Специалисти по УНГ в Пловдив???

  • 184 645
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
И аз съм доволен от вниманието и искреното мнение на д-р Арнаудова! Всеки може да е намери в интернет!

Споделям мнение и нещастниците които ми изгубиха времето,нервите и парите няколко години :

Некъдърен лекар - Йохан Якубан - Този човек ми даде списък с 10 антибиотика и ми каза да пробвам докато някой ми подейства??!!! На всичкото отгоре се объркал нещо и писал в епикризата,че трябва да ми се махат сливиците.На мене забравил да каже.

Измамник - Стефан Славов - След едно тежко лечение от два антибиотика заедно , ранитидин за стомаха , пробиотик за червата и оше някакви неща и никакъв резултат се опита от частната FIhealt да ме прехвърли в военна болница където щял да ме прекара без пари.От познати разбрах , че там се намират негови познати да искат пари...
Цялото лечение е схема вместо да ми изпише един спрей за алергия.

КАСПЕЛА Измамник - Иван Яков . Човек който лекува алергичен ринит с операция на носна преграда.По лошото е ,че до последно твърди ,че няма друг начин.В крайна сметка излъга най-нагло за да изпише някоя операция , пари от мен и здравна каса.

Оправих се и съм значително по добре.Хваща ме яд ,че се доверих на тези хора.
За мен не са лекари!
Предполагам, че има пациенти доволни от тях,,но аз определено не съм!

# 61
  • бургас
  • Мнения: 148
Д-р Асен Асенов МБАЛ Пловдив,бягайте надалеч от него,такова нагло безразлично отношение не съм виждала през живота си,проблема ми следния-преди 20 г получих удар с юмрук в носа,резулатат счупена носна преграда.Преди 3 години започнаха проблемите с тъпанчето на дясното ухо,пропадна на вътре,намален слуха,намалено обоняние,всички тези проблеми са благодарение на тази счупена преграда.Преди 3 години покрай добрите отзиви отидох в Каспела при Дойков,отвратена съм от него-нямала съм никакви проблеми според него,просто Бургаските лекари били ме наплашили и понеже съм жена за това съм толкова мнителна и са женски капризи....... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Така и преди 2 месеца пак по добри отзиви се озовах ме се при Асенчо  ooooh! първото лошо впечатление,запазен час за 12.00 доктора се появи към 13 и нещо и така 2 пъти закъснение,понеже не пожелах да бъда оперирана в мизерия на МБАЛ доктора направи операция в частна клиника " Св.Козма и Дамян",появи се само след 2 часа след операцията да ми кажи какви лекарства да пия и това,след това въобще не се появи,тампоните бяха махнати от друг лекар на тази клиника,след изписване обаждам се и го питам няма ли да ме прегледате понеже съм от Бургас,той ми каза амиии айде мини  #Crazy #Crazyоказа се че трябва да се почисти носа от останала засъхнала кръв,трябвало да ми се даде разтвор за промивки,еми ако не бях се обадила щях ей така като куче да се прибера,питам го кога да дойда за контролен преглед-отговора: няма смисъл да идваш ooooh! ooooh! ooooh!
Най лошото че 2 месеца след операция нещата станаха по зле,обоняние е около 20 %,преди операция беше около 70%,носа постоянно запушен сякаш съм с тапа и в двете ноздри,тъпанчето също зле,и сега на нова трябва да търсим лекар,че нещата се влошават,мога напълно за изгубя обоняние след което последва и загуба на вкусови рецептори,и сега съм пак в огромна дилема към кого да се обърна че пак да не улучим куцо  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 62
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Д-р Анна Бешкова, д-р Калина Маджарова - УНГ за Пловдив

# 63
  • Мнения: 1
Д-р Анна Бешкова, д-р Калина Маджарова - УНГ за Пловдив
Може ли да попитам за координати за докрор Маджарова,доста е спешно

# 64
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Д-р Анна Бешкова, д-р Калина Маджарова - УНГ за Пловдив
Може ли да попитам за координати за докрор Маджарова,доста е спешно
д-р Калина Маджарова, УМБАЛ Св. Георги УНГ, Пловдив, 0884 28 43 14

# 65
  • бургас
  • Мнения: 148
Д-р Анна Бешкова, д-р Калина Маджарова - УНГ за Пловдив
Може ли да попитам за координати за докрор Маджарова,доста е спешно
д-р Калина Маджарова, УМБАЛ Св. Георги УНГ, Пловдив, 0884 28 43 14

оперира ли д-р Маджарова ? защото при мен подобрение няма,даже обратно,влошаване,почти съм на 90 % загубено обоняние,постоянно хвърлям някаква слуз от едната ноздра,този касапин Асенов е просто за убиване,тук в Бургас специалисти нямаме... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 66
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
да оперира.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Здравейте!
Препоръчайте ми УНГ за второ мнение при поставена диагноза "Рак на ларинкса". Направена е биопсия в "Каспела", десет минути след процедурата ни беше съобщено, че е рак и трябва да се оперира. На въпросите ни кога ще е готова пробата, за да знаем какво точно е образуванието, получихме отговор, че на тях вече им е ясен резултатът и единственият изход е операция. Касае се за 85-годишен мъж с множество заболявания.
В Пловдив правят ли операции с лазер? В "Каспела" предлагат единствено традиционна оперативна намеса.
Всякакви съвети ще са ми от полза. Благодаря!

