Февруари идва вече, с него - мъничко човече (41)

  • 16 362
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 163
Их колко е хубаво как по филмите винаги всичко завършва перфектно ...
Точно както подписа на XCat ,аз много го харесвам  Hug
Съни,  Hug

Момичета, предложение за заглавие на следващата тема, ако ви изпусна и изпишете тази без мен:
"Феврурари се задава - всички на финална права". Wink

Стискам палчета на всички с дати за секцио. Peace

# 721
  • Мнения: 1
Момичета , и аз днес се поразходих добре като Рали  Grinning
навън вярно студено,но е много приятно и не се задъхвам и ми е супер Party
Тоновете ми ги премериха,младежа не спря да мърда,чак сега се кротна и заспа / иначе всичко ок . . .  Flutter
За смрадликата какво да ви кажа,те в МД поне ти правят тоалет задължително два пъти на ден,искаш неискаш , или поне така беше Thinking

Успех на мамите тръгнали на преглед  Hug

Приятна вечер за сега   bouquet  

# 722
  • Мнения: 88
Xcat,много готинко заглавие Simple Smile  Hug на мен ми е чудно всички като родим март месец какви ще са заглавията на темите?  Laughing

# 723
  • Мнения: 7
Това за смрадликата за миене два пъти дневно не е вярно - колкото повече, толкова по-добре. И в самата болница ти казват - на всяко ходене до тоалетната да се миеш, поне 10 пъти дневно. За варенето - разбира се, че вкъщи някой трябва да я свари и донесе и така по едно шише всеки ден.

# 724
  • Мнения: 219
Ralipo, хич и не се ядосвай. Ясно е, че сега си леко изнервена, ама ще мине Simple Smile Като родиш ще си спомняш с насмешка за тия звънения, успех!

Благодаря ти!  Hug Аз обаче по принцип съм си такава, но няма как да знаеш  Wink - не обичам някой да се занимава с мен и живота ми - не говоря за роднините и най-близките ми. Става въпрос за такт в случая, а това е качество, което липсва на маса хора в днешно време. Това е, искам спокойствие точно сега и ще си го получа  Hug.

Дани, браво за прегледа и разходката!  Wink

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 17:58 от Ralipo

# 725
  • Мнения: 0
Имаме си малка красавица stork-girl
3200 50см на баща си се е метнала, а и така се казва- Стефания  newsm68
Аз отивам да се ~очистя~ #Crazy
НА всички  Успех!

# 726
  • София
  • Мнения: 246
Привет !  Hug

Честито на новите ,мами за бебоците !!!   bouquet   bouquet   bouquet

Сашкова,жив и здрав мъжа ти !   bouquet

Момичета,успех в петък и само спокойствие !  Hug

Аз днес бях на тонове и на консултация.Взеха ми секрет и да се похваля,че беб е вече 2.5 кг ! Аз си се радвам и ако го износя близо до термина едни 3кг,че и отгоре не са зле.  Party Води,плацента са о.к. Докторката на тоновете всеки път много ми се радва жената.Днес ми каза,че ''цялата съм била много интересна'' като й казах,че имам 5-6кг качени,а бебето ми е 2.5 кг вече.  Heart Eyes

Да ви кажа,че тоновете в Т.Киркова си ги платих 10 лв.  Rolling Eyes Нз Сашкова защо на теб са взели 15.  Confused

Много се намръзнах днес,че ходих пеша до болницата - колата отказа да запали. И сега ме тресе нещо.  Tired

Проверих в сайта на НОИ и пише,че болничния е изплатен.Но какво означават тези суми,които са цитирани под ''Извършени плащания до момента'' и ''Доход, от който е определено обезщетението по месеци за периода на болничния лист:'' ?  Thinking Ходих и до банкомата,но баланса ми е 0.00.  Tired Сигурно до 24 ч.се правят преводите знам ли.


Lothlorien,честито !!! Много да ви радва малката Стефания !   bouquet   bouquet   bouquet

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 18:14 от Miss_Butterfly

# 727
  • Мнения: 88
 Lothlorien,честито Simple Smile  Hug

# 728
  • Мнения: 72
Честито Lothlorien,да ви е жива и здрава малката госпожица

# 729
  • София
  • Мнения: 6 011
Честита Стефания на Lothlorien !

Слънчи, все така си е малкия - кашля и се сополяви. Първата година на градина ми се видя дълга и болнава.  Laughing

Мъжа ми излезна с приятели. Другата седмица ще му стопя лагерите.  Mr. Green

# 730
  • София
  • Мнения: 166
Lothlorien, да ти е жива и здрава Стефания!!!!


Miss_Butterfly, провери тук https://benefits.nssi.bg/EGN/ кога точно и колко пари ще ти преведат.

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 18:18 от Sunny9

# 731
  • Мнения: 219
Lothlorien, честито! Много се радвам за вас! Всичко най за малката госпожица, да ви радва всеки ден!
Пеперудке, браво за прегледа!

# 732
  • София
  • Мнения: 246
Lothlorien, да ти е жива и здрава Стефани!!!!


Miss_Butterfly, провери тук https://benefits.nssi.bg/EGN/ кога точно и колко пари ще ти преведат.
Съни , проверила съм,но пише ''липсват данни''.  Thinking

# 733
  • Мнения: 143
Момичета от къде ги купувате тези превръзки за родилки.Днес ходих в Ремедиум и не видят такова нещо.Дори обикновенни делеи нямаше.Кажете от къде да си купя?

# 734
  • София
  • Мнения: 166
Lothlorien, да ти е жива и здрава Стефани!!!!


Miss_Butterfly, провери тук https://benefits.nssi.bg/EGN/ кога точно и колко пари ще ти преведат.
Съни , проверила съм,но пише ''липсват данни''.  Thinking


Смени годината на 2009г.

Общи условия

Активация на акаунт