"чудотворни" антиоксидантни серуми

  • 9 284
  • 57
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 956
Здравейте! Напоследък много се рекламират разни антиоксидантни серуми. Имате ли отзиви за тях? Имат ли наистина действие и какво точно или са поредния рекламен трик?
Примерно най-новото на Диор:
http://beauty.dior.com/int/en/base.html#/en/dior/?event=1.1
Или "чудото" на Есте Лаудер:
http://www.esteelauder.com/product/spp.tmpl?CATEGORY_ID=CAT689&a … p;PRODUCT_ID=4595
КАква става кожата от тях , наистина ли заличават минали повреди, т.е. бръчици, петна, отпускане?

# 1
  • Мнения: 1 085
И аз съм любопитна да разбера.

# 2
  • Мнения: 56
Имам "чудото"  Laughingна Estee Lauder(подариха ми го като пазарувах в един магазин),но все още не съм го ползвала.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 956
Еее, никой ли не е пробвал тези чудеса?

# 4
  • Мнения: 452
няма чудеса ,всекидневни грижи си трябват

# 5
  • София
  • Мнения: 1 956
Полагам всекидневни грижи от 15 години насам (наближавам 30-така вече), даже е възможно да се попрестаравам, но ефектът не е чуден... Нормален е и си се остарява...

# 6
  • Мнения: 452
хм не съм чула някой да се е преборил с ентропията ,така че не очаквай чудеса
дори холивудските богаташи остаряват

# 7
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Имам нощния серум на Ести Лаудер.

Доволна съм от него - освежава и изглажда кожата, на сутринта се събуждам с отпочинало лице. Разбира се не прави чудеса - няма как да заличи дълбоки бръчки примерно. Аз го ползвам като превантивна мярка и бих го препоръчала, имам чувствителна кожа, която не понася тежки помади, а този серум е с лека консистенция, бързо попива и прави кожата мека и еластична.

# 8
  • Мнения: 0
Аз обикновено комбинирам SPF крем с антиоксидантен серум, според дерматолога който посещавам значително се усилва ефекта от средството с SPF като нанесеш първо богат на антиоксиданти серум.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз обикновено комбинирам SPF крем с антиоксидантен серум, според дерматолога който посещавам значително се усилва ефекта от средството с SPF като нанесеш първо богат на антиоксиданти серум.
Dari_ana, моля те, сподели какъв серум ползваш. Аз все гледам SPF  крема да има антиоксиданти (поне да пише в указанието, че има).

# 10
  • София
  • Мнения: 1 956
Имам нощния серум на Ести Лаудер.

Доволна съм от него - освежава и изглажда кожата, на сутринта се събуждам с отпочинало лице. Разбира се не прави чудеса - няма как да заличи дълбоки бръчки примерно. Аз го ползвам като превантивна мярка и бих го препоръчала, имам чувствителна кожа, която не понася тежки помади, а този серум е с лека консистенция, бързо попива и прави кожата мека и еластична.
Лу, благодаря, че се включи. Да - на мен ми трябва превантивно, то заличаването на дълбоки бръчки е невъзможно да стане с мазане с крем, освен с моментен филър (демонстрираха ми в една аптека май на Филорга едно такова като фон дьо тен, по-скоро като гума  Sick). Като казваш "отпочинало лице" това значи ли, че сутрин лицето не е подпухнало (искам и с това да се преборя, за сега знам как да намаля подпухването - като не ям сол и месо вечер, обаче искам помощ и с козметика)?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 956
хм не съм чула някой да се е преборил с ентропията ,така че не очаквай чудеса
дори холивудските богаташи остаряват
Ех, да, но се надявам да забавя ентропията с противодействието на енталпия (която да ми дойде от козметиката)... То е ясно, че ще се одъртее, но няма нужда на 30 да изглеждам като на 40, предпочитам на 40 да изглеждам като на 30...

# 12
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Като казваш "отпочинало лице" това значи ли, че сутрин лицето не е подпухнало (искам и с това да се преборя, за сега знам как да намаля подпухването - като не ям сол и месо вечер, обаче искам помощ и с козметика)?

Ами да именно, не е подпухнало и няма уморен вид, е освен ако не си легнала призори  Wink

Аз обаче и не подпухвам особено, та не знам на теб как би ти действало. Този серум има едни мострички от 7 мл, много са икономични, вземи си такава, ако можеш. Ще ти стигне поне за 2 седмици и сама ще видиш има ли ефект при тебе, няма ли.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 956
Благодаря за идеята - ще издиря мостра.
Все се чудя дали не е излишно да се ползва серум, ами е по-добре да се търси мулти функционален крем. Обаче масово са започнали всички брандове да правят серуми към кремовете и явно намаляват концентрацията на съставките в крема, за да си купуваме и серум и да печелят повече... #2gunfire Писна ми от пазарна икономика...

# 14
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да ти кажа честно и аз не си падам по серумите, но нощен крем не ползвам и мисля още дълго да не ползвам.

Слагам само серума и друго не ми трябва. През деня серум не ползвам, само крем.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт