Протеус вулгарис

  • 22 197
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 75
мили дами,помогнете,
наскоро родих,от влагалищния секрет беше изолиран протеус,а и синът ми е с дцп,та въпроса ми е възможно ли е този протеус да е увредил детето?И как така не се е проявил при всички изследвания по време на бременоста,а чак при самото раждане.Благодаря

Mила Ro$aRio, слушай внимателно. Няма никаква прична, която ти да си виновна за сполетялата ви болест на детенцето. Никакви бактерии или изследвания, нито ядосвания, цигари или каквото там ти минава през главата дали си направила или не. За съжаление явно ви е писано да се борите цялото семейство като екип и вярвам, че ще успеете.  Hug
Познавам момиченце с дцп, което можеш да разбереш, че има това заболяване само ако забележиш, че не бяга.
Познавам голям мъж с доста изразена форма на дцп, който катери планини, плува като риба и сменя приятелка след приятелка.
  bouquet Дано си ме разбрала правилно   bouquet
благодаря ти за окуражителните думи,но на мой въпрос към лекарите,обяснението им беше,че заради тази бактерия ми се е увредило детето.Сигурно има и др. майчета като мен,на който им е странно как така е станало.Аз изкарах перфектна бременност,но заболяването е факт.Най-искренно ти благодаря

# 16
  • Мнения: 11 341
Не мога даповярвам на тази лекарска преценка /да ме прощават с всичките им дипломи/  Crossing Arms Ако си имала протеус през бремеността щеше да имаш зеленаво течение, коет НЯМАШЕ КАК да не забележиш ти и лекуващите лекари.
Моето мнение е, че са те заразили по време или след раждането или си се замърсила на фона на спадналия имунитет след раждането.
Детенцето с колко тежка дцп е?

# 17
  • Мнения: 75
Не мога даповярвам на тази лекарска преценка /да ме прощават с всичките им дипломи/  Crossing Arms Ако си имала протеус през бремеността щеше да имаш зеленаво течение, коет НЯМАШЕ КАК да не забележиш ти и лекуващите лекари.
Моето мнение е, че са те заразили по време или след раждането или си се замърсила на фона на спадналия имунитет след раждането.
Детенцето с колко тежка дцп е?
детенцето ми е много зле,не стои ,не говори,не расте,в момента тежи 9 кг,а е висок 68 см..Когато се роди беше 2800 и 48 см.Незнам какво е станало,само знам 4е беше започнал да се задушава,защото чух акушерката като казва на доктора че тоновете му напозвали да се губят,след това ме приспаха,а като се събудих ми казаха че го връщали от оня свят.Нямала съм течения,нито кръвно,единствено накрая имах албумин.Просто незная,как е станало,едни казват че е заради бактерията,други че е заради форцепса,но е факт че детенцето ми е увредено,а допоследният ми преглед всичко беше Ок-ходих дори и на 3д видиозон,и все си мисля че ако е имало нещо още там щеше да се види.Но..... Sadимаме ТЕЛК 100%,а сега сме се ориентирали към Синдром на Уест

Общи условия

Активация на акаунт