СЛИВЕН - ще чакаме пролетта

  • 30 607
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 619
Руми, съжалявам.  spoko Безумна причина.
Дребното пак се разболява и за да е още по-разкошно и аз прихванах веднагически.  Crazy Откак е тръгнал на ясла, все е болен.   ooooh!  Tired  То и на работа да кажа, че ходя, ще е просто смешно.  Аз все в болнични.  Rolling Eyes
Сисе, ама поне не сте изкарали скучно.  Crazy Дано дребното ти да е по-добре,.... текста на латиница не можах да прочета....  Crazy Mr. Green

# 721
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Руми кофти е че си без работа но е така в България за съжаление.
Сисе радвам се за вас че сте оздравели.
Аз да ви разправям една смешка на 15 май брат ми се жени. Сватбата беше в Ямбол булката е от там. Тръгваме ние и по пътя болеззнени контракции на 5 мин. и пристигаме ми сега какво да правим обратно към болницата прегледа ме Пенков няма разкритие отивай вика пак на сватба. И се върнахме обратно поне си изкарахме страхотно на по– хубава сватба не съм била. Laughing

# 722
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Сисе радвам се че всичко е вече зад гърба ви.
Руме тия шефови са за  #2gunfire.Преди години и мен по същата причина ме съкратиха.Законът защитавал майките с малки деца.Тогава им казах: То се вижда как ги защитава като ни оставя без работа,а държавата иска по голяма раждаемост  Sick.
xybavelka ти защо още не си родила?Айде и ние нямаме търпение вече

# 723
  • Мнения: 20
РумиHug Hug Hug
Хубавелке, аз щях да ти пиша в събота на лични да поздравиш брат си от мое име по случай рожденния му ден и встъпването му в брак, но покрай премеждията ни, освен, че нямах нет, а и акъла ми беше на други места. Поздрави го от мен с най- искренни пожелания за много здраве и щастие, а в брачния живот- много любов, разбирателство и компромиси му желая. Не се и съмнявам, че е била страхотна сватба, те са младо семейство, с млади приятели  Wink Много искам да гледам снимки  Blush  Mr. Green Иначе и аз те мисля тези дни дали не роди, обаче бебо е чакал да мине сватбата на вуйчо- муйчо  hahaha и тогава да излиза.
Луна, бързо оздравявяване и на вас.

# 724
  • Сливен
  • Мнения: 207
Благодаря за топлото посрещане! Hug
При нас всичко вече е наред - излезе вирусен ентероколит /дано не бъркам/, не знаех, че и такова "животно" има. Личната ни изпрати при Баев, той пък реши да провери дали не е хепатит, не е . И така в момента съм и с двете момичета вкъщи, хубаво, че майка ми дойде докато хидим напред назад по лекари и изследвания за да гледа малката буболечка, че да не я разнасям по болници - винаги в такива случаи ме е страх като ходим за едно, да не си "хванем" нещо друго.
Сиси, съжелявам за почивката, но дори и при съвсем здраво дете не е изключено да се разболее, може пък  пак да намерите време за почивка Peace.
Руми, варианта е да убедиш работодателя, че има на кой да разчиташ за детето, иначе не само в България е така - например в щатите осигуровките покриват 3 месеца и след това - на работа - както искаш така си го гледай детето. Горе главата, може да намериш пък по-добра работа и по-свестни работодатели Peace.

# 725
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Здравейте!
С огромна радост и вълнение в сърцето искам да ви споделя, че днес скъпата ми приятелка Хубавелка роди прекрасно малко момченце - Данислав! Пожелавам на мама и бебе много здраве и прекрасни мигове на цялото семейство! Бързо възстановяване!

Последна редакция: ср, 19 май 2010, 22:13 от Dallcheto

# 726
  • Мнения: 15 619
Оооо, вече си имаме Хубавелко в темата.  Mr. Green Hug
Честито на мама!   bouquet
Да ви е жив и здрав юнакът!

# 727
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Честито бебче на мама Хубавелка.Много здраве на малкото човече и цялото семейство.

# 728
  • Мнения: 3 042
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Хубавелка, честито синче!
Да ти е жив и здрав! Щастливо детство му пожелавам!

# 729
  • Мнения: 2 000
Хубавелке, честито   bouquet Да ви е жив и здрав, и много късмет да има в живота.

# 730
  • Мнения: 80
  bouquet Честито момченце на Хубавелка   bouquet Много здраве и щастие ви желая!!! Grinning

# 731
  • Сливен
  • Мнения: 140
ЧЕСТИТО НА ХУБАВЕЛКА.ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ДАНИСЛАВ.
ДА И НОСИ МНОГО РАДОСТ
 

# 732
  • Мнения: 7 430
Честито ни малко, сладко Хубавелче  Hug и малко юначе на Меги

Да са ви здрави и послушни и мамите бързо да се възстановяват  Hug
 


# 733
  • Мнения: 47
Честито на Хубавелка.Да Ви е жив и здрав Хубавелчо,а на теб бързо възстановяване и много щастие на цялото семейство!!!

# 734
  • Мнения: 43
Честито братче на Алекс.

 Много здраво и хубаво момче да порасне и да слуша и двамата мама.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт