Незабравима(unutulmaz)-тема- 6

  • 37 779
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Мацки,шегата настрана ,но много присърце сме взели този сериал. Поздравям актьорите за играта им.   bouquet Вчера писах ,че сме станали като бухали и висим денонощно във форума и обсъждаме глупости. Joy Joy Joy Laughing Laughing Laughing

Да пишем на сценаристите . Имат страница , предполагам ,че някои от тях я чете.  #Crazy

# 691
# 692
# 693
Мацки,шегата настрана ,но много присърце сме взели този сериал. Поздравям актьорите за играта им.   bouquet Вчера писах ,че сме станали като бухали и висим денонощно във форума и обсъждаме глупости. Joy Joy Joy Laughing Laughing Laughing

Да пишем на сценаристите . Имат страница , предполагам ,че някои от тях я чете.  #Crazy
съгласна, обаче докато решим какво ще им пишем , сигурно ще има още много безсънни нощи и дебати newsm78, е всички сме затова Харун и Еда да се съберат и да са щастливи  bouquet

# 694
# 695
  • Мнения: 1 023
Мацки,шегата настрана ,но много присърце сме взели този сериал. Поздравям актьорите за играта им.   bouquet Вчера писах ,че сме станали като бухали и висим денонощно във форума и обсъждаме глупости. Joy Joy Joy Laughing Laughing Laughing

Да пишем на сценаристите . Имат страница , предполагам ,че някои от тях я чете.  #Crazy

И аз съм ЗА   bouquet  bouquet

# 696
  • Мнения: 0
 JoyНезнам ,но ако имах деца и мъж ,досега да са ме изгонили от нас.  Joy Joy Joy

# 697
  • Мнения: 2
JoyНезнам ,но ако имах деца и мъж ,досега да са ме изгонили от нас.  Joy Joy Joy

Аз имам 2 деца и мъж  Joy Joy Joy Мъжът ми ме е определил за crazy покрай гледането на сериала, покрай качването на суб и писането във форума  Joy Ама на мен не ми пука особено. Нали ми е кеф и аз имам нужда да мисля за неща, които не зависят от мен. Това ме разтоварва.  Laughing

# 698
# 699
  • Мнения: 2
Мале, ама на каква възраст са им феновете.  #Crazy Ако дойдат в БГ съм убедена, че възрастовата граница ще е под 40  Joy Joy

Чуйте тази песен, не мислите ли че подхожда много за някоя част от филма, http://vbox7.com/play:2935c8fc

# 700
  • Мнения: 3 453
  Да се включа и аз по коментарите за Толга...

 Според мен Толга би се оттеглил и не би се борил за Еда, той доста отдавна каза на приятеля си че тя никога не е била негова и че няма право да я попита къде е била, с кого се е срещнала и т.н.Просто ужасно много я обича и му стига да е до него и да я вижда всеки ден.
 Толга има достойнство и истински я обича , според мен ще се оттегли и ще я остави да бъде щастлива.Не е като Мелда да действа подмолно и да я притиска.

# 701
  Да се включа и аз по коментарите за Толга...

 Според мен Толга би се оттеглил и не би се борил за Еда, той доста отдавна каза на приятеля си че тя никога не е била негова и че няма право да я попита къде е била, с кого се е срещнала и т.н.Просто ужасно много я обича и му стига да е до него и да я вижда всеки ден.
 Толга има достойнство и истински я обича , според мен ще се оттегли и ще я остави да бъде щастлива.Не е като Мелда да действа подмолно и да я притиска.
да сигурно би се оттеглил, но само ако види , че Еда е щастлива, иначе той винаги ще е до нея в трудни моменти и ще и помага и защитава Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 1 572
Момичет колко серии има още до финала ?

# 703
Момичет колко серии има още до финала ?

още се снима и никой не знае

# 704
  • Мнения: 1 572
Момичет колко серии има още до финала ?

още се снима и никой не знае
Леле , значи се отказвам да го следя , сълзите ми идват в повечко  Laughing
Викам си ако са още 20 да ги изгледам , но не бих издържала  Outta Joint
Приятно гледане  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт