Неподходяща реклама

  • 834
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 468
Здравейте. Незнам дали тази тема е повдигана тук, ако е така моля да ме извините.   bouquet Става въпрос за една  реклама на душ гел, която се излъчва по всяко време на деня по Нова телевизия и в която млада жена дефилира от сянка към осветление по голи гърди, показана фронтално. Интересно ми е какво мислите, трябва ли да приемаме това за нормално? До къде следва да се простира еротиката? Нужна ли е тя непременно, за да се продава успешно един продукт? Вярно че гтова е душ гел, но няка неусетно вървим от завоалирани послания към иректни такива. Трябва ли да се показва по всяко време на деня? С какво допринася за духовното израстване на младото поколение? Малко объркано звучи, но се надявам разбрахте какво имам предвид. Мерси.  Hug

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Рекламистите са стигнали до извода, че "сексът продава" (в случая еротиката). И действително това се прилага.

# 2
  • Мнения: 1 416
Да, напълно те разбирам! И аз в първия момент ей такива очи ококорих  Shocked като я видях да се развява така. Ами да , разбира се че на реклами с голи цици не им е мястото да се излъчват по нормалните телевизии, но живееме в България все пак и тук голотията и пошлотията е на почит! В нито една цивилизована страна със запазен морал няма да видиш такова нещо. Смятам, че голотата можеше да се поднесе по много по-фин и елегантен начин - например да я снимат пак гола, но само голия и гръб или леко в профил, но без вулгарности. Да я снимат гола във вана, пълна с пяна, която закрива тялото и...много начини има да поднесеш една реклама едновременно атрактивно и елегантно, но ....

# 3
  • Мнения: X
Хм, не съм я гледала тази реклама но се чудя вече не им ли втръсна на тия хора-на мен лично вече не ми представлява интерес да глдедам голи хора-сетивата ми са пренаситени , то те заобикаля от всякъде.....и определено не бих си купила нещо заради това. От друга страна-как па не дадоха реклама на някой душ гел за мъже и мъжа да е гол....фронтално???

# 4
  • Мнения: 801
Нищо чудно, от 20 години се работи усилено за изпростяването на нацията- хляб и зрелища. Аз се питам нормално ли е да се излъчва Слави, Азис, филми с кръв и насилие, изнасилване, псуващи водещи в "Това го знае всяко хлапе" и т.н. преди 22 часа. Лошото е, че хората в България вече не им прави впечатление. Дори и на езика в  детските книжки и превода на филмчетата посегнаха.
Когато чух в По-по-най  едно момиченце да пее "На теслата дръжката" и спечели наградата, си грабнах багажа и се  махнах.
На българите се насажда една погрешна представа за морала "на запад", а истината е че в САЩ не изложиха статуята на Давид, защото бил гол.

# 5
  • Мнения: 468
Радвам се, че не само аз мисля така.  Peace Наистина и детските филмчета вече нямат ограничения. На моя приятелка детето е на 3 г. и започна да използва обидни думи. Майка му му обяснява как не трябва да се говори така, а то казало: Мамо, Зоро казва "Айде, глупаци"!! #Crazy За канала Джетикс или Дисни ченъл в момента незнам какво да кажа, онзи ден чух да наричат съучениците си в някакъв тинейджърски филм боклуци. #Crazy И обяснявам на моя синковец, и трия канали, той си ги намира. Tired
За рекламата да ви кажа писах до СЕМ, те ми отговориха с някаква йезуитско писмо. Незнам дали ще имаме честта скоро да видим отново тази реклама, но като че ли преминаха вече границата на допустимото. И рекламите за водка флирт много ме дразнят, но поне са косвени намеците, въпреки, че за един тинейджър е пределно ясно посланието. После се чудим защо на 11 години си говорят за секс и къркат водка преди училище. Tired Докога ще разбираме криво такива понятия като демокрация и цивилизация?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт