Юлски бебета - Тема 25

  • 23 899
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 089

Пробвай пак  Heart Eyes
Вече не си спомням колко е голяма. Ама сигурно към 10-15 артикула има.

# 691
  • Canada
  • Мнения: 649
Ами ти как я пускаш директно? newsm78 Снимката имам предвид...

# 692
  • София
  • Мнения: 423
 Joy На третия път ще успееш
Ем,явно комбинираните перални са по-различни.Сега точно ще местя детските дрехи да се сушат и ще снимам как изглежда нашия филтър пълен.Той си е на панел на вратата и с една ръка се почиства.
Джил,тя и при мен не жабурнясва,но ако пера 2 пъти тая седмица трябва водата в контейнерчето да стои 4 дена и да се вмирише,това имах в предвид.След като изпищи,че е готова я изхвърлям,махам власинките и накрая дрехите.Така си свикнах от начало,че няколко пъти забравях резервоара пълен и се почудихме защо пищи един път.

# 693
  • Canada
  • Мнения: 649
Joy На третия път ще успееш
Много смешно, няма що... Sad

# 694
  • Мнения: X
Е Карелия ти не можа ли с нещо друго да пробваш сега? А? Naughty
На диета съм, а така искам да си направя тази торта:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=376921.0

# 695
  • София
  • Мнения: 15
Ха, нещо натиснах и сега всички полета в темата които излизаха в синьо сега излизат в розово. newsm78

# 696
  • Мнения: 1 089
Е Карелия ти не можа ли с нещо друго да пробваш сега? А? Naughty

Joy Същото си го помислих. Много изкусителна проба. Карелийка ще ни хвърли пак в грях. Hug
А Медовик-а е невероятно вкусна торта. Правим я в къщи поне два пъти в месеца. И нищо не остава за следващият ден.

# 697
  • София
  • Мнения: 3 581
Ралче, много готин сладкиш набарах по Дюкан - все едно е истински  Mr. Green
4 яйца, 250 гр. извара, 1 ч.ч прясно мляко 0,1%, 2-3 ванилии, подсладител на вкус
Белтъците се разбиват на сняг. В друга купа се разбиват останалите неща. Двете се смесват леко. Пече се на 180гр. върху хартия за печене. Супер е

# 698
  • Мнения: 250
Ха, нещо натиснах и сега всички полета в темата които излизаха в синьо сега излизат в розово. newsm78

Нищо не си натиснала-и при мен така се вижда  Peace

# 699
  • Canada
  • Мнения: 649
Сори Ралче, не съобразих... Сега ще потърся диетичен сладкиш... Wink
Ето диетични сладки: и спирам с пробите... Laughing

# 700
  • София
  • Мнения: 3 581
Ха, нещо натиснах и сега всички полета в темата които излизаха в синьо сега излизат в розово. newsm78

Нищо не си натиснала-и при мен така се вижда  Peace
Бебешоп са си платили реклама Joy

# 701
  • София
  • Мнения: 15
Хе хе много хубава реклама, така ми е по-различно, а и розовия цвят е сред любимите ми, много готино.
Карелия хайде честити ти способности, ама тези сладкишчета хич не ми изглеждат диетични, но за сметка на това изглеждат супер вкусни.

# 702
  • Мнения: 1 208
Нели, ти пробва ли този сладкиш, че казваш че е страхотен.  Mr. Green Аз лично го пробвах и изобщо не ми хареса.Ако пробвате кажете - дано аз не съм го направила както трябва макар,че следвах стриктно на Лео рецептата.

И на мен всичко ми е в розово.

# 703
  • София
  • Мнения: 3 581
Ами да де, как да не съм. Правя си го като ми се дояде нещо сладко, пък и бързо става. Въпрос на вкус сигурно

# 704
  • София
  • Мнения: 15
В тази дюканската тема за рецепти имаше една рецепта за някакъв крем, който се пече във фурната и момичето което я беше качило казваше, че прилича на крем карамел, звучеше добре, ако искате мога да го потърся.

Общи условия

Активация на акаунт