ПЪРВОКЛАСНИ страсти - тема 5

  • 42 068
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Днес е лятно времето при нас.
Колело пролетта още не е карано, но зимата имаше хубави дни когато кара.
По-миналото лято купихме 20" колело. Тази година вероятно ще се наложи ново. Сегашното е китайско и май не е имало сериозни проблеми. Купихме го съвсем на бързо без план и обикаляне, понеже първото колело вече беше доста малко. Колелото е съвсем нормално - тежко, скорости, никакви украси.

# 736
  • Мнения: 1 159
Май е време за нова тема!
Колелото на Макс ни е завещано от голямата му братовчедка.Като размер й става,но татко й й е купил ново и това остана за нас."Аctive" пише на него,ама това марка ли е,модел ли newsm78.Аз не мога да карам велосипед.Навремето брат ми настояваше да ме учи,че било срамота да не умея.Смешното е,че той е 7 години по-малък от мен,тогава не пожелах да карам,не ме влечеше този спорт.Сега Макс щял да ме държи и да ми показва как hahaha!Ако се навия,ще приложа снимков материал,да се посмеете!
Днес времето беше чудничко,много весело си изкарахме!Децата настояхада отидем до Луна-парка,който беше под всякаква критика!Дори една смугла сънародничка казваше на придружителката си:"Малее,голяма цигания тука,ма!" #CrazyМалко като виц звучи!Както и да е,стиснали чантите плътно до гърдите си,се изнесохме на прибежки,после лениво се припичахме на слънце,ближейки първия за годината сладолед!Кеф!
Снощи се карам на Макс,че днес не сме имали време за диктовка,а той мъдро ми отговаря:"И утре няма да имаме bowuu!"И позна,дяволчето!

# 737

Общи условия

Активация на акаунт