Кога рязахте ноктенца за първи път на бебчето?

  • 1 045
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 639
Птървите дни след като ни изписаха....може и седмицата да е била минала . Не ме беше страх изобщо. И сега й ги режа аз със ножичка, която бях купила смециално за нея ( нищо друго не режа с нея). Не съм я поряжвала или някакво такива инциденти...+

# 16
  • Мнения: 1 107
След изписването, т.е. на десетия ден, с ножичка. И досега ножичката ми е по-удобна.
Режа му ги, когато е буден, просто хващам ръчичката или крачето здраво, за щастие не протестира много  Simple Smile

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз доста време май не рязах, те си се белеха. Имам бебешка ножичка, но ползвам моята за кожички, защото е по-тъничка и е по-удобно. Обаче ми отнема поне по минута на пръст, защото тя само ми се хили и маха с ръце, а последно си стисна едната ръка и сега е с 4 неизрязани нокъта.
На краката режа само на палците  Laughing другите са мнооого малки и сякаш не растат...

# 18
  • Мнения: 6 155
Веднага след като ни изписаха Wink Такъв маникюр беше пуснал... ooooh!

# 19
  • Мнения: 5 577
Малко офф: как помните такива неща, аз нямам представа, забравям...

# 20
  • Мнения: 2 672
много се дереше и като се прибрахме от родилното му купихме комплект - ножичка + нокторезачка , само ножичката ползвам - по-лесно ми е  Wink малки , не малки ги режеш , щото така могат да се дращят ,че ум да ти зайде.

# 21
  • Мнения: 8 769
С ножичка, и на двете деца доста бързо след изписването. Като започне не само себе си, ами и мама да драска, режиш, де ще идеш. Даже и изпилявам с пиличка! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт