Препоръчайте интериорни врати!

  • 335 279
  • 980
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 41
След голяма обиколка из Софийските фирми се спрях на Титан Доорс и бих ги препоръчала. Имах 5 врати и станаха чудни. Малко се забавиха, но то беше поради великите коледни и новогодишни празници.

# 316
  • Мнения: 18
Здравейте!

Някой да има опит с фирма за интериорни врати и мебели "Стратекс" Пловдив?
Конкретно интериорните врати.
Предстои ми да взема решение за вратите и се колебая все още...

Благодаря предварително!
 Simple Smile

# 317
  • Мнения: 54 488
А с Порта Нова? Също за Пловдив?

# 318
  • Сф
  • Мнения: 4 767
Копирам от другата тема, за да се види от повече хора.
-----------

Такааа... най- накрая да разкажа и с нашата одисея с вратите. НИКОГА, ама никога не се занимавайте с фирма Хубава Врата (http://hubava-vrata.com/  ,  https://www.facebook.com/hubavavrata/?fref=ts) Петрич. Особено с техния представител Васил Милков (тел му са 0888 253 618 и 0988 804 867, въпреки че той ги сменя редовно ). След мотане от над 3-4 месеца, поръчахме останалите врати от друга фирма.

Отначало историята. Септември 2015 решихме да поръчаме 4 врати крафт мастър, като една от тях трябваше да е с 3/3 остъкление.  Васил е супер сладкодумен, много "точен", как нямало да има проблем, от него всички доволни били, колко работа имал, ама нали бил готин колко отстъпка ни правил, на загуба работел, колко благодарни едва ли не да сме.
Аз съм Тома неверни и поисках договор- направо го обидих на кръв как може да не му имам доверие. С 1000 напъна направихме договор, който в последствие се оказа неточен. Настоявах плащането да е по банков път, за да има следа, че съм платила еди колко си пари.

Точно в деня, в който изтичаше крайния срок, Васил дойде вечерта да монтира вратите. Такъв монтаж и аз можех да си направя- стените изцапани със силикон, луфтове зеят между стената и касата, надран ламинат на места. Всичко това го видяхме по- късно, тъй като беше станало 11 вечерта, докато приключи монтажът. Но най- големият проблем беше, че остъклената врата беше сбъркана и вместо 3/3 стъкло, дойде с едно цяло стъкло. Много недоволна бях, но Васил ни убеди, че, ако я оставим ще ни направи 100лв отстъпка от следващите 3 врати, които щяхме да поръчаме за останалите стаи.

И тук се почна голямото размотаване. От края на октомври 2015 до края на януари 2016 беше лудо преследване по телефоните- кога ще са готови вратите. Оправданията бяха едни и същи - поръчани са, ама не знам кога ще дойдат в София?!?!?!!? Все едно от луната ще ги карат. Васил почна да се крие, да не си вдига телефоните, баба му била в болница, в чужбина беше, кво ли не беше.  Аз вече бременна в 5 месец, трябва да приключваме ремонта с вратите, за да довършим и останалите стаи. В края на януари Васил най- накрая каза, че няма да монтира вратите, но щял да ни върне 100лв капаро (от сбърканата врата). И пак се почна едно лъгане кога ще ги върне парите.
Междувременно звъняхме в офиса в Петрич, оказа се, че има и други завлечени от Васил клиенти и те вече не работели с него?!!?!?! Бил им представител за София, но не носели отговорност за неговите действия!?!?!?!?!?  След поредния скандал по телефона, този измамник заяви, че няма да ни върне парите, бил си изпълнил задълженията и не се чувствал длъжен за каквото и да е. Сега се опитваме да си търсим правата по друг път, не съм за 100те лева, но цялото това мотаене, губене на време и лъжи не мога да ги преглътна.

Така че бягайте далече от фирма Хубава врата, само ядове ви предстоят!!!!


Хубава врата http://hubava-vrata.com/ Васил Милков интериорни врати препоръчайте монтаж измама Петрич мнение

# 319
  • Мнения: 17
Здравейте, някой поръчвал ли е врати оттук:

http://vratisofia.com/index.php?route=common/home
 
Врати София на бул. Христо Ботев 129

Моля за мнение!!!
Голяма мъка беше с тях. По-добре вижте за други. Не си премериха добре размерите за вратата! Поръчахме един модел, а в деня на монтажа ни се обадиха ,че нямало тоя модел и цвят и дали не можело друг ?! По описание на телефона как можеш да избереш ,ама като си дал капаро вече... Дойде нещо, което изобщо не очаквахме. Бяха ни донесли по-малка врата, от колкото се оказа размерът на отвора ! Като те сами си взеха размерите ?! Опитахме да им кажем да идат и да я сменят при това положение - не можело! Само един човек им е монтажник . Пръсна малко пяна и вика дръж тука да ми помагаш ,а  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Shocked Shocked #Cussing outси си платил за монтаж! Само с тази пяна ,да духнеше някой и вратата ще падне. След дълги спорове с управата , си оправиха работата и при заплаха да не им се доплати !

# 320
  • Мнения: 2 494
dve_dumi, много благодаря за мнението, съжалявам за това, което ви се е случило!

# 321
  • Мнения: 1
Здравейте, някой поръчвал ли си е интериорни или входни врати от vrati-jotan.com, магазина им е до Ритуална зала на ул. Кавала. Предстои ни подмяна на една входна и три интериорни врати но не съм сигурен дали съм се спрял на подходящата фирма моля за отзиви!

Тази публикация я видях в интернет може да Ви е от полза....

При избора и закупуването на Интериорни врати е много важно да се знае:

Монтирането  на интериорни врати трябва да бъде последният етап от ремонта на Вашия дом.Те се поставят последни, след полагане на подовите настилки и боядисване на стените.Всички строителни и довършителни дейности (изправяне на отвори, поставяне на ламинати, первази ипрагове)  трябва да се направят преди монтирането на вратите.
Обикновено нашите клиенти правят поръчка на интериорни врати, когато свършат с ремонтните дейности в жилището.Това обаче е голяма грешка защото вратите, които са си избрали в повечето случай не са в наличност и се налага да чакат между 10 и 30 дни за доставка на избрания модел врати. Проблемите произлизат от това , че е  невъзможно да се държът на склад всички модели, размери, цветове и покрития.
За това нашата препоръка е да не се чака последния момент за поръчка на врати, а да се направи такава поне един месец преди приключване на ремонта. Други най-често срещани проблеми са следните: Стените и светлите отвори не са отвесни; мястото за поставяне на касите от двете страни са с различна дебелина; Отворите не са направени по стандарт; голяма разлика във височините на пода в отделните помещения; Разделящата лайсна или праг не е поставен на точното място. За да избегнете всички тези грешки Ви препоръчваме да се свържете с нас още по време на ремонта и ремонтните дейности да бъдат синхронизирани с изискванията за правилен монтаж на интериорни врати. По този начин ще избегнете допълнителни разходи като къртене обръщане или подзиждане, които в повечето случай излизат по скъпо от самия монтаж на вратите.
Информацията описана по-горе със сигурност ще Ви спести време, нерви и много излишни разходи.

Ние си поръчахме от интериорни врати Варна-Брама http://vrati-brama.bg/ те се намират под врати Жотан и останахме много доволни, надявам се да сме били полезни

# 322
  • Мнения: 812
Moмичета влизам и вас да попитам,като предварително се извинявам за отклонението по темата,
но все пак като хора ,правещи проучвания за фирмите изработващи врати сте си създали някакво мнение (някой от фирмите предлагат и външни врати)
и ще можете да ми помогнете.
Става въпрос за входна блиндирана врата,искам да сменя старата ,но незнам към коя фирма да се обърна,
като всеки човек търся сигурност,но на разумна цена.
И не на последно място става въпрос за Пловдив(но може да се обърна и към някоя софийска фирма)
Благодаря ви.

# 323
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мен ме интересува за София коректна фирма за интериорми врати.

# 324
  • Сф
  • Мнения: 4 767
След недоразумението с Хубава врата, последните врати ги пиръчахне от Екол на бул. Хр Ботев. Доволни сме.

# 325
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Някой да има отзиви за немските врати Gradde? На външен вид изглеждат добре, а и като цени са супер. Но комбинацията немско и евтино не ми се вързва сякаш... Прекалено хубаво, за да е истина... newsm78

# 326
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 842
И аз се интересувам от интериорни врати в София. Търся нещо евтино, но все пак да не е някой картон, който да се счупи при първото ми спъване Laughing

# 327
  • Бургас
  • Мнения: 1 459
имате ли мнение за Porta Doors

# 328
  • Мнения: 525
имате ли мнение за Porta Doors
Имам - хубави врати и безобразни срокове на доставка. Имам 2 техни врати вкъщи, поръчах още една за да са ми еднакви и 2 месеца я чакам /по договор доставката е между 7-8 седмици/.

# 329
  • Бургас
  • Мнения: 1 459
благодаря за отговора  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт