http://www.mandmdirect.com/default.asp?a=resetsearch ПОРЪЧКИ?

  • 20 832
  • 195
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 395
Момичета, харесах си някои неща от този сайт, но не мога да си поръчам. Знам, че по-рано някои от вас правеха общи поръчки, а не намирам темата. Затова пускам нова с молба, да се включа някъде  Peace

# 1
  • Мнения: 340
Няма я темата като че ли...Папитуу прави поръчки,или с посредниците..

# 2
  • Мнения: 3 395
бингъл , да... но Пепитууу в момента не прави и затова реших да питам и за други момичета. Пък и нека има тема - сайтът е супер, стига някой да се навие да поръчва  разбира се  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 340
Сайтът е ужасен,но нещата и цените,,които предлага са един път Crazy
Ползвай посредник /който още се навива да прави/-пак излиза изгодно Peace

# 4
  • Мнения: 49
Ползвай посредник! Но моят съвет е да не плащаш с бг карта, а фирмата посредник да извърши плащането, защото рискуваш да ти откажат поръчката. Системата им е такава, че ако регистрира плащания с различни карти на 1 и същи адрес го отчита като опит за измама.

# 5
  • София
  • Мнения: 641
Аз днес пуснах една поръчка с БГ карта до адрес в Англия. Получих потвърждение, дано не я откажат! Praynig

# 6
  • Варна
  • Мнения: 677
И моята я отказаха - първо получих потвърждение, после 1 седмица нищо. И когато реших да ги питам какво става, те ми отговориха, че са отказали поръчката. Дори не благоволиха да ми пишат. Сайтът наистина е ужасен, и с посредник съм поръчвала преди време, много се бавят нещата.

# 7
  • София
  • Мнения: 641
А няма ли някой да се похвали, че е успял?! Да ни вдъхне искрица надежда! Thinking

# 8
  • Мнения: 94
И според мен е най-добре с посредник, аз съм доволна.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 150
А няма ли някой да се похвали, че е успял?! Да ни вдъхне искрица надежда! Thinking

Ако ще те успокои - аз съм получила днес поредната си поръчка от сайта. Но на английски адрес, който не е на посредник. Не правя голеееми поръчки и може би и това има някакво значение.  Peace

# 10
  • Мнения: 0
А няма ли някой да се похвали, че е успял?! Да ни вдъхне искрица надежда! Thinking

Ако ще те успокои - аз съм получила днес поредната си поръчка от сайта. Но на английски адрес, който не е на посредник. Не правя голеееми поръчки и може би и това има някакво значение.  Peace

Здравей, а с българска карта ли плати?

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Да, с бг карта.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 677
Няма никакво значение колко голяма е поръчката. Моята беше от 5 артикула. От значение е само адреса, на който се поръчва. Ако е използван и друг път, с друга карта, не минава номера и отказват поръчката.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 788
В предната тема /която незнайно защо липсва  Thinking/ писах, че аз поръчах преди месец близо, без посредник, платих с БГ карта, пратих на адрес в Англия на който до този момент не е поръчвано нищо. Първоначално приеха поръчката, после стана статус Холд Он. Едно позвъняване по телефона реши проблема. Изпратиха мнооого бързо нещата до адреса. Комуникацията ми с тях и по мейли беше супер  Peace Много от момичетата се оплакваха от това, но аз нямах проблеми никакви, даже напротив. Получих си нещата вече в БГ и съм мнооого доволна. Трябваше да звънна по телефона, за да кажа дата на раждане и точен адрес на картодържателя. Поръчката беше с 20-ина артикула на стойност 250 лири някъде. Дано да съм била полезна  Peace

# 14
  • в голямото село
  • Мнения: 498
И аз това днес се чудих, къде ни изчезна предната тема?  newsm78А относно поръчките - то там се сформирахме за общи поръчки

Общи условия

Активация на акаунт