Обвиненията към мен.Защо?

  • 15 075
  • 307
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
С мъжът ми от 5месеца правим опити за бебче,но до сега няма резултат.Започнаха обвинения че проблемът е в мен,че съм стерилна,че нямя да "хвана".Той не иска и да чуе за спермограми или контролни прегледи.Всичко му било наред.Сигурен е че проблема е в мен и даже ми заяви че правел секс с още две жени и която хванела тя щяла да е с него.Моля ви дайте ми съвет как да го накарам да си направи тест?Възможно ли е с тези думи да си отмъщава за стара моя постъпка,която го е обидила и сега да иска аз да почувствам това,което е преживял и почувствал той?Помогнете ми,моля ви!

# 1
  • Мнения: 228
Баси , нещастника.
И ти не си на център , не се обиждай.

# 2
  • Мнения: 4 916
Останах без думи.
Обаче ГРИП е отговорила вместо мен.
Като се съвзема може и аз да напиша нещо по въпроса.


ПП - на първо време се сещам, че можеш да му кажеш, че и ти правиш секс с още двама, пък от когото се хване.

# 3
  • Мнения: X
не иска да има дете от теб.

# 4
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 245
ПП - на първо време се сещам, че можеш да му кажеш, че и ти правиш секс с още двама, пък от когото се хване.

Дори може да го приведеш в действие. Проблемът е мъжът ти да не поиска ДНК експертиза.

# 5
  • Мнения: 4 916
ПП - на първо време се сещам, че можеш да му кажеш, че и ти правиш секс с още двама, пък от когото се хване.

Дори може да го приведеш в действие. Проблемът е мъжът ти да не поиска ДНК експертиза.


Тук вече е необходим юрист.
Доколкото разбирам експертиза може да се поиска до 1 години след узнаване раждането на детето, но пък майката може да не го заведе за тестове  Wink Намерили са му чалъма.

# 6
  • Мнения: 2 353
Дори може да го приведеш в действие.
  А после да пуснеш тема: "Кой е баща на детето ми?"

# 7
  • Мнения: 30
Мъжът ти е кретен и олигофрен. Тегли му една м***а и си гледай живота.

# 8
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ми ти си знаеш какво си правила с него и за какво има да ти отмъщава... Mr. Green Ние не знаем. Как да ти дадем акъл и да помагаме...??? newsm78

# 9
  • Мнения: 924
5 месеца опити все още нищо не означават,та ти си само на 22.
По принцип е добре изследванията първи  да направи мъжа, защото процедурите за жените са повече и по-гадни, но още ви е много рано за това
Мен  ме притеснява отношението му към теб  Sick, голям гадняр  #2gunfire

# 10
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Каквото и да си направила в миналото, щом сте продължили напред се предполага, че е простено и останало зад гърба ви. Според мен се опитваш да го оправдаеш за отвратителното му отношение към теб. Но дори и да е вярно и наистина го прави, за да си отмъсти, това също е много подло. Въпреки, че не съм привърженик на съветите за всяко нещо да са "махай се", в този случай аз нямаше да се чудя как да го накарам да си направи тест, а щях да се запитам какво правя с този човек и дали въобще си заслужава.

Последна редакция: пн, 01 фев 2010, 09:23 от Чериса

# 11
  • Мнения: 1 001
Хм, аз не бих избрала такъв мъж за баща на детето ми. Ти си знаеш.  Rolling Eyes

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
какви си ги вършила преди?

# 13
  • гр.София
  • Мнения: 380
Каквато и грешка да си допуснала в миналото, е недопустимо мъжът ти да ти говори по този начин. На твое място не бих бързала да забременявам- с такъв мъж до себе си рискуваш да бъдеш много нещастна, а и детето също. Видях, че си на 22 години. Имаш достатъчно време пред себе си, за да намериш по-подходящ съпруг и баща на децата си. Обикновено не съм толкова крайна, но ако споделеното от теб е истина, говори за няколко неща: мъжът ти е незрял, безотговорен, нагъл, груб, не те обича и уважава. Ужасно звучи, но ми се иска да се замислиш малко.

# 14
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
И ти още искаш дете от този мъж??? ooooh! Като си извършила нещо толкова "непростимо" той защо е още с тебе? Осеменители колкото щеш и то без да ти натякват минали прегрешения. Радвай се, че не си "хванала" Peace

Общи условия

Активация на акаунт