Предучлилищна в Пловдив

  • 853
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Къде? В кои училища има? Отзиви? За подготовката в предучлилищните групи в градините, които посещават децата ви...
Пускам тази тема, тъй като търсих мнения за предучлищната подготовка в Пловдив, но не успях да открия мнения... Преместихме се да живеем далече от градината в която ходи ... Сега съм пред въпроса да търся ли градина наблизо в която да изкара предучлищната, или училилище или да я оставя в градината която е сега.... Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 8 828
Къде? В кои училища има? Отзиви? За подготовката в предучлилищните групи в градините, които посещават децата ви...
Пускам тази тема, тъй като търсих мнения за предучлищната подготовка в Пловдив, но не успях да открия мнения... Преместихме се да живеем далече от градината в която ходи ... Сега съм пред въпроса да търся ли градина наблизо в която да изкара предучлищната, или училилище или да я оставя в градината която е сега.... Rolling Eyes

Пада се аз да пиша първа... Laughing Моят син е в 12 клас и може би трябваше някои майки с малки деца да пишат, но все пак сме минали по този път. Simple Smile Моят син не ходеше на детска градина и за предучилищна го записах в близкото училище, където щеше да е първи клас. Това е СОУ"Вапцаров" в Кършияка. Направих го по следните причини- исках да свикне с училището като сграда, класни стаи, къде е стола, учителите които ще вижда вече като свои преподаватели (учителката им по английски после им преподаваше до 7кл). Запозна се с децата в групата и половината от тях после му бяха съученици в класа и в съседните класове. Аз пък се ориентирах относно учителите, които ще поемат първи клас,за да направя така важния избор - кой да бъде първия учител, който ще му даде основата. Известната на някои мами Поля Георгиева му стана учителка, защото децата от предучилищната бяха с привилегия при избора, просто най-напред на нас казаха, че започва записване и да избираме преди другите. Доволна съм от това положение тогава. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт