ФЕВРУАРИ 2006

  • 41 410
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 305
Честит рожден ден на Кали! Да е много здрава и щастлива   bouquet Heart Eyes Hug
Честит рожден ден на патерица на Тея и Санди! И на вас много здраве и щастие ви желая.  bouquet Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 6 959
Благодарим на всички за поздравите  Hug!

Почерпката моля:



# 47
  • Мнения: 5 026
Ели, много хубава тортата  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 6 959
Ели, много хубава тортата  Peace
Мда, аз я правих Mr. Green 
Бъзикам се естествено, аз даже и една опашка на кон не мога да направя  Laughing

# 49
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИ, САНДИ И ТЕЯ!!!



                                                                   

ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО И ВЕСЕЛИ ИГРИ!!!

Олимпия, къде си, изгуби се нещо,   Thinking  сигурно си в трескава подготовка за РД на Коки?   Hug
Де да беше така ....
Лежа с най-тежкия пристъп на дископатията, която си влача от раждането на Джули  Sad  Със съмнение за херния  Rolling Eyes На лекарства съм и ми е тъпо, че не мога да обръщам внимание на децата...

# 50
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Олимпия, ужас, съчувствам ти с цялото си сърце, ох, дано бързо отшуми болката и скоро да се вдигнеш на крака!   Praynig

elix, тортата е трепач!   Peace  Само не ми казвай, че ще я ядете,  Naughty  аз бих си я запазила, шегичка!   Laughing  Чие производство е все пак?

# 51
  • Мнения: 37
Честит рожден ден на Кали! Умна и красива, весла, игрива! Весел празник!
elix, тортата е наистина страхотна, моите момичета ахнаха като я видяха, подозирам че следващата ни торта ще трябва да е с понита. Това са ни любимите, вече имам по няколко от всички и пак немогат да ги разделят кое на коя е! За рождения ден дори им подариха еднакви неща и пак има "Туй моето, туй твоето"

# 52
  • Мнения: 791
Ето ме и мен!  Flutter След едно нетипично за мен дълго отсъствие  Mr. Green
На всички февруарски рожденничета пожелавам много здраве, игри и усмивка, която да не слиза от лицата!   bouquet

Олимпия, тия кризи си подбират възможно най-неудобните моменти. И аз съм с дископатия и много внимавам /но то не пита/. Стискам палци, мила, да ти размине по-бързо и да си върнеш хубавото настроение!!!  Heart Eyes
Нагледах се на прекрасни снимки, свежи, весели и снежни.  Hug
Еликс, издай тайната - кой е тортоправача???  Mr. Green Вълшебна е!
Ние още не сме харесали торта и дори не знам как ще празнуваме РДто. Аз имам изпити целия февруари /опуках тази седмица 2/ и направо не ми до купони. Но на детенце не мога да откажа. Лошото е, че сега сме в една стая от май миналата година и нали се сещате колко ще е удобно да каним деца  Rolling Eyes  Мислех си да направя малко събиране в широкия коридор на блока и да дойдат дечица да се почерпят, на една маса да наслагам малко сандвичи, солетки и подобни, сокчета и така... Но дали ще имам нерви... не знам  ooooh!  Вероника не иска торта за детската градина, питахме я няколко пъти и тя каза, че щяло да бъде тайна кога й е рождения ден  Laughing и децата да не знаят  Mr. Green Не знам защо така реагира, но все още я увещаваме да почерпи  Grinning
Тя сега ми е с Т вкъщи с татко си и се лекуват, нещо й е зачервено гърлото и покашля, та ще видим дали ще овладеем положението.
Кака Сузи си ходи на у-ще, зор с домашните всеки ден, но мисля, че имаме напредък.

Оставям ви на хубави мисли и дано денят да е успешен!!!  Hug

# 53
  • Мнения: 1 951
Честито на патерица на Кали! Ели, да ви е здрава и усмихната и грижовна кака!   bouquet

Честито и на Сашо и Тея! Да растат здрави и палави!  Hug

И аз съм вече в трескава подготовка за неделя. То не е рожден ден, Сирни Заговезни, Трифон Зарезан, Св. Валентин....майкоуууу  Mr. Green
На обяд ще сме на гости по случай Заговезни, ще лапаме халва, следобяд в детския център, а вечета у нас. Очертава се лудницата да е пълна  Crazy
Една торта съм поръчала от "100гр. сладки" за детския център, с костенурки нинджа, а една ще правя аз за вечерта, с влакче. Както ми е поръчал Митко  Mr. Green

Олимпия, оправяй се бързо с тази дископатия. Ако искаш ще ти препоръчам на лични нещо, защото съм от потърпевшите. По-точно от гледачите - баща ми и Емо са с дископатии от години и вече сме им хванали цаката.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 959
Тортата е от сладкарница "Лагуна" Стефи, за съжаление й видяхме сметката на тортата, защото освен на външен вид и на вкус беше.. Crazy Там ги правят страхотни наистина  Peace

nevenska, понита, кончета-еднорози, кончета обикновени са на почит вкъщи. Вече съм писала, че имаме цяла конюшна плюс новите попълнения от вчерашните подаръци  Crazy Щом и твоите кукли ги харесват, значи добре ме разбираш. Също така и списания, книжки и други неща свързани с коне. А твоите госпожици, обичат ли да яздат коне? Кали където види кон за яздене...се мята моментално ooooh!

Олимпия, днес дано те е поотпуснало Praynig. Някакви инжекции не ти ли бият?

# 55
  • Мнения: 1 209
Добрютро !,

Днес съм отпуск , за да се пдготвя за партито утре. Хванала съм се да кетърингувам  Mr. Green но мисля следобяд да поспя..... или поне книга да попрочета. Тазо година няма да купувам торта, а ще правя и ако не я оплескам, ще се поФаля Simple Smile Иначе на Лагуна , любима ми е бялата еклерова ..ммммм.

Диски, тежък уикенд се о4ертава при вас

Олимпия , моето най искрено съчувствие за гърба, уви и аз знам какво е...  Не помага ли лежане на топло и Диклофенак дуо.


# 56
  • София
  • Мнения: 6 959
Иначе на Лагуна , любима ми е бялата еклерова ..ммммм.
  Peace И на мен също, а и пълнежа на наш'та беше точно такъв.
Ще очакваме включване от теб и тортата ти  Simple Smile
Дикси и ти да ни представиш произведението си с влакче Peace

# 57
  • Мнения: 305
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ГЕОРГИ НА БЕБЧО
                                         ГАБРИЕЛА НА РУМИ
                                         МОНИ НА КРАСИ
                                         МАРТИН НА СКЪПАТА
                                         РУМИ НА КАТИ РАСТЕТЕ ЗДРАВИ,ЩАСТЛИВИ,УМНИ,ПОСЛУШНИ И ВЕСЕЛИ ДЕЧИЦА! Hug nbirthday  ura

# 58
  • Мнения: 5 026
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ГЕОРГИ НА БЕБЧО, ГАБРИЕЛА НА РУМИ, МОНИ НА КРАСИ,
 МАРТИН НА СКЪПАТА, РУМИ НА КАТИ !
 ЖИВИ , ЗДРАВИ И БЕЗГРИЖНИ!
                                        
                                       
                                        
                                        

# 59
  • БГ
  • Мнения: 1 161
ЧЕСТИТИ ДА СА НИ ДНЕШНИТЕ РОЖДЕНИЦИ -
Габи на Rumyana,   bouquet
Мони на krasykm06,   bouquet
Руми на Катерина,   bouquet
Мартин на Скъпата и Георги на Beb4o
!   bouquet
Желаем им много здраве, щастие и безгрижни детски игри!!!
    bouquet 




Чакаме с нетърпение снимки от партитата!!!   Party

harmony_broken, Олимпия, как сте, момичета?

Общи условия

Активация на акаунт