Незабравима(unutulmaz)-тема- 6

  • 37 735
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
ами тя Еда постоянно отблъсква Харун, ама той не се отказва Grinning

ТОВА Е ЛЮБОВ

# 541
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Когато и да е финала ще е добър!Не беше случайно включването на гледачката на плажа! Thinking

# 542
  • Мнения: 0
Поговорката " Където и да си ,с когото и да си ,каквото и да имаш -жинаги ще ти лиспва нещо " си важи за този филм с пълна сила .

# 543
  • Перник
  • Мнения: 257
Момичета къде гледате сериала толкова напред? Rolling Eyes

# 544
Когато и да е финала ще е добър!Не беше случайно включването на гледачката на плажа! Thinking
Thinking Thinking Thinking

# 545
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Момичета къде гледате сериала толкова напред? Rolling Eyes
Ето тукhttp://nezabravima-serial.blogspot.com/2010/02/26-3.html

# 546
  • Мнения: 0
Гледачката има каза ,че ще имат дете и че много хора ще им се бъркат ,ще са против тях Thinking . Тя не е казала ,че ще са заедно. Ок за детето,а Еда и Хару ,така или иначе са в едно семейство и  са близо. Той и беше казал : "Еда ,как да те забравя,като си толкова близо ?!"
По-голяма агония ще е да са близо ,да се гледат , да имат дете и да не могат да са заедно.

# 547
Гледачката има каза ,че ще имат дете и че много хора ще им се бъркат ,ще са против тях Thinking . Тя не е казала ,че ще са заедно. Ок за детето,а Еда и Хару ,така или иначе са в едно семейство и  са близо. Той и беше казал : "Еда ,как да те забравя,като си толкова близо ?!"
По-голяма агония ще е да са близо ,да се гледат , да имат дете и да не могат да са заедно.


ГЛЕДАЧКАТА ИМ КАЗА , ЧЕ МНОГО ХОРА ЩЕ СЕ ОПИТАТ ДА ГИ РАЗДЕЛЯТ, което навява мисли ,че ще са заедно накрая, но се права за това ,че ще е истинска мъка да са толкова близо и същевременно разделени, все си мисля ,че Еда и Толга ще живеят при сем.Арсланлъ

# 548
  • Мнения: 38
ама и този Харун.... толкова неща си спомня само не и думите на гледачката newsm78

# 549
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Гледачката каза:" много хора ще се опитват да ви разделят,но сърцата ви си принадлежат и съдбата ви изпраща дете!"Аз го разбирам,че въпреки всичко накрая ще са заедно,може би  защото съм оптимистка. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Hug

# 550
Гледачката каза:" много хора ще се опитват да ви разделят,но сърцата ви си принадлежат и съдбата ви изпраща дете!"Аз го разбирам,че въпреки всичко накрая ще са заедно,може би  защото съм оптимистка. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Hug

съгласна с теб Grinning Grinning Grinning

# 551
  • Мнения: 0
Затова е и" Незабравима",как да я забрави ,като ще са в едно семейство ??? И предствяте ли си ...живеят в палата на Аслънлъ,само че Хару с Мелда, а Толга с Еда.  ooooh! Това ще е голяма гавра ,ако сценаристите го направят.

# 552
Затова е и" Незабравима",как да я забрави ,като ще са в едно семейство ??? И предствяте ли си ...живеят в палата на Аслънлъ,само че Хару с Мелда, а Толга с Еда.  ooooh! Това ще е голяма гавра ,ако сценаристите го направят.
изобщо няма да се учудя ,ако стане така, ТОГАВА КАКВИ СЪЛЗИ ЩЕ БЪДАТ.......  и какви тайни срещи из къщата Shocked Shocked

# 553
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Затова е и" Незабравима",как да я забрави ,като ще са в едно семейство ??? И предствяте ли си ...живеят в палата на Аслънлъ,само че Хару с Мелда, а Толга с Еда.  ooooh! Това ще е голяма гавра ,ако сценаристите го направят.
Права си! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfireЩе е голяма гавра,дано не стане така!Мисля,че Мелда накрая ще изиграе положителна роля за хубавия край! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 554
  • Мнения: 0
Сърцата да си принадлежат, еми те могат и от 10 000 км да си принадлжат. Аз въобще не съм оптимистка,или поне още не.Те с държанието ,поведението ,сценарият -не са дали такива индикации,за да се самнявам в противното. Както се казва да видя светлина в тунела. А то обратното , тъкмо пристапят една крачка напред и се върнат в начална позиция ,още по оплетена. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт