Очен лекар - Варна

  • 29 290
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 898
Налага ми се да отида на очен лекар. Моля ви да ме насочите към някой добър, по каса.

# 1
  • Мнения: 348
Аз ходя в "Св. Петка".Работят по ЗК.Доплащаше се нещо.
Иначе знам ,че доц. Контрова е много добра,но незнам дали работи със ЗК.И много се чака за час.

# 2
  • Мнения: 2 134
Д-р Нешкинска.Клиника "Дария" срещу входа на старото 1 во РПУ.От 10г. по два пъти в годината тя ми следи проблемите с дясното око.Засега успешно.

# 3
  • Мнения: 42
Препоръчвам д-р Питакова от Очен медицински център "Св Николай Чудотворец" във Вн.  Ако си с направление, доколкото си спомням - нищо не се плаща за първичен преглед, ако нямаш направление - 20 лв.  Чудесен специалист е и е много мила и отзивчива.
тел 052/630 670; 630 671
Нейният мобилен е май: 08877 32 42 16

# 4
  • Мнения: 419
За доцент Контрова мога да кажа само най-хубави неща. Мисля, че не работи по здравна каса, но е страхотна. Ще ти пиша на лични.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 391
Smileme, може ли и на мен да изпратиш информация на лични?

# 6
  • Мнения: 59
Здравейте, доц. Контрова само детски очен лекар ли е и работи ли в събота?
На кой телефон става записването на часове и колко се чака.
Благодаря предварително  bouquet

# 7
  • Мнения: 255
Искам да изкажа негативно мнение за доцент Контрова. По-точно за етичността й. Прие ни в кабинета си - бяхме с направление, което тя видя, но реши да спомене, че не работи по ЗК чак след прегледа  #Cussing out Ами още съм я досана, че не и направих скандал. Който не го смята за проблем хубаво, но аз щях да пропусна прегледа ако знаех по-рано, тъй като проблема ни беше отшумял докато ни дойде часа (записан 1 1/2 мес по-рано  ooooh! ).

# 8
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Здравейте, искам да питам за актуални координати на доцент Контрова. Искам да запиша час при нея за малката ни дъщеричка, но не намирам актуални координати. Благодаря ви предварително.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 134
искам да питам за актуални координати на доцент Контрова.

608 053
 Това е телефон в частния кабинет, доколкото знам преглежда и в Очна болница.
В началото на месеца /на точно определена дата/ дават часове за следващия. Ние ще ходим другата седмица.

# 10
  • Мнения: X
Препоръчвам д-р Питакова от Очен медицински център "Св Николай Чудотворец" във Вн.  Ако си с направление, доколкото си спомням - нищо не се плаща за първичен преглед, ако нямаш направление - 20 лв.  Чудесен специалист е и е много мила и отзивчива.
тел 052/630 670; 630 671
Нейният мобилен е май: 08877 32 42 16

Още един глас за д-р Питакова. Три години обикаляхме другите клиники и доктори за дъщеря  ми и резултатът винаги беше грешна диагноза и лечение. Питакова веднага каза какво му има на детето (херпес на роговицата) и с кремче от 10 лева за нула време решихме проблема. 
Контрова не искам да я чувам, както и всички от Света Петка.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Можете ли да ми кажете работно време на клиника "Дария" .

Общи условия

Активация на акаунт