия "Ясмин". Откак взех да го пия, все се проверявам за бучки по гърдите. Втълпила съм си, че ще се появят от гадните хапове  Tired. Голям ми е тормоз, но това е по-малкото зло  Rolling Eyes. В момента съм оциклена като всеки месец по тва време. Иииииииии, докато кърмиш, не може да пиеш противозачатъчни. Хормоните преминават в кърмата.
   Уффффффф, започвам все повече да се навивам за машина, ама наистина няма къде да я ръгна. Вчера месих 2 теста и правих и кекс и се чувствах разкапана вечерта. Ама тестенцата станаха много мекички и еластични. Голямо мачкане и блъскане му ударих. Голям кеф ми е  Twisted Evil!
  Джеси, и от мен вкусна диетична и много лесна рецепта. стават страшно много сладки като бройка. Само в рецептата е дадена 1 Чаена лъж. сол, а трябва да е 1 КАФЯНА! Захарта Мусковадо може да я замениш с друга  Peace. Ето рецептата: http://vkuhniata.wordpress.com/2009/12/01/chocolate-nuts-cookies/ и изглеждат така: http://benighted.snimka.bg/cooking/vkusotii.431462.17093577.big
  Дребния кашля като магаре, вади Т около 37, има сополи и червено гърло. Доки уж каза, че гърдите са чисти, но като се закашля и сърцето ме заболява. Никога не е кашлял така  Rolling Eyes. Дано се оправи скоро, че ми е мъка!
    А, ся де, кО друго щях да пиша  newsm78! Като се сетя - пак  Mr. Green!

     Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора.

# 741
  • София
  • Мнения: 6 210
Еее, Мастерче, дай Боже  Hug! Тука се водим виртуални лели, ама ти си в София и мога да се цаня за реална, шА помагам с кеф  Grinning!
Чочи, почерпих се, да е жива и здрава фъстъчка-дребосъчка!  bouquet
Сис, добре се надушихме! Много харесвам хора с чувство за хумор, а тук всички сме такива. Много лежерно и приятно върви общуването в нашата тема. Абе исках да ти кажа с една дума, че си готина и е хубаво, че ни намери  Hug!

Мацки, има ли някоя желаеща да направи новата тема, че и таз опукахме!

# 742
  • Мнения: 250
Каза ми,Бени!Йоан така почна да я тормози,че......... ooooh!-бърка й в устата,върти я като кукла........ ooooh!.Ама иначе много си я обича!  Heart Eyes
На мен ми се струва,че няма да му се размине само с нахапване,ами Дани ще си му го върне и по други начини  hahaha-нали е ЛЪВИЧКА  Wink
Мерси на всички за пожеланията  Hug Hug Hug
Кой ще пуска новата тема?

# 743
  • София
  • Мнения: 6 210
Чочи, ти нали беше мераклия  Wink. Хем ти е ред, хем ти се пада  Hug!

# 744

Общи условия

Активация на акаунт