Калкулаторче за идеалното тегло:))

  • 50 579
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 844
Хайде изчислете си, колко кг трябва да свалите, за да сте идеални.
ИДЕАЛНОТО ТЯЛО ЗА ВАС

А аз трябвало да сваля цели 23 кг smile3511 smile3516 smile3516 smile3511


I az! Sick Sick

# 91
  • БГ
  • Мнения: 735
мисля че е в ред калкуратора,мисля че съм качила кг а тук излзиа че трябва да качвам, за мен по-добра мярка от сантиметъра няма

# 92
  • Мнения: 195
тоя калкулатор е дръж ми двете шапки! когато съм била най-слаба, без нищо да хапвам, съм била 53кг, а това нещо иска да съм 50 нормално?!?! имам доста мускули по себе си и като изключим дебелия задник не бих казала, че мога да сваля 6-7 кила, не е здравословно. изобщо, нещата са много индивидуални! споко момичета, няма нужда от крайности!

# 93
  • Мнения: 464
Въййййййййй аз пък 16 трябва да сваля. Много мъ е срам smile3505 newsm09. Аз си мислех, че само около 10  са ми излишни. Калкулаторът лъжеееееееееееееееееееееее smile3513

# 94
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Въййййййййй аз пък 16 трябва да сваля. Много мъ е срам smile3505 newsm09. Аз си мислех, че само около 10  са ми излишни. Калкулаторът лъжеееееееееееееееееееееее smile3513

Лъже и още как. Crossing Arms

Идеалното тегло за вас е: 59кг.

За постигане на идеалните килограми трябва да свалите 31 кг.

Направо се депресирах от това чудо.
Ми че аз от как се помня не съм била 59кг.И ако стана толкова ще вървя като сянка.

# 95
Трябвало да сваля 1кг. но  и на5-6 ще се зарадвам .Аз по принцип трудно качвам ,но още по-трудно свалям кг.  Въпроса е да се харесаме такива каквито сме , а не да си смачкваме самочувсвтието.

# 96
  • Мнения: 1 017
Прав си е калкулатора Embarassed
Трябва да сваля 8 кг  Embarassed до 57.

# 97
  • Мнения: 130
За 175 см - 61 кг идеално тегло, т.е. -3  Cry, аз мислех, че повече ми трябва да свалям, но и тези ме мъчат.
Майка ми какво да каже, възрастна жена 157 см, дето трябва да е 45 кила - тоя кантар направо я погреба, че тя ако стане толкова ще изчезне... newsm11

# 98
  • Мнения: 3 356
Нищо ново не ми казва Whistling.
Ама +26 трудно се свалят

# 99
  • София
  • Мнения: 4 272
Трябва да сваля 1 кг. Айде, тоя килограм да ми е кусура Mr. Green

# 100
  • Мнения: 255
А пробвахте ли Индексът за телесното тегло (ИТТ), който освен ръст и килограми, включва и показателя "възраст"? Той със сигурност не работи, защото показва, че съм била с идеалното си тегло! Тествах го с още 10 кг. отгоре - пак съм си идеална   Laughing
Калъкулаторчето за идеалного тегло е на друго мнение обаче - 12 кг. още трябва да сваля. Аз пък ще съм доволна да си върна килцата преди бременността (още 7 заветни килограма остават), за останалите 5 после ще му мисля. Ако ги постигна обаче, ще стана с манекенски размери  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт