Отговори
# 30
  • Мнения: 572
И да пиптам всички мами какво ще кажете да включим в темата и градините от младост newsm78 така темичката ще ни е по - обширна  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 572

Цитат
ПОДГОТВЯ СЕ ТЕКУЩО КЛАСИРАНЕ.

Резултатите ще бъдат публикувани в страниците на градините.

Записването за новокласирани е от от 8-ми февруари (понеделни) до 12-ти февруари (петък) в работно време на място в градините.

Трябва да представите документите, описани в секция „Необх. документи” в профилите на децата. Всички документи трябва да имат указаното съдържание. В противен случай записването ще бъде отказано. Попълненото „Заявление за записване” може да отпечатате от профила в секция „Необх. документи” или да го изискате от Директора при самото записване.

Екип ИСОДГ

# 32
  • Мнения: 572
НОВИНИТЕ СА НА ПЪВА СТРАНИЧКА

Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 18:36 от СРАМЕЖЛИВКА

# 33
  • София
  • Мнения: 3 581
За набор 2009 няма ли нещо Simple Smile

# 34
  • Мнения: 572
НОВИНИТЕ СА НА ПЪВА СТРАНИЧКА

Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 18:36 от СРАМЕЖЛИВКА

# 35
  • Мнения: 4 393
В страстната тема датите са публикувани, първото класиране ще е на 24.04.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 581
На мен едно не ми е ясно - като обявят свободните места в градините, могат ли да се местят желанията или вече не е позволено newsm78

# 37
  • Мнения: 4 393
На мен едно не ми е ясно - като обявят свободните места в градините, могат ли да се местят желанията или вече не е позволено newsm78


Свободните места ще ги обявят на 01.03. Ще имаш месец и половина да разместваш кандидатурите.

# 38
  • Мнения: 572
Големи благодарности на инсп. Гаджет за информациата
 

Тя е побликувана на първа страничка

Темичката е обновена. Вече присъстват и гдрадините в жк Младост

# 39
  • София
  • Мнения: 368
И аз се записвам да следя темата. За първо желание /14 ОДЗ/ имаме 8,1т., второ /76 ОДЗ Сърничка/ има 7,1т. , почти нямам надежда да я приемат.....все пак чакам да обявят свободните места на 01/03/2010.
Оглеждам се и за частни ясли в района на Младост, Дружба, Изток, защото ако не я приемат в държавна, няма да имам избор и ще трябва да я дам на частна, няма кой да я гледа, ние с баща и работим, бабите са ни далече и те работят.

# 40
  • Мнения: 572
 trixy  Здравей добре си дошла

Вече ви записах на първа старничка само да те помоля да ми кажеш и кога е родена малката Hug


Ето и едно кафенце

# 41
  • София
  • Мнения: 368
СРАМЕЖЛИВКА, благодаря за топлото посрещане и за кафенцето Hug
Дъщеря ми е родена на 25.09.2008.

# 42
  • Мнения: 572
Да почерпя днес с милото имаме годишнина


# 43
  • Мнения: 2 231
СРАМЕЖЛИВКА Честито luvbed  bouquet
Чак на мен ми се дояде от вкусотийките. Пожелавам ти дълг семеен щастлив живот Grinning

# 44
  • Мнения: 572

Надявам се песничките да са Ви харесали на вас и на буболече-мечетата baby_neutral ви  bouquet
Е и да са били полезни.

Скоро ще има и стихчета Hug

Общи условия

Активация на акаунт