Надявам се docsi да се включи.

# 68
  • Мнения: 1
Д-р Криворов - Пълмед. Изключително внимателен, с подход към детето и обяснява всичко до най-малката подробност. Аз му се доверих за двете ми деца и съм много доволна и продължавам при нужда да го посещавам.

# 69
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте!
Препоръчайте ми УНГ за второ мнение при поставена диагноза "Рак на ларинкса". Направена е биопсия в "Каспела", десет минути след процедурата ни беше съобщено, че е рак и трябва да се оперира. На въпросите ни кога ще е готова пробата, за да знаем какво точно е образуванието, получихме отговор, че на тях вече им е ясен резултатът и единственият изход е операция. Касае се за 85-годишен мъж с множество заболявания.
В Пловдив правят ли операции с лазер? В "Каспела" предлагат единствено традиционна оперативна намеса.
Всякакви съвети ще са ми от полза. Благодаря!

Надявам се docsi да се включи.

Д-р Калина Маджарова и д-р Анна Бешкова - Клиника по УНГ при Умбал " Св. Георги "

# 70
  • Мнения: 4 136
При кой специалист да заведа сина ми на 9г
Лятото при рутинен преглед откриха на задна фарингиална стена подутина
Изпратиха ни на пещерско при д-р иларий янков
Той ни успокои че било лимфоидна тъкан_нямало място за притеснения
Може би е в резултат на прекарана мононуклеоза преди 6г,оттогава и двата лимфни възела на врата си останаха големи
Не знам за УНГ ли сме,хематолог или онколог

# 71
  • Мнения: 1
  Здравейте ! Не съм от Пловдив . За да помогна на търсещите специалисти УНГ в града , мога да споделя  фактология  относно  заболяване  на носа -така нареченото затруднено носно дишане. За да не отегчавам никой  с подробности около намирането на такъв специалист точно от гр. Пловдив  и в частност доц. Спас Консулов  ,мога да споделя следните впечатления . 1 .  всички свързалите  се с доцента  се поканват за преглед в частния му кабинет (работи със  здравна каса) в делничен ден  забележете в един и същи час  - 13 ч.(доцента  не закъснява много...само където пациентите стоят на крак пред сградата  в която се намира кабинета  и чакат  незнайно  колко)  2 . отношението е добро ( особено ,ако  прегледа  е без направление)  , създава се впечатление на заинтересованост.  3 .  - в моя  случай  , четейки и съветвайки се по -късно с други специалисти   , се оказва ,че доцента  набързо  -само след два прегледа и съответно   кратки  медикаментозни лечения   , се заговори  за ИЗКРИВЕНА НОСНА ПРЕГРАДА    и съответна операция . 4  .  проява на доверие  от моя страна ( понеже съм от посттоталитарното поколение  и рефлекс на уважение  и доверие към родното лечение) датата  е насрочена .  5 . вече година  и почти месец от операцията  - резултат  : безспирна  хрема   и затруднено носно дишане  ....  ПЕРФОРИРАНА НОСНА ПРЕГРАДА ....ЗАГУБА  100 %    НА ОБОНЯНИЕ  и отново с лекарства за по добро дишане .  6 .  в след операционния период посетих доцента 3 пъти  в  които той ми се поскарваше ,че не съм си чистел достатъчно корите  в ноздрите  и  това щяло да отмине ...просто съм имал някакъв хроничен ринит !!!!!  По въпроса  за загубеното обоняние  ,доц. Консулов  ми отговори ,че това не следва да е причинено от оперативната  намеса !!!! ( интересно  кой би могъл да ми го лекува  и така ли трябва да си отидат от този свят пациентите му ?) 7 . СЛЕДВА  ВЕРОЯТНО НОВА ОПЕРАЦИЯ  ,НО ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕ ЗНАЯТ ВЪЗСТАНОВЯВАНЕТО НА НОСНА ПРЕГРАДА Е УЖАСНО ТРУДНА ТЕХНИКА  СЪС НЕСИГУРЕН ИЗХОД.                                                                                                                                                                  Ако съм отегчил  някой  с подробности ,много се извинявам ...просто бих искал  да съм полезен . Не се  доверявайте  , а много ,много,много проверявайте .

# 72
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Здравейте, трябва ми УНГ за лечение на синузит. Някой сблъсквал ли се е с този проблем и как е протекло лечението. Препоръчайте ми някой

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 40 795
Момичета,др.Яхубян или др.Стоян Марков ?

Общи условия

Активация на акаунт