The Vampire Diaries-"Do you trust me?"-5 тема

  • 36 414
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18
И аз да се запиша!



# 31
# 32
  • Мнения: 4 706
Ето го бащичкото

# 33
  • Мнения: 4 706
Тук мисля, че Стефан и Деймън е трябвало да си разменят местата...



Тук си мисли
- Да я изям ли? Да не я ли изям? Това е въпроса

# 34
  • Мнения: 295
Брей тоз барман....дано го задържат,че е симпатяга.
Нека анкетката бъде нещо от рода виновен ли е Стефчо,че почнах да ставам чувствителна на тази тема и съм длъжна да му защитя честта Confused

Момента ,в който Деъмън подслушва е много готин,така ми се иска да си имат 3мата доверие...,но се чудя Деймън осъзнава ли изобщо какво ще стане като освободи вампирите...

# 35
  • Мнения: 4 706
Кой пак е прегрънал Нинчето   Simple Smile




# 36
  • Мнения: 4 706
Брей тоз барман....дано го задържат,че е симпатяга.
Нека анкетката бъде нещо от рода виновен ли е Стефчо,че почнах да ставам чувствителна на тази тема и съм длъжна да му защитя честта Confused

Момента ,в който Деъмън подслушва е много готин,така ми се иска да си имат 3мата доверие...,но се чудя Деймън осъзнава ли изобщо какво ще стане като освободи вампирите...
Осъзнава, но не ми пука особенно. Той иска Катрин и други не го интересува...
А за Стефан, не съм казала, че не е прав... но е виновен да затворят Катрин в гробницата... предал е доверието на Деймън

# 37
  • Мнения: 4 706
Писах Иан и Нина и ми излезе това  hahaha а преди това едни младоженци  hahaha







# 38
  • Мнения: 5
Кате да не сменяш отбора Wink,аз съм на крачка Wink
Трайкова синът харесваше Пам и Разали.Днес му викам заминавай да правиш съюз с вампирките,щото няма да устискаш срещу трима.Те се смеят.В къщи е лудница
Много хубави снимки.И тримата са сладури и брамана Grinning
Дано момичето от замунда не си изпълни заканата

# 39
# 40
  • Мнения: 4 706
Кате да не сменяш отбора Wink,аз съм на крачка Wink
Трайкова синът харесваше Пам и Разали.Днес му викам заминавай да правиш съюз с вампирките,щото няма да устискаш срещу трима.Те се смеят.В къщи е лудница
Много хубави снимки.И тримата са сладури и брамана Grinning
Дано момичето от замунда не си изпълни заканата
Ти към кой отбор си?  Thinking
Иначе аз като четох Здрач също харесвах Розали... но май почти никой не я харесваше, предай поздрави на сина си от мен  hahaha

# 41
  • Мнения: 324
Аз във всяка тема си имам по някой любим, в някои теми по няколко любими  Whistling  Mr. Green
Но вълчата ми душа ме тегли само към един ...  Wink

# 42
  • Мнения: 5
Кате да не сменяш отбора Wink,аз съм на крачка Wink
Трайкова синът харесваше Пам и Разали.Днес му викам заминавай да правиш съюз с вампирките,щото няма да устискаш срещу трима.Те се смеят.В къщи е лудница
Много хубави снимки.И тримата са сладури и брамана Grinning
Дано момичето от замунда не си изпълни заканата
Ти към кой отбор си?  Thinking
Иначе аз като четох Здрач също харесвах Розали... но май почти никой не я харесваше, предай поздрави на сина си от мен  hahaha
Деймън разбира се. Grinning HugИска ли питане.Нали знаеш момичетата по кои момчета си падат Wink Grinning
Благодаря ще предам
Розали има за какво да е зла Peace,въпреки,че не съм чела книгите/прегледах ги отгоре-отгоре/,но са поръчани за подарък Grinning

# 43
  • Мнения: 4 706
Аз ви казвам довиждане, момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 4 706
Кате да не сменяш отбора Wink,аз съм на крачка Wink
Трайкова синът харесваше Пам и Разали.Днес му викам заминавай да правиш съюз с вампирките,щото няма да устискаш срещу трима.Те се смеят.В къщи е лудница
Много хубави снимки.И тримата са сладури и брамана Grinning
Дано момичето от замунда не си изпълни заканата
Ти към кой отбор си?  Thinking
Иначе аз като четох Здрач също харесвах Розали... но май почти никой не я харесваше, предай поздрави на сина си от мен  hahaha
Деймън разбира се. Grinning HugИска ли питане.Нали знаеш момичетата по кои момчета си падат Wink Grinning
Е, как ще сменяш отбора тогава  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт