.КОМ= Клуб на Оправните Мами - 5

  • 30 880
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Зичее,отде го измисли тва за скритата лимонка бе!  hahaha hahaha hahaha

Ама вчера бях сложила един лимон-сърце за аватар и от там ми дойде на ум да го напиша ама виж горе титлата малко  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
става така

кисел
Ентусияст
скрита лимонка !!! Mr. Green Mr. Green  smile3532 smile3508

ЮЛЕ писали сме заедно  Hug Hug  love001  love001
Ние не те виждаме на скайпа  тъй че си си добре  smile3534

# 46
  • Мнения: 5 001
Аааа,видях лимона аз....Много красив аватар беше,ма и през ум не ми е минавало да кажа нещо за кисело  Laughing Laughing Laughing Laughing То даже и капчиците вода бяха във формата на сърчица...Много сладък беше  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Пък сега си с титлата "кисел ентусиаст"  Joy Joy Joy Joy Оф! шЪ мА умориш от смях още от сутринта бе!  hahaha hahaha hahaha

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Шъ си го турна аз лимончето ама нека да се порадвам на теЗ бедра розовки тогава  smile3508 smile3534 newsm53
И видя ли че вече съм от ПлоФдиФ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green не от Горно нанадолнище  Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 2 433
зиче тез розови бедра и мен ме кефят да ти кажа... не съм видяла лимона... ама ти не си кисела!!!!! Mr. Green

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 614
зиче тез розови бедра и мен ме кефят да ти кажа... не съм видяла лимона... ама ти не си кисела!!!!! Mr. Green
Ей  на виж го ама ти не си ме опитвала за това така говориш че не съм кисела hahaha hahahaЯ питай някои хорица да видиш  Sick Wink Wink
Иначе бедрата ги намерих после и си ги турнах  Joy Joy

И ти не си боцкаща ама си турна боцкалото нЪллл Joy Joy Joy hahaha hahaha

А СИС   пък да не би да е  луда   та си е турнала това  Wink  
АМА Я ПОДКРЕПЯМ С ДВЕ РЪЦЕ   friendship Hands Thumbsup ЩОТО СИ ПРИЛИЧАМЕ МАЙ  Mr. Green
Всички могат да духат, но само талантливите могат да свирят!!! smile3508 #Silly #Silly


Нещо много се разлигочих днес  Crazy Crazy Blush Blush Embarassed EmbarassedНе е на хубаво това  Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: ср, 17 фев 2010, 11:12 от ЗИЧЕ

# 50
  • Мнения: 2 022
Бонджорно, дами.

Аз нали съм си Великият комбинатор във фуста, та не се стърпях: Юле, вземи сърцевидното лимонче и го монтирай вместо панделката на обувката на мацката. Така Зичето ще си има и розови бедра, и лимонче. И ако все още има останали живи рибоци, и те ще обърнат коремчетата.  Wink А на някой могат да му потекат лигите...  Mr. Green

Тенкю за каЙвенцето. Ще си го пийна с кеф. Без цигарка, че от години не ги харесвам.

# 51
  • Мнения: 613
Хехехе, и лимончето ми харесва и ябълчицата. Ама на мен като ми сервират лимон, бързам от него да си направя лимонаТа , ама ЖлъТа. smile3534
А като видях ябълка - сок няма да си спретна, ама реших да забъркам един сладкиш с карамел и ябълки. Ако още ме гони мързеливото , като стане готов може и да го снимам , че да го поднеса към следобедното кафе.
Зарината съм с работа. Поръчка имам да спретвам за края на месеца ама ме е обхванало едно мързеливо безвремие. Знам, че на спокойствие човек може да се зарадва единствено ако е затрупан с работа, но .... мързи ме. И аз не знам защо. Но сега отивам да спретна сладкиша. cook

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ФЕИЧКА ама умното си е пак умно брееееееее  Hug Hug Hug Hug
Юлето да не я занимавам да се рови във фотошопа че като знам какво пипкаво  ooooh! Да си гледа там нейната работа ,че и тя не се спира. Hug Heart Eyes

ИРЕН стига си викала че те мързи ,хем работиш хем и сладкиши правиш  Mr. Green Joy

# 53
  • Мнения: 613


ИРЕН стига си викала че те мързи ,хем работиш хем и сладкиши правиш  Mr. Green Joy[/i][/b]

Зиче ,то защото ме мързи се крия в кухнята и симулирам дейност.
Иначе сладкиша се пече. Ама сега се чудя със сироп или без е по-хубав. За този става въпрос
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=72935.0
Някой дали може да даде съвет? Спешноооооо!

# 54
  • Мнения: 2 433
Бонджорно, дами.

Аз нали съм си Великият комбинатор във фуста, та не се стърпях: Юле, вземи сърцевидното лимонче и го монтирай вместо панделката на обувката на мацката. Така Зичето ще си има и розови бедра, и лимонче. И ако все още има останали живи рибоци, и те ще обърнат коремчетата.  Wink А на някой могат да му потекат лигите...  Mr. Green

Тенкю за каЙвенцето. Ще си го пийна с кеф. Без цигарка, че от години не ги харесвам.


animal037 Корпус за бързо реагиране  



и не само на панделката..... Whistling

ииии...ЗИЧЕ - аз фотошоп не работя Mr. Green Mr. Green имам си корел дроу  за всичко!!!!! Ние сме с лицензи...работим само с това дето сме си го купили!!!

Последна редакция: ср, 17 фев 2010, 12:40 от JuliS

# 55
  • Мнения: 613

Корпус за бързо реагиране  animal037



и не само на панделката..... Whistling
Е, нееее - направо ме разбихте. Joy Супер!
Сега и на моя въпрос ако някой толкова бързо реагира..... newsm78

# 56
  • Мнения: 2 433
Иренка душо..... хич не му разбирам аз на готвенето.  Crossing Arms Ако искаш мога да ти украся сладкиша после като го снимаш обаче....
Девойки откъде може да се купи часовник с кукувичка????В нета удрям на камък нещо Thinking

# 57
  • Мнения: 613
Край - готов е . И ще е сиропиран. Пък каквото стане. Ако не ни хареса - друг път без сироп.
И за сега не мога да го снимам - съпруга взел фотото. Но после ако го снимам , ще очаквам от Юлето обещаната украса. Mr. Green
Хайде да се опитам да работя, че срамота е туй моето.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЮЛЕЕЕЕЕЕЕЕ БЛАГОДАРЯ ТИ !!!!!пиле шарено за страхотийския аватар дето ми направи .
Ама страшна си еййй наистина КБР   Hug Hug Hug
Иренка не можах да ти помогна много бързо се оправи чавръста булка си ти  Peace

# 59
  • Видин
  • Мнения: 961
Ехооо!
Ха добър ден! Hug

Гледам добре сте се разбърборили Grinning, а за аватарите нямам думи Peace
Юле, като ми хареса нещо по -така ти ще си по доукрасяването Wink

Аз заминавам от утре до събота включително командировка в София.Ще имаме обучени по европейските плащания.
Така че ще липсвам тези дни.

Иренче, аз мога да ти помагам за сладкишите само в яденето Laughing

До после, момичета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